Three Extremes: Dumplings

• Hongkong Jiao zi (více)

Bohatá panička se pod dojmem ochlazení vztahu s manželem a pod tlakem neúprosného běhu událostí, pokusí zastavit a zvrátit čas. Alespoň co se jejího věku týká. Žádná cena není dost vysoká, žádný pokus marný, žádná zvrácenost dost zvrhlá, aby ji to odradilo od jejího rozhodnutí. (kagemush)

Flipnic

Nejgeniálnější asijský horor!! Zpracovává pro diváka naprosto ojedinělé téma touhy po kráse a mládí skrze asijskou kuchyni. Přístup k tomuto kulinářskému umění je zde pak předveden tím nejbizardnějším a nejodpornějším způsobem. Celý film je technicky absolutně vypiplaný, všechno klape jak hodinky, vše je jako by téměř dokonalé a v pořádku. Pravda a tajemství věčné krásy kuchařky je peklo samo ... Film má úžasný vizual, myšlenku, střih, barvy, kameru, excelentní zvukový doprovod (!!!), nápad ... prostě vše. Těžko ho zařadit i mezi čistý horor, tohle je prostě bizardní nechutnost ... Jedinný podobný snímek, který znám, je rovněž asijský (čínský) Deadly Delicious (2008), který je za tímto v těsném závěsu. Nic podobného (zatím neznám). Tento film byl uveden a nechutně zkrácen do trojpovídky Three Extremes (2004). ()

EvilPhoEniX

Tohle je docela síla !! Vynikající námět skrz Asijskou kuchyňí aneb cesta za mládím. Hlavní hrdinka je sexy, způsob přípravy jejího jídla pro hosty je šokující a nejděsivější soundtrack všech dob,tenhle horor vyzdvihuje vysoko. Bavil jsem se fajn. 75% ()

Bloody13

Chvílema jsem měl dost práce udržet pozornost, hlavně v první půlce, která se dost táhne. Při scéně potratu se to však zlomí, a divák se konečně dočká bizarních pochutin, drsného sexu a úchylného návodu, jak si zajistit věčné mládí. Mimo zajímavého námětu se film může pochlubit skvělou hudbou, ale u vytržení jsem z něj rozhodně nebyl. ()

Sysel_CZ

Tenhle filmek má slušnou a opravdu dusivou atmosféru. Náplň filmových knedlíčků působí nejen na chuťové buňky diváků, ale také na psychiku hlavní hrdinky. Je úžasné sledovat, jak v ní zápasí touha po mládí a totální odpor k jeho zdroji. Mohlo by to být o něco rychlejší, ale jinak nemám moc co vytknout. A tu růžovou břečku si budete pamatovat ještě dlouho :) ()

pornogrind

Asijský gastronomický zážitek.Aneb k věčnému mladí přes žaludek.Skvěle zpracovaný film,výborně zahraný a s vynikajícím hudebním doprovodem.Věřím,že kdyby to tak opravdu fungovalo v reálným životě,tak se najdou jedinci kteří by tenhle kulinářský experiment v honbě za ztraceným mládím klidně podstupili.Což film dělá ještě působivějším.DOPORUČUJU.Zábava pro lidi se silnými žaludky. ()

PetrPan

Kapku jiné Babicovy dobroty.  Postavy jsou definovány jen svou touhou po omládnutí  a sexuálním pudem. Nic proti tomu, jen to docela snižuje jakýkoliv emocionální prožitek.  Pocit, že člověk sleduje jen odosobněné   a docela nudné porno na porntube  podtrhují čvachtavě křupavé zvuky filmu jak při sexu, tak při jídle. Nadržení však nezbystří, eroticky je film impotentní stejně jako horor.  Koho šokuje či znechutí požírání gumídků  oči pryč, my ostatní je přivřeme tak maximálně při jednom či dvou záběrech. ()

eraserhead666

Máte rádi pořady o jídle a o tom, jak se stát mladistvě krásným? Tak tohle je film přímo pro vás. Svým způsobem recyklační příběh, který vám (zpočátku) udělá fakt chutě. Zdánlivě stroze natočený, o to však důrazněji působící. Brrr. Skvělá Bai Ling v jedné z hlavních rolí. ()

JASON_X

Bizarní, ulítlé, pikantní, nechutné, deviantní, humorné... jsem nadšený. Při sledování téhle povedené hongkongské šílenosti jsem si vzpomněl na jednu starší fámu, která se nejspíš zrodila v lehce dysfunkčním mozku diváka TV Nova a čtenáře Blesku, a která tvrdila, že do oblíbených instantních čínských nůdlových polévek jsou přidávána rozemletá sušená lidská embrya z čínských potratů... A když navíc v jedné z hlavních rolí exceluje Bai Ling, anorektická kráska s výrazem mimozemšťanky, jsou čtyři hvězdy skoro málo. ()

ledzepfan

Minimálně o level výše než prostříhaná a překroucená verze z Three Extreme (fakt úplně jiný fim) -která i tak byla to nejlepší co tahle povídkárna předvedla. Nevím proč, ale funguje to přesto, že vlastně nejde o nic moc strhujícího, explicitně brutálního nebo nevídaně zvráceného.. Je to prostě "jen" parádně zahrané a zrežírované přesně a v tempu. Výsledek je jednoduše chytlavý a přestože se z toho srdcovka asi nestane, nemůžu tomu vytknout vlastně nic. ()

kaylin

Film je neskutečný v tom, jak předvádí skutečně odpudivé věci. On se tváří jako dobrý áčkový film, ale to co zde vidíte. Popravdě, ono toho není tolik, kamera rozmazává obraz, nebo zabírá z úhlů, kde není vše zřetelné, vhodně je volen střih, jenže ty zvuky, které to celé dokreslují... A samozřejmě vám dojde, co se vlastně děje. Úžasné propojení toho, že brak může být vizuálně skutečně krásný, místy až kýčovitý. Pro mě velmi překvapivý film, a i když jsem měl při jedné scéně skutečně co dělat, abych nedávil, tak tenhle zážitek stál celkově za to. ()

kagemush

Jakmile Chan tuhle chuťovku časově natáhl a dějově rozvinul ,(viz povídka v Three...Extremes), ,,narodil" se, alespoň pro mě ,opravdu nezapomenutelný film.(film hlavně o marnivosti a bezkrupolózní chamtivosti ,což i bez té okázalé zvrácenosti by mělo stačit k blití) ()

honajz2

HOROROVÝ VÝBĚR, ZEMĚ Č.14 - HONGKONG - Má to sice dobrý a originální nápad, ale atmosféra tomu chybí, dlouho trvá, než se něco stane a až na těch pár úchylných scén to nemá co nabídnout. Postavy jsou jednorozměrné, výstavbu to má spíš jak z těch částí porna, ve kterých zrovna neprobíhá sex a vlastně z toho nevypadne ani nic hlubšího, ani nic silnějšího a zůstanou z toho jen vzpomínky na úchylné scény. Aspoň ale, že v druhé půlce se aspoň něco děje a že Asie tradičně nezklamala bizarností náměti, protože jinak bych to neviděl ani na ty tři hvězdy. A filmařská stránka je tu zcela průměrná. Slabé 3* ()

Rodriguez

Zajímavý snímek starší paničky, které zahejbá manžel s mladší samičkou. A tak se rozhodne za jakoukoliv cenu omladit! Jenže ji to bude něco stát...... 50% ()

Cedr

Zajímavý námět, který v takto prodloužené veri působí o dost lépe než jen jako součást Three... Extremes. Místy příjemně ponurá atmosféra hlavně díky zvukové stránce. Dobrou chuť... :) ()

demented

Stárnuce dámy požierajú ľudské plody (najvýživnejšie sú okolo 5. mesica, keď už majú vyvyinuté nožičky, ručičky, hlavičku ... a je potrebné ich rozporcovať sekáčikom), aby zostali večne mladé. Dusná HK dráma :) ()

PußyMagnet

Tak toto je film, po kterém mi bylo zle psychicky i fyzicky. Nepochybuju, že se jednou stane kultovním snímkem čínských lidojedů. ()