poster

Jeden pokoj

 • USA

  Home Room

Drama

USA, 2002, 133 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dr.horrible
  ****

  Prekvapivo vynikajúci televízny film a zároveň dôkaz, že aj priemerné herečky je možné dotlačiť k prvotriednemu výkonu. Busy mám rád a k roli sa prepracovala (tak na 99%) cez Freaks and Geeks - hrá tu v podstate to isté, akurát vážnejšie, a Erika Christensen, nakoľko nie je dobrá herečka, podáva pravdepodobne svoj životný výkon. Ak máte radi filmy pre mladých - tých pár, ktoré sa tvária depresívne a nie sú umelou pozérskou atrapou, Home Room aj vďaka zaujímavej téme rozhodne stojí za pozornosť.nKoniec koncov, koľko filmov dnes rozpráva o ťažkom živote teenagerov a môžte ich brať vážne?!(16.5.2013)

 • DaViD´82
  ****

  Scénář nedokáže naplno využít "vděčné" téma a docela často zabředává do zbytečných dějových oklik a rachtá se ve zbytečnostech. Přesto hlavně díky závěrečnému cca dvacetiminutovému "zúčtování" s minulostí je to více než jen průměrný snímek, jehož hlavní chybou je přemrštěná stopáž.(17.3.2005)

 • Radim
  ****

  Pro mě hodně překvapivý film, který se mě dotkl. Hlavně "look" Busy Phillips mě opravdu elektrizoval; škoda že jsem neviděl film s originálním zvukem. A nečekaný závěr dojal. Nicméně určitě bych stříhal, některé momenty byly k neuvěření.(7.4.2005)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace