Lenssen & spol. (TV seriál)

• Německo

Lenßen & Partner

Krimi / Reality-TV

Německo, 2003, 22 min

asi se ptáte proč a předem si odpovídáte něco ve smyslu chcaní proti větru. možná. podle mě tohle nepatří na 36. místo, ale na 1. místo. zdaleka to nejhorší, co jsem viděl. je to tak neuvěřitelně blbé, že je to vlastně ... neuvěřitleně zábavné. nezapomenutelné chvíle mi tento seriál přichystal hlavně při repríze vysílané kdysi o půl páté ráno, kdy jsem ho sledoval při ranní kávě.(16.8.2009)

• Delaney

Lenssen posouvá hranice toho, o čem jsme si mysleli "maximum německé blbosti". Když si konečně zvyknu na Bolla, tak přijde nějakej fousatej Habsburk a hraje si na Detektiva. Do toho naprosto bezchybný komentář, který by si zasloužil vydat na kazetě a založit do fochu "Mluvené slovo - humor" Např.: Uvažovali mladí vyšetřovatelé správně, když se začli zajímat o nenápadného motorkáře, který zastavil dva metry od domu oběti a s námořním dalekohledem pozoruje v okně mladou znásilněnou ženu?"... Mladí detektivové Christian Storm a Katja Hansen jsou vysoce inteligentí profíci, kteří tráví svůj čas pozorováním koloběhu financí hrobařů, z dialogu kdy procházejí okolo kamenictví, kde jsou vystaveny na prázdném dvorku náhrobky a Christian praví: "Kšefty jim moc nejdou, co?" a Katja odpoví: "No jo, vždyť je zima" Kde je ponaučení? Více nebožtíku v letních měsících... Ingo a jeho parta v mládí zanedbávanejch detektivů opravdu stojí za shlédnutí, aby člověk poznal pravého německého ducha... Proto jasný Odpad!(2.12.2008)

• Pussycat18

Ne, ne, proboha, ne! Chce mi někdo snad tvrdit, že tenhle odpornej ubohej brak se šlapkama a dealerama v hlavní roli se dá brát jako detektivka??? Copak jim někdo fakt žere, že zatímco tam někdo někoho škrtí v zamčeným baráku je kameraman nenápadně schovanej ve skříni, bo co? Probůh, kam se to ti němci dostali? :-((9.9.2008)

• Jenda.SG-1

Naprosto nejubožejší počin, co jsem kdy viděl a to jsem přetrpěl i pár dílů jihoamerických telenovel, proti tomuhle jde ale přímo o uměleckou tvorbu... naprosto nevěrohodný tým, který zasahuje v okamžiku, kdy by jejich chráněnec byl normálně již desetkrát pod drnem a vrah někde nad Atlantikem, na cestě do Jižní Ameriky. Hodnocení "odpad" normálně nedávám, protože mi to přijde jako hodně tvrdé hodnocení, ale tady silně postrádám ještě tvrdší hodnocení...(22.6.2011)

• davidek

Typicky německé oblbování diváka.Kidně bych to přejmenoval na "Blb a blci". Viděl jsem dva díly. První byl totálně debilní a uhozenej(určitě mně nikdo neuvidí když za ním půjdu 5m a široko daleko nikdo jiný nebude) a tak jsem čekal že další bude lepší, ale hodně jsem se mýlil. Asi si další díly "reality show" nechám ujít. Useknout ruce. Jestli je toto oblíbený německý seriál tak se nedivím proč jsou němci takoví. Tohle fakt zanechává následky. Jeden klad to má- myslím si o sobě, že jsem geniální. Asi si založím taky detektivní kancelář. . . . . .(17.10.2007)

• - Přestože se v seriálu uvádí, že se případy zakládají na pravdě, není tomu tak. Postavy i děj jednotlivých epizod je smyšlený. (jurama525)