Victoria se spolu s přáteli vydá do rozsáhlých pařížských katakomb, v nichž jsou pohřbeny ostatky milionů lidí. Když se dívka náhodně oddělí od svých přátel, zjišťuje, že na ni v ponurém labyrintu cosi číhá... a rozhodně to nemá přátelské úmysly! (oficiální text distributora)

lykan9

Katakomby jsou o příšerný věčně uječený huse, co se ztratí v podzemí Paříže a nemá smysl pro humor. Shannyn Sossamon byla příšerná a po celou dobu jsem si přál, aby jí už konečně někdo sejmul a vzhledem k tomu, že je to prakticky vzato její one man show, tak celý film na ní i padá. Celé to zachránil až závěr, ale jen od toho, abych tento horor poslal do propadliště dějin. P.S.: Pink! mám rád, ale to, že je skvělá zpěvačka z ní herečku nedělá. ()

phaloc

Nizkorozpoctovy 'cavehorror' jak sa patri s bestialnym maniackym kozlom a cickou v kratkych satickach s rozmazanym makeupom, ktory sa snazi vytvarat atmosferu a ... atmosferu? Nie je tu o com pisat tak preskocme rychlo k zaveru. Celkom ma to prekvapilo (reakcia hl. hrdinky) a straaasne rozosmialo, na jednej strane je to pre divaka aj hrdinku skvela satisfakcia, na strane druhej je to primitivne snazive odlisit sa. Tuto snimku si zapamatam len vdaka tomuto zaverecnemu 'cvachtaku', inak je to uplny shit. PS: Predstavte si supermana, ktoremu by na konci filmu preplo a rozlaseroval by polovicu Metropolisu:))) ()

hororwatch

Když to budu brát tak jak by se to asi ve skutečnosti mělo, než-li tak, jak to je, pak musim hodnotit dost vysoko. Když si to přeberu po svém a nebudu to hodnotit jako horor, ikdyž se tam najde pár děsivých momentů, ale spíš jako drama/thriller/horror...protože kdybych to měl hodnotit jen podle skutečných kritérií vic jak 2* by si to fakt nezasloužilo. Ale jako ilegální diskoška v podzemí mezi zdma z lebek, čistě teoreticky proč ne? O pitomých kamarádech, co si vymyslí strašidelnou historku ( jako by to tu už 1000x předtím nebylo že?) a hlavní hrdinka jim to zbaští, protože neměla zrovna lehkou situaci kvůli nedávné minulosti, má blbou náladu a není težké ji něčím rozladit, Proč ne? Jako kdybych tam byl já osobně poprvé( a já mám úctu ze spiritualismu a těchhle kokotinek) a viděl celkem obstojnou imitaci vraždy a teď najednou jsou všichni pryč a já sám v nějakých katakombách, tak jako bych nepřemýšlel moc nad tím, jestli to co jsem viděl byla nebo nebyla skutečnost( jak se nad tím krásně přemýšlí u počítače že?) ale prostě bych zdrhal vostošest. A jako kdybych tohle přežil a nakonec z těch debilů vypadlo, že si ze mě dělali jen srandu ( to měla být sranda, spíš trauma dokonce života ne?) a ještě na mě ječeli co že jsem to jako udělal když se mi povedlo zabít někoho kdo měl jakože bejt vrah, kterýho jsem viděl jakože někoho celkem věrohodně zabít...... tak bych se buď zhroutil nebo je tam dojebal asi stejně jak hlavní hrdinka.... A vůbec žádný 4* ale 5* a hotovo. ()

JASON_X

Někdy ve dvaceti bych párty v katakombách určitě považoval za parádní odvaz a skvěle bych si jí užil. Dneska po čtyřicítce už jen otráveně nadávám na ta hovada, která natočila takhle hovadský film o nějakých vylízaných hovadech, která se baví tím, že se slezou někde v kanálech jako stádo ovcí... pardon hovad, a tam pak chlastají a koupou se ve sračkách a melou přitom rádoby kúl hovadiny. Do toho nějaké hovado bliká stroboskopem a je snad samozřejmostí, že kamera i střih jsou ještě mnohem zhovadilejší, než námět a scénář. Ani Pink, která je mi obvykle v klipech sympatická, mě nebavila, naopak, byl jsem šťastný že ji brzy oddělali a já se na ni už nemusel dívat, natož ji poslouchat. Po úvodní provařené větě, že příběh je natočený na motivy skutečných událostí, jsem celou dobu myslel, že ti vtipálci měli na mysli mýtus o Mínotaurovi. Až teprve samotný závěr mi vše dovysvětlil. Za nečekané rozuzlení by se třetí hvězda dát určitě dala, ale za předchozí nudu, ve které holka s baterkou běhá po sklepě a volá "haló? haló?" jsou i dvě hodně. ()

666teen

Taková pěkná historka z pařížského undergroundu. Neurotická sestra navštíví v Paříži svojí vysmátou, světáckou sestru a její kamarády se zálibou v debilních vtipech. Třetí sestra se nekoná. Koná se rozhánění nelegálního Frenchteku v katakombách, honička, spousta jekotu (vychrtlá sestra v koktejlkách), týpek Kozohlav a celkem zajímavé rozuzlení. Fakt. Co mi ovšem celou dobu sledování hejbalo rakví, byl střih. Zaměstnat jako střihače veverku na amfetaminech není dobrej nápad. Stroboskop rules. ()

• Katakomby, o nichž pojednává tento film, se nacházejí na náměstí Denfert-Rochereau, pobllíž Montparnassu v Paříži. (claudel)
  • Film je natočen podle skutečných událostí. (Nathaniell)
  • Ačkoliv se film odehrává ve Francii, byl natáčen v Rumunsku. (zdenur)