Trancers III

Trancers III

Akční / Sci-Fi

USA, 1992, 75 min

• kaylin

Oproti dvěma předchozím dílům je tohle přece jenom slabota. Nejsou tu už tak dobré hlášky, příběh se možná zbytečně moc komplikuje, hlavně v rámci té romantické roviny, některé postavy zde chybí a nezachrání to ani konec, kde se je tvůrci snaží navrátit. Jsem mírně zklamaný, ale aspoň je to pořád relativně krátké, což je dobře.(21.10.2015)

• corpsy

Béčkový Blade Runner, teda vlastne Trancers Hunter Jack Deth sa opäť zmieta medzi emóciami. Ako si uchrániť niektoré svoje lásky a ako nakopať parchantov, hlavne do ksichtu. V jednom mu pomôže cameo Helen Hunt, v tom druhom sympatická humanoidná robopríšerka od firmy KNB EFX Group. Celkovo ale nuda, pričom akciu si musíte vymodliť.(31.3.2018)

• Martin741

Tak u Trancers 3 -ky je pribeh na mna prilis prekombinovany, fakt som sa v nom stratil, Andrew Robinson /Dirty Harry 1/ mi tu nesadol a bol otravny, krasna Helen Hunt mala len kameo, salobota . 30 %(23.3.2019)