poster

Miseuteo robin ggosigi

 • Jižní Korea

  Mr.로빈 꼬시기

 • USA

  Seducing Mr. Robin

 • USA

  Seducing Mr. Perfect

Romantický / Komedie

Jižní Korea, 2006, 107 min

 • Toto
  ****

  Milá romantická komédia o dievčine ktorá nemá šťastie na chlapov, ktorí ju využívajú a potom odkopnú.Príchod nového a sebavedomého šéfa a jeho narážky na jej naivitu, naštartujú jej snahu sa zmeniť a popritom donútiť ho aby žobronil o jej pozornosť. To sa samozrejme nezaobíde bez vtipných a aj trápnych situácií so šťastným koncom. Nič nové, ale ani neurazí.(10.1.2009)

 • vett
  **

  To co tu napsali ostatní přede mnou je sice pravda, ale ani zdaleka to na dobrý film nestačí. Daniel Henney je sice líbivý a jeho angličtina nádherná, ale Jeong-hwa Eom vypadá jako po zkaženém "přifouknutí" rtů a její roztomilost jsem opravdu nepostřehla. Skutečným zlem je ale můj dojem, že se celou dobu dívám na tuctovou americkou komedii pouze s korejskými herci v hlavní roli. Ble! Bez špetky kouzla, bez špetky citů, pouze s hromadou klišé a prázdných frází a jako vrchol nevkusu k závěrečné objímačce hraje pochodová hudba. Ble podruhé!(16.5.2013)

 • Pethushka
  ****

  Docela mi vadilo, že se film snaží být světový. Naštěstí některé korejské rysy zůstaly zachovány, takže to nedopadlo katastrofálně. Děj ale bohužel ničím nepřekvapí. Přesto se na to dívalo hezky a nenudila jsem se. Hlavní hrdinka mi byla sympatická a na Robina se také hezky dívalo. Byly tu trapné situace, které mě hodně pobavily. Takže zůstanu u milé oddychovky. Malinko slabší 4*.(23.9.2011)

 • Naslund
  *****

  Na filmy se lidé dívají z různých důvodů. Někdo kvůli hercům, někdo kvůli žánru, předloze, doporučení, hudbě, režisérovi nebo protože je film prostě in. Nebudu nic skrývat, já jsem se díval, protože se tam chvíli mluví o Starcraftu :) Nakonec to bylo jen příjemným zpestřením moc milé romantické komedie. Bavil jsem se opravdu skvěle až na část s prskavkama (ta byla taková nepřirozená) a závěr pracovní linie (ten byl blbý jako v jiných komediích, ale aspoň krátký). Bylo by hezké vidět tuhle komedii v českých kinech, protože nevidím, čím by se lišila od ostatních, co se do kin nasazují. Možná distributorům vadí, že to je z Asie a není to ujeté, jako čínské kung-fu filmy. Jinak už si moc nedovedu představit, co jim může bránit nasazovat Asijské filmy.(2.6.2013)

 • muti
  ****

  celkom dobra Korean drama kde nik neumiera na rakovinu ani nezapasi o priazen milenecky trojuholnik. Uz bez tychto klasik sa da povedat ze ide o netradicnu temu. On je sebavedomy racionalny biznisman - sef, ona obycajna adminka s naivnou predstavou o laske. z tychto dvoch by za normalnych okolnosti par nikdy nebol, najma ked jej pristupom k laske opovrhuje a porovnava ju k 386tke z ktorej nikdy nebude pentium. to urcite neprida na sebavedomi.... SPOILER ALERT skoda, ze ten zaver nebol podla jej planu, kde by ho odkopla s tym, ze predsa aj taky macho ako je on vie z nej stratit hlavu. namiesto toho sa mu po vyznani lasky hodi okolo krku a v zaverecnej scene uz len nelogicky oznamuju rodine svoje rozhodnutie. ten koniec to pokazil, inac by som siel aj na plny pocet.(2.1.2015)