Advokát Ingo Lenssen se svým týmem vyšetřovatelů se specializuje na delikátní případy klientů, kteří dávají přednost soukromému vyšetřování před právním poradenstvím... (oficiální text distributora)

Maynard.

Tento seriál může sloužit tak maximálně pro pobavení. Absurdní příběhy, které se tváří jako real, jsou opravdu k smíchu... Odpad nedávám, protože jako parodie to není úplně nejhorší a když se u toho sejde dobrá partička na gauči, tak je prostě sranda. Jo a jak se jmenuje pravá ruka Lensena? Je to myslím turek, Kurtuluš???:o) ()

slovan1 odpad!

Dnes jsem jen náhodně přepnul a viděl kousek a musim konstatovat, že to se jen tak nevidí. "Něco", co mě po chvíli donutilo přepnout na jiný program a rychle zapomenout... Nevím, o co se zde tvůrci snažili...? Jestli o autentičnost nebo nějakou "reality šou". To se asi nedozvíme. Každopádně scénky, které mají působit asi akčně, působí spiš jako nepovedená groteska, u které se člověku kroutí obličej. Cely počín nestojí za starou belu a nechápu, kdo se na něj vydrži dívat déle... ()

Zemi11

Totální patlanina. První díly jsem věřil, že to je dle skutečně události, čas ukázal pravdu. I tak je to netradiční druh seriálu a mě to docela chytilo. Dobrých deset dílů jsem tedy viděl, ale jistá stereotypita je zřejmá a únavně omrzitelná. Podezřívání psychicky labilního devianta a v závěru se dozvíme, že vrahem je zahradník. ()

vanderbart odpad!

Tohle je vážně tragický :D Jestli tohle někdo myslel vážně, tak doufám, že už teď někde sedí ve svěrací kazajce a nemůže dál "tvořit" ()

lskala odpad!

Už slyším tvůrce tohoto "seriálu" jak při jeho vymýšlení říká - "natočíme drsnej a autentickej seriál, kterej ještě nikdy nikdo neviděl" Hmm, ono se mu to povedlo. Natočil pitschovinu kterou nikdy nikdo neviděl!!! Jak to bylo s tou jitrnicí v Obušku z pytle ven?! :-D 1% - Odpad! ()

rozbris odpad!

Odpad odpad odpad a ještě jednou odpad, nechápu jak to mohli dát v televizi v tak dobrém vysílacím čase? To nás chtěli zabít? A vůbec ani ve 4 ráno bych to nedal! Vyšetřovatelé jsou k smíchů a jejich metody by nezábásly ani Kájinka. ()

dris odpad!

Seriál, který od srdce nesnáším. Noční záběry tak kvalitní, že kdybych je natočil na mou kameru byly by kvalitnější. Dialogy naprosto nemyslné nevkusné a bezduché. Zápletky případu stupidní akce naprosto "neakční". Nic doopravdy není žádné plus na tomhle seriálu není nic pozitivního. Lidi pokud se máte aspoň trošičku rádi tohle nikdy nepodstoupíte já osobně radši půjdu na anální sondu než vytrpět jeden díl dokonce. Závěr 7 věci, které budu dělat radši než se dívat na sympaťáka Lenssena - Půjdu na přednášku o mužské prostatě - Zúčastním se veselého večerního maratonu s filmy Zdeňka Trošky - Navštívím sezení s Ester Kočičkovou (a dokonce ji budu poslouchat!!!) - Pustím si nějaký „vtipný“ pořad s Petrem Rychlým - Vyvěsím doma nad postel plakát Harisona Forda - Mrknu na první sérii Julie Lescautové - Uvařím jídlo podle Jirky Babicy !POZOR! a budu ho jíst! ()

keoma26

svým způsobem fascinující fenomén, ten seriál rehabilituje nudu jako existenciální pocit, v němž se člověk vrací sám k sobě a přemýšlí o smyslu bytí:-)) ()

dudyvan odpad!

Nemohu pochopit jak někdo tomuto seriálu může dát jiné hodnocení než odpad!!!Tento seriál je absolutně nahraný a vše je smyšlené a lituji diváky, kteří tomu věří! ()

adam9

Jako malý jsem to zbožňoval, no to mi ještě tehdy moc nedocházelo, co to je za výtvor, kde je pořád jeden a ten samý vzorec případu. ()

Dronte odpad!

Na Lenssena, jeho partu s cool dokumentární kamerou se dívám obvykle 3 minuty během čekání na ohřátí párku v rohlíku s hořčicí za 12 korun. Stačí. Mohl někdo soudný, kdo viděl tohle dát pokémonům odpad? To je přece úplně jiná liga. ()

Pussycat18 odpad!

Ne, ne, proboha, ne! Chce mi někdo snad tvrdit, že tenhle odpornej ubohej brak se šlapkama a dealerama v hlavní roli se dá brát jako detektivka??? Copak jim někdo fakt žere, že zatímco tam někdo někoho škrtí v zamčeným baráku je kameraman nenápadně schovanej ve skříni, bo co? Probůh, kam se to ti němci dostali? :-( ()

J.Bourne

No jedna hvězda. Ale pouze a jen za to, že sem si s tímhle serialem užil strašný legrace. Snad u žádnýho serialu sem tolikrát neřekl: No to neee, to si ze mně dělaj srandu. Tyhle rádoby pravdivé příběhy kníratého advokáta Inga mě dokázaly vždycky svojí pitomostí zvednout náladu. Strašnej počin. ()

Paity odpad!

Jako na oko "reality" kamerou natočené vyšetřování případů soukromou detektivní agenturou. Možná bych dal i hvězdu, ale Němec jezdící v Alfě Romeo? To už je na mě moc. ()

skliba

Tak tenhle seriál je tak trapný až se stoho musim i chvílema smát, za to dávam jednu hvězdu,navíc tragický český dabing ()