Působivé rodinné drama o vztahu tří sester a jejich matky, jež se vzájemně odcizily v důsledku tragické události z dětství, se odehrává v Paříži 80.let. Ženy se znovu setkávají, rozhodnuty vypořádat se společně s minulostí a oním hrozivým tajemstvím, jež s sebou po celý život nesou... (oficiální text distributora)

sanikope

V momente ako tá stará pani išla s tou flašou do kontajnera som si povedal že to pôsobi úplne ako KIeslowski a hop v záverečnych titulkách sa dozvedám že je pod tým podpísaný... paráda... bol som na rozmedzi medzi 4 a 5 hviezdami ale za tú nádhernú zapletku a celkovú atmosféru keď som si ani neželal aby film skončil sa prikláňam k 5.... úplne si viem toto Peklo predstaviť ako 10 hodinový serial... ešte raz paráda ... musím si doplniť Danisa Tanoviča doteraz som ho poznal iba ako No Man's Land, to ma až tak nedostalo a tak som zvedavý na jeho ostatné kúsky ... ()

m4xp4yn3

Přesné vystižení podstaty procházení peklem - zlo, kterému šlo předejít, případně se dalo kdykoli snadno zastavit, přetrvává, protože chybí vůle smysluplně komunikovat. Dramaturgicky slabší, obsahově ovšem hutné. ()

revere

Spoiler: Maličká babička stihne vyhodit použité sklo do kontejneru. Jinak mi vztahy a některé scény přišly dost vypjaté. Není snadné být ženou v Kieślowského dramatu. A vlastně ani o roli muže bych moc nestál. ()