Triple H

IMO dobre napísané postavy so zaujímavými osudmi. Herci super- všetci 6. z hlavného partnerského trojuholníka boli dobrí, pričom najlepší (rozumej najcivilnejší) asi Luknár. Je fajn, že Hřebejk konečne vyskúšal aj trošku inak ladený film ako bolo doteraz uňho zvykom. Kráska v nesnázích mu ešte veľmi nevyšla, ale Medvídek sa podaril. Fajn. ()

Vitow

V životě jsem snad ještě toliko nebyl zklamaný jakýmkoliv filmem. Tak jsem se těšil na přírodopisný dokument o medvědu hnědém a místo toho jsem pouze dostal naservírovanou mdlou až fádní "komedii" s Jiřím Macháčkem v hlavní roli ()

HonzaBez

"Nemusíte všechno pochopit, stačí to přijmout..." Medvídka jsem so zopáknul po více jak 10 letech a musím říct, že jsem byl rozhodně spokojenější než posledně. Herecké kreace tří hlavních ženských (Vilhelmová, Geislerová, Burger) a mužských postav (Macháček, Luknár, Trojan) mě ani tentokrát úplně neoslovily. A to nemluvím o podivné roli Kláry Issové. Ale samotný příběh o různých problémech manželského soužití a různých cestách, jak se s těmito problémy vypořádat, má co nabídnout. Zajímavé je konfrontovat chování dotyčných s přístupem staršího manželského páru (rodičů Romana) v podání Jiřího Menzela a Věry Křesadlové. I v tomto kontextu je třeba přiznat, že ona v úvodu citovaná myšlenka, kterou postava Ivana Trojana své kamarády doslova uzemní, má fakt něco do sebe. ()

chelseaman22

Na filmu jsou nejlepší dvě věci – arogantní Macháček a zoufalá Krausová. Macháček představuje alfa samce, který musí mít doma pivo a naklizeno. Zatímco Krausová řeší jen to, aby konečně našla někoho, kdo jí dodá semeno, aby konečně měla to vytoužené dítě. Jinak je to jedna velká bída s perfektním hereckým obsazením. 29% ()

A.L.E.S.

Zde hodnotící kolegové (smekám před nimi :-)) vždycky hledají ve filmech něco, co by je posadilo na zadek. Ale nemusí tomu tak být vždycky, já jsem si přišel do kina odpočinout, pobavit se. Někdy mi připadá, jako by tam museli chodit a museli ty filmy hodnotit. Děj filmu byl, jak je zde psáno, možná totožný s Americkou krásou (nemohu posoudit, jelikož jsem zmiňovaný film neviděl), ale docela mě zaujal. Zajímalo mě, zda xenofobní Issová bude mít s někým děti, zda se film bude zakládat na odpuzující pravdě a porušení přísahy, která Trojanovi stejně nevadila (velmi kladně hodnotím jeho závěrečný projev). Nikdy nevíte, co se můžete dozvědět při návštěvě ženy nabízející belgickou čokoládu. Především mě dostaly celkem vtipné Macháčkovy průpovídky odkazující na ženskou nedokonalost, což je pravda, i když si myslíme, že jsou pečlivější. Ještě jednou oznamuju, nehledejte v tom filmu nic vážného, sic se tak tváří. Je opravdu jen pro pobavení a u mě byl účel splněn. Celkově za pět. ()

plechulka

Film mi přišel jako dobrý pilotní díl nějakého seriálu nebo shrnutí celé jedné řady - postavy mi povětšinou přišli reálné i zajímavé (že by i tím, že jsem v jejich letech a podobné situace jsem občas viděla?), ale právě proto, že mě zajímaly, řekl mi o nich film zoufale málo. O každém bych se chtěla dozvědět víc o jejich motivacích a touhách....Možná si budu muset dát "opáčko", ale pochybuji, že mě poví a moc víc. Škoda, fakt čím víc Hřebejk a spol. točí, tím víc mám radši jejich starší filmy. ()

Mrkvič

Výborný filmo tom, že vztahy nemají vždy happyend. Díky skvělým hercům to občas působí opravdu hodně krutě, ale film dává i naději a to se mi na něm líbilo. ()

Sfinkter

Jeden ze slabších Hřebejkových počinů, i když svým pojetím a sázkou na vztahové problémy je v českých vodách netradiční. Celkově film dokazuje poměrně vysokou Hřebejkovu úroveň, pár scén je hodně vydařených a dialogy taky nejsou špatné, jen jsem se nemohl ubránit pocitu, že herci jsou naprosto v opačných rolích, než které by měli zaujímat. ()

RonaMidu

pro mne je tenhle film z těch Hřebejkových na druhé příčce,hned za "růží" a Pelíškama,vždycky se na něj ráda zase podívám...sledování příběhů tří kamarádů mě totiž vždycky znova a znova ubezpečí,že že život má mnoho podob - a stejně je jedinečný.... ()

Ryuuhei

Absolutně nedokážu popsat dojmy z tohoto snímku. Aspoň, co se děje týče - přišlo mi, že to šlo odnikud nikam a pointa neuspokojila 100-minutovou stopáž, která působila nekonečně. ()

_DAVE_

Hrebejkova tendence je ponekud sestupna, a na rozdil od konkurence v pobobe rodiny "Sverakovych" sype jeden film za druhym. Pelisky byly uzasne, Horem padem a "Kraska" jeste sly, Medvidek je uz jen sedy prumer. ()

Beky

Film, který nikomu nic nedá....tak bych charakterizoval další počin Jana Hřebejka!!!..další film postavený na třech dobrých scénách, závěrečný trialog považuju za vynikající!!!!..vychvalovat nikoho nebudu, protože se mi nechce:))..protože jde opravdu asi jen o tři scény...uchošťouchy, Macháčkovo monolog na lavičce, a moje oblíbená závěrená scéna!!!!...Geislerová nemá co hrát...a to je co říct.....Issová vyfásla jednu z nejtrapnějších postav jaký jsem kdy viděl...to nešlo zahrát..strašně mě ta postava sr*la!!!..ale nejtrapnější mi přišel Menzel a Křesadlová........nejzbytečnější, nejnudnější a ještě spatně zahraný dialog!!!!:((..a hlavně...nemuselo to tam být....po technický stránce normálka, takže kvalita!!!...40%!!! Jednou větou: Hřebejkovo kvalita filmů pomalu začíná klesat, Horem Pádem to začalo a Medvídkem pokračuje!! ()

Lomy

Tak to vypadá, že z osvědčené dvojice Hřebejk-Jarchovský rychle a jistě vyprchávají veškeré záruky kvalitní a nadprůměrné filmové podívané.. Tento film nám jen ukazuje, že se Hřebejk tématicky poněkud vyčerpal a hlavně že mu úplně tak nesvědčí příběhy ze současnosti. Pokud nezpomalí ve svém tempu produkce snímků co rok to film, tak velmi brzy budeme jen nevěřícně vzpomínat, co kdysi dokázal zrežírovat za skvosty a ptát se sami sebe, zda to skutečně byla jedna a tatáž osoba. Netvrdím, že je to jen jeho vina, svůj díl samozřejmě nese i scenář a možná i už poněkud únavné, stále stejné obsazení herců, z nichž hlavně Macháček zrovna přesvědčivě ve své roli nepůsobí, tedy až na pár výjimečných momentů. Snad ze soucitu, snad s ohledem na jiné tuzemské filmy, hodnotím slabšími 3 hvězdami.. ()

Endyis

Zbytečnost!! Usnul jsem (a to se mi nestává často)!!! Bez chuti!!! Bez nápadu!!! Bez vtipu!!! O ničem!!!slabých 30% ()

Hádés

Všichni všude šou*tají, veřejně i potají. Šou*tá každý živý tvor – studen, docent, profesor. Tj. známá a možná neznámá písnička od jedné nejmenované české kapely. Ovšem práva na ní by asi nebyly tak drahé a klidně jí mohli použít do soundtracku, pěkně na konec do titulků. Jinak je to pro mě klasický český tragikomický film, což mě začíná už trošičku nudit. ()

lennyd

Tři dávní přátelé (Jiří Macháček, Roman Luknár a Ivan Trojan), ač každý úplně jiný, a každý má na lásku a (život obecně) jiný pohled, se znovu setkávají, když se jejich životy dostanou do kotrmelců. Jeden je těsně před rozvodem, druhého jeho žena vyhodila z domu kvůli milence, a třetí, ač štastně ženatý, zjišťuje, že jeho děti vlastně nejsou tak úplně jeho... Úplně stejně jako u Krásky v nesnázích jsem měl pocit, že ve chvíli, kdy se "něco" začlo dít a karty jsou slušně rozdány pro nějaký příběh, tak film skončil. Kdyby se celý děj filmu shrnul do 10 minut jako úvod filmu, a v načnutém scénaři se pokračovalo dál, tak by hodnocení mohlo být úplně někde jinde. Co se týče hereckého obsazení, tak Geislerová a Vilhelmová jsou už takový standard, asi by mě překvapilo kdyby alespoň jedna z nich tady nebyla (Vilhelmová se po polovinu filmu producíruje pouze v kalhotkách :) ). Macháček je prostě Macháček - ale musím říct, že dokud nepromluvil, tak jsem jej nemohl poznat :).. Ani na zbytku osazení není vyjímečného ... Celkově je to další Hřebejkův film o "ničem" ... ()