Lenssen & spol. (TV seriál)

• Německo

Lenßen & Partner

Krimi / Reality-TV

Německo, 2003, 22 min

• Valentin

Nejdříve jsem si myslel, že jde o záběry ze skutečné detektivní kanceláře, po dvou minutách sem považoval vše za reality show, po další minutě za nějakou recesi... ne, ale pak mě to došlo, tohle je pomsta za Sudety. Jinak si nedokážu představit, proč někdo něco takového natočil a nějaký trouba u nás to dal do vysílání. Prapodivný seriál hrající si na skutečnost, kde si hlavní postavu zahrál chlápek s mrožím knírem. Jeden díl mi naprosto stačil.(26.5.2009)

• Bay_watch

Jako komedie perfektní (rozesmál mě už jen pohled na ten Lenssenův pěstěný furiantský knír)... jenže v popisu žánru není ani zmínka o tom, že by tato televizní anomálie měla dráždit moje bránice, a jako krimi by to byla urážka detektivního žánru, jelikož naivita, se kterou jsou jednotlivé případy "vyšetřovány", někdy hraničí až z demencí... Co s tím?(12.9.2007)

• Krasus

Co má toto být?Úplnou náhodou jsem přepl na Novu a hned jsem toho litoval.Ta znělka v podání Eminema ještě ujde,ale to co se děje hned potom?Přihlouplý detektiv s knírem až za uši si pozve nějakého zoufalce,který mu bulí na rameni,že nemůže najít jednu ze zvých ženskejch nebo tak něco,no prostě Hrůůůůůza.Ti němci mají neuvěřitelnou předtavivost.Never more!!!(19.7.2007)

• slovan1

Dnes jsem jen náhodně přepnul a viděl kousek a musim konstatovat, že to se jen tak nevidí. "Něco", co mě po chvíli donutilo přepnout na jiný program a rychle zapomenout... Nevím, o co se zde tvůrci snažili...? Jestli o autentičnost nebo nějakou "reality šou". To se asi nedozvíme. Každopádně scénky, které mají působit asi akčně, působí spiš jako nepovedená groteska, u které se člověku kroutí obličej. Cely počín nestojí za starou belu a nechápu, kdo se na něj vydrži dívat déle...(19.1.2009)

• lekr

Tak tenhle seriál je něco příšernýho!! To se zase pánové z němekcé produkce vyznamenali když vytvořili tuhle dvacetiminutovou blbost. Vykradená úvodní znělka, příšerný náměty a názvy dílů, debilní dabing a v hlavní roli nějakej přiteplenej právník s bandou blbečků, který snad sebrali někde na ulici a kteří vůbec neumí hrát!! Dokonce producenti ani nebyli s to dát postavám jiná jména než ve skutečnosti!! Ostuda!!(15.8.2008)

• - Přestože se v seriálu uvádí, že se případy zakládají na pravdě, není tomu tak. Postavy i děj jednotlivých epizod je smyšlený. (jurama525)