Stopy krve

• Německo Blood Trails (více)

Anna pracuje jako kurýr. Při doručení zásilky se pomiluje s podivných cizím mužem. Provinění. Hned druhý den odjede se svým přítelem Michaelem na výlet na kolech. V horách si užívají volna a romantiky v nádherné přírodě. Výčitky. Tajemný milenec je vystopuje a Michaela brutálně zavraždí. Trest. Na řadě je Anna. Strach. Ta se zoufale snaží vybojovat svůj život. Bolest. Vražedná jízda na horských kolech po těch nejstrmějších svazích, boj o přežití, kde každá cesta vede ke krvavému konci. (oficiální text distributora)

josieaddms odpad!

Ošklivá cyklistka se vyspala s policistou-cyklistou i když měla kluka, a ten nasedl na kolo a vyvraždil kvůli ní deset nevinnejch chlapíků... Ok, ale mně to je úplně jedno! Ta ženská byla blbá, zlá a nesympatická. Dělala nelogické kroky, všechno co mohla zkazila a člověk už se jenom těšil až jí už ten její milenec dostane, aby přestali umírat lidi kteří s touhle debilní dvojkou bycikláků neměli nic společného. A že ji chtěl zabít? Ani se tak moc nedivím. Tenhle film neměl spatřit světlo tohoto světa. Zavřít do trezoru pro příliš debilní filmy než aby je někdo viděl. ()

tara22

Mám spoustu výhrad k herečce; je dost divný jak když jede na kole tak šíleně ječí, asi je slepá jestliže si nevšimne že na kříži pod kterým sedí visí její mrtvý přítel, ale nejvíc mě štve jak s sebou pořád tahá to svoje kolo...nejsem zrovna nadšenec pro cyklistiku a myslím že kdyby to kolo netáhla na zádech do kopců byla by 2x rychlejší... V celku pak ten film byl nudný a dost předvídatelný, alespoň se to odehrávalo v překrásné přírodě... ()

Bigfuckman

Ultra blbost hrající si na horor. Herečka (ano je zde pouze jediné zastoupení ženského rodu) je totální blbka, která furt ujíždí odnikud nikam a strašně řve. Spousta nelogických scén a trapných, natahovaných jakoby hrůzných scén. Ve finální scéně by mě zajímalo jak vrah odzbrojil a poté zastřelil oba policajty. no, ale jak jsem říkal logika zde nemá moc prostoru. ()

Pauliee

Celkom slušné gore a hlavná hrdinka chodí skoro stále zakrvavená. To sú asi jediné pozitíva, inak je to nuda. Ale nemci ma prekvapili, toto som vôbec nečakal. ()

monty.cl

Tak tohle bylo docela dost špatný...cyklohoror plný nelogičností až hovadin, málo vostrý, nesympatická hlavní hrdinka, špatnej záporák...no dal jsem za to v bazáru dvacku a měl jsem si radši dát pivko...30% ()

Pitryx

V téhle hře na honěnou se to hemží nesmysly. Přesto musím přiznat, že po nudném začátku jsem se celkem bavil. Některé scény mohly být kratší. Myslím, že dvě hvězdy jsou naprosto dostatečným vyjádřením kvaliy snímku. CI75108646 ()

KucC

Herci nehraji, pribeh neni, logika neexistuje.. no proste spatne natocena komedie. Navic to "herecke" obsazeni je katastrofalni. ()

Mamlas odpad!

Blbá promiskuitní kráva a natěšený zaláskovaný trouba jedou na výlet do hor, kde je terorizuje ulítlý sadistický psychopat. Zatím to zní celkem dobře. V reálu je to však fest otřesně zpracované. Herci, příběh, scénář, děj, kamera, vlastně asi vše je ve výsledku nedívatelná blbá tupá nudná obtěžující a protivná sračka. Nedodíváno, nedívatelné. ()

Miloško odpad!

No nemám slov. nepochopím načo vobec taketo niečo sa aj natáča. Som fanúšik hororov,či už vysokorozpočtových,alebo aj klasických béčkových.Ale toto nemalo z hororom nič spoločné. Veď hrali tu tušim 4 herci, dej, kamera...uplna zbytočnosť. Slabučky amatersky film.Pripomenulo mi to česky horor Zahradník. ()

theo_phil

V hororu jsme už viděli ledasco a kratší by byl asi seznam, co jsme v něm ještě neviděli, ale cyklistický horor, to tu asi ještě nebylo! Německý režisér postupuje zprvu nechronologicky, když nám nejprve představí hrdinku a teprve po chvíli se dozvídáme, že se vyspala s podivným cizincem, vydávajícím se za policistu. Druhý den vyjíždí na výlet na kole se svým přítelem, ale zdá se, že je někdo sleduje. Že by onen tajemný muž? Nejprve přijde na řadu přítel – tajuplný cyklista mu při akrobatickém cykloskoku protne krční tepnu ozubeným kolečkem. A pak přijdou na řadu ti, co se zoufalé cyklistce pokouší pomoci. Ona však vždy díky svému kolu ujede. Obraz celou dobu mění barvu a zběsilý střih zachycuje střídavě šlapající nohy a vyděšený obličej hlavní protagonistky (která podává, řekl bych až veselý herecký výkon). Proč vydávají amatérské filmy na DVD? ()

Kokutek odpad!

Výraz "pičovina jak zvon" by měl být uznán jako výraz objektivní kritiky, je hoden být zařazen do slovníku skutečných odborníků a znalců. I taková kapacita jako já se bez něj již neobejde. ()

moviefan4 odpad!

Strašná pičovina. Nemecká sračka ktorej režiser by mal do konca života pikať. Hnus, hnus a neopakovatelný hnus! ()

marivet

Jedna hvězdička za oblek, který měl zabiják. Jinak hrozná blbost, kde jsem se nebála ani zbla. Od poloviny tohoto snímku jsem začala řvát už ji zabij, ať už přestane hulákat. Jízda na kole a křik hlavní představitelky, musím podotknout že velice nesympatické se skoro nedal přežít. Miluji horory, ale byla jsem zklamaná atmosférou a hlavně topornejma rádoby hereckejma výkonama hlavní představitelky. O lesních dělnících , kteří byli asi hlucho němí to byla síla !!!!!! ()

salome

Drsný horor, dávám tak vysoké hodnocení, protože všechny předpoklady dobrého hororu dodrženy. Jen už ho nemusím vidět znova. ()

Pathetic

Jediné co je dobře udělané je psychycká představivost co se odehrává v hlavě hlavní představivelce,mezináma nesympatické.Jinak je to nudné ,nesrozumitelné ,místama velmi nelogické . Určitě to šlo natočit lépe , ale za snahu ta jedna.Ale pro mě odpad nedoporučuji. ()

BarVo

Nemecký cyklohoror, malo ma to varovať. Text distribútora je tuším ešte horší než film, čo už je čo povedať. Nebudem opakovať všetky zápory a nelogičnosti, lebo sa ich tu nakopilo kvalitne. Režiséra by som za tú nekonečnú trapárnu a nudu najradšej umlátila pumpičkou. Veď výbava cyklistu je plná vražedných zbraní, ako som si všimla. ()

smolson

Hvězdičku navíc film u mě dostal za velmi dobrou a dynamickou režii, digitální kameru a hudbu, jinak je to standartní béčko s tolika nelogičnostmi a klišé, jako naprostá většina amerických souputníků. ()