Three Extremes: Dumplings

• Hongkong Jiao zi (více)

Bohatá panička se pod dojmem ochlazení vztahu s manželem a pod tlakem neúprosného běhu událostí, pokusí zastavit a zvrátit čas. Alespoň co se jejího věku týká. Žádná cena není dost vysoká, žádný pokus marný, žádná zvrácenost dost zvrhlá, aby ji to odradilo od jejího rozhodnutí. (kagemush)

bolan

Občas mám období sebetrýznění. Koukam na HK CAT III movies i přesto, že to jsou hrozný hovadiny. Knedlíky jsou jeden z lepších kousků, takže trojka s odřenýma ušima. ()

agassi68

Toto predovšetkým nie je horor. Má to síce zaujímavý nápad, ktorý sa však nepodarilo zrealizovať tak, aby sa človek bál, prípadne bol zhnusený. O to by malo pri horore ísť. Tu uvidíte tak akurát drámu pri jedení ázijských slizkých špecialít, tváriacich sa ako ľudské embryá.. ()

Hapretor

Bai Ling má hezké kozy. Bohužel jsou umělé. A tento snímek mi přišel taky takový umělý. Nechutný je dostatečně, v rámci "gore" či jak to nazvat, až moc. Horší je to se zábavností a atmosférou. Erotické scény dost trapné. Jsou mnohem lepší počiny od východních tvůrců nebo v daném žánru. Jedinou výsadou tak zůstává Bai Ling, hrát umí, a má pěkný ... ()

AngelG

Tohle se opravdu těžce hodnotí.. na jednu stranu to není nic tak skvělého na 4 hvězdy, ale na stranu druhou to má zase originální (zvrácený) příběh.. podle mě tenhle film více "osloví" a ocení spíše ženské publikum, jelikož celoživotní posedlost krásou a mládím, které mnohdy zachází do pořádných extrémů, je přece jenom mnohem bližší ženám.. ()

Kortexo

Není to horor, ale je to film, který má nápad?Co jsou schopny ženy udělat, aby zabránili stárnutí.Naprosto vše?Doporučuji k jídlu? ()

Pitryx odpad!

Možná to mělo něco do sebe, myslím tematicky, ale vizuálně je to nuda k uzoufání. Pro mne osobně tak trochu ztráta času, i když ne tak úplně. Podruhé nemusím a také snímek nikomu ke zhlédnutí nedoporučím.201409088931/9107 ()

jack_scott

Povídka s pojídáním lidských plodů má zajimavý námět,jakkoliv daleko tuctovější než co měl Miike. Místy je to nechutné, místy průměrně normální...ale nuda to neni. 75% a ****. ()