Miseuteo robin ggosigi

Seducing Mr. Perfect

Romantický / Komedie

Jižní Korea, 2006, 107 min

• Ceres

Tohle je přesně typický příklad filmu, který komedií nikdy nemůže být, protože tento film celou dobu žádnou vtipnou scénu nemá. Prakticky jediná funny scéna byla ta závěrečná, jenže já už asi poslední hodinu se brutálně nudil. Ne tohle není zajímavý film a dobrý na podívání. Eom není špatná herečka (i když ta její english byla hodně lol), hodně se mi líbila v Dancing Queen, ale prostě je starší než Daniel, nehodila se tam vůbec. Daniel je pěknej chlap, ale kvůli tomu přece tam nemrdnu vysoké hodnocení. Ne, tohle hodnotím jako film, který mě vůbec nepobavil. Korejci jsou navíc masochisti, protože to natahovali jak mohli. Typický příklad nevkusného korejského mainstreamu.(22.8.2015)

celkom dobra Korean drama kde nik neumiera na rakovinu ani nezapasi o priazen milenecky trojuholnik. Uz bez tychto klasik sa da povedat ze ide o netradicnu temu. On je sebavedomy racionalny biznisman - sef, ona obycajna adminka s naivnou predstavou o laske. z tychto dvoch by za normalnych okolnosti par nikdy nebol, najma ked jej pristupom k laske opovrhuje a porovnava ju k 386tke z ktorej nikdy nebude pentium. to urcite neprida na sebavedomi.... SPOILER ALERT skoda, ze ten zaver nebol podla jej planu, kde by ho odkopla s tym, ze predsa aj taky macho ako je on vie z nej stratit hlavu. namiesto toho sa mu po vyznani lasky hodi okolo krku a v zaverecnej scene uz len nelogicky oznamuju rodine svoje rozhodnutie. ten koniec to pokazil, inac by som siel aj na plny pocet.(2.1.2015)

Milá romantická komédia o dievčine ktorá nemá šťastie na chlapov, ktorí ju využívajú a potom odkopnú.Príchod nového a sebavedomého šéfa a jeho narážky na jej naivitu, naštartujú jej snahu sa zmeniť a popritom donútiť ho aby žobronil o jej pozornosť. To sa samozrejme nezaobíde bez vtipných a aj trápnych situácií so šťastným koncom. Nič nové, ale ani neurazí.(10.1.2009)

Romantická komedie, která nemá žádnej pořádnej nosnej příběh a vlastně ani žádný zajímavý nápady, v podstatě se jedná o dost tuctovou záležitost, ale díky takový zábavný a strašně milý atmosféře a roztomilý Eom Jeong-hwa, která celej film táhne, se na to hezky kouká a ty skoro dvě hodiny utečou jakoby nic(2.10.2008)

Na filmy se lidé dívají z různých důvodů. Někdo kvůli hercům, někdo kvůli žánru, předloze, doporučení, hudbě, režisérovi nebo protože je film prostě in. Nebudu nic skrývat, já jsem se díval, protože se tam chvíli mluví o Starcraftu :) Nakonec to bylo jen příjemným zpestřením moc milé romantické komedie. Bavil jsem se opravdu skvěle až na část s prskavkama (ta byla taková nepřirozená) a závěr pracovní linie (ten byl blbý jako v jiných komediích, ale aspoň krátký). Bylo by hezké vidět tuhle komedii v českých kinech, protože nevidím, čím by se lišila od ostatních, co se do kin nasazují. Možná distributorům vadí, že to je z Asie a není to ujeté, jako čínské kung-fu filmy. Jinak už si moc nedovedu představit, co jim může bránit nasazovat Asijské filmy.(2.6.2013)