poster

Lenssen & spol. (TV seriál)

 • Německo

  Lenßen & Partner

Krimi / Reality-TV

Německo, 2003, 22 min

 • Valentin
  odpad!

  Nejdříve jsem si myslel, že jde o záběry ze skutečné detektivní kanceláře, po dvou minutách sem považoval vše za reality show, po další minutě za nějakou recesi... ne, ale pak mě to došlo, tohle je pomsta za Sudety. Jinak si nedokážu představit, proč někdo něco takového natočil a nějaký trouba u nás to dal do vysílání. Prapodivný seriál hrající si na skutečnost, kde si hlavní postavu zahrál chlápek s mrožím knírem. Jeden díl mi naprosto stačil.(26.5.2009)

 • slovan1
  odpad!

  Dnes jsem jen náhodně přepnul a viděl kousek a musim konstatovat, že to se jen tak nevidí. "Něco", co mě po chvíli donutilo přepnout na jiný program a rychle zapomenout... Nevím, o co se zde tvůrci snažili...? Jestli o autentičnost nebo nějakou "reality šou". To se asi nedozvíme. Každopádně scénky, které mají působit asi akčně, působí spiš jako nepovedená groteska, u které se člověku kroutí obličej. Cely počín nestojí za starou belu a nechápu, kdo se na něj vydrži dívat déle...(19.1.2009)

 • Balakriele
  odpad!

  A sakra! Jak tohle můžou vůbec vypustit do televize??? No vlastně, proč mě to překvapuje, když jde o NOVU... Je fakt smutný, že si tvůrci tohoto do odpadu zasluhujícího seriálu myslí, jak jím uspokojí své potenciální diváky. Ale co je ještě smutnější?!? Že se najdou tací, kteří na to opravdu koukaj!!!(4.5.2011)

 • FireTight
  **

  Je to trapný, je to amatérský, je to prý "realita", má to totálně debilní doprovodný komentář (jenž vám všechno alespoň pětkrát zopakuje), má to trapný dialogy, má to trapný český dabing a celkově se u toho pobavíte (to samozřejmě původním záměrem nebylo). Jenže já se na něj s oblibou dívám. Nejde ani tak o to, že je Ingo Lenssen asi král právníků a jeho über prsten na malíčku je fakt cool (společně s knírem!) nebo že jsou jeho vyšetřovatelé lepší než Columbo s Poirot dohromady (než těm něco dojde a ty jejich dedukce!), ale že se v téhle německé kriminálce nestávají hlavně vraždy, ale také třeba vydírání, nějaké to sledování nebo hledání otce/matky. A možná právě kvůli tomu se na to rád dívám, je to totiž taková totální oddechovka, při které se vám udělá tak nějak líp...(6.9.2010)

 • Jenda.SG-1
  odpad!

  Naprosto nejubožejší počin, co jsem kdy viděl a to jsem přetrpěl i pár dílů jihoamerických telenovel, proti tomuhle jde ale přímo o uměleckou tvorbu... naprosto nevěrohodný tým, který zasahuje v okamžiku, kdy by jejich chráněnec byl normálně již desetkrát pod drnem a vrah někde nad Atlantikem, na cestě do Jižní Ameriky. Hodnocení "odpad" normálně nedávám, protože mi to přijde jako hodně tvrdé hodnocení, ale tady silně postrádám ještě tvrdší hodnocení...(22.6.2011)

 • - Přestože se v seriálu uvádí, že se případy zakládají na pravdě, není tomu tak. Postavy i děj jednotlivých epizod je smyšlený. (jurama525)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace