Vítejte v Sunnyvale Trailer Parku, kde tráví svůj promarněný život tři nejlepší kamarádi, třicátníci Ricky, Julian a Bubbles. Vůdce Ricky právě teď bydlí v autě, protože ho dlouholetá přítelkyně Lucy vykopla z bytu - už ji unavují jeho věčné zlodějny. Ricky chce s Lucy a jejich dcerou trávit víc času, ale právě teď musí pomoci Julianovi a Bubblesovi při další krádeži. Ostatně jak jinak má podporovat rodinu? Tentokrát však jsou kamarádi dopadeni a putují za mříže. Tam ovšem hned začnou vymýšlet plán na poslední fušku, která by je zabezpečila až do důchodu, ale nehrozilo by, že kvůli ní stráví zbytek života v kriminálu. Všechno je v běhu, ale když se jim shodou okolností podaří utéct z vězení, místo aby si užívali bohatství, musejí prchat před helikoptérami, vyhýbat se kulkám a hrát nebezpečenou hru o život. (oficiální text distributora)

ricous

Náhodou jsem na tenhle film narazil při přepínání kabelovky a obrovské překvapení! Nemám rád americký teenage-fekál humor, a i když jsem si zprvu myslel, že to bude v podobném duchu, je to (naštěstí) úplně jinde. Všechny postavy dokonalé, každá pobaví. Podle mne neprávem nedoceněný a (aspoň u nás) zapomenutý film, který na DVD bohužel asi jen tak neseženu. 90% ()

MaxDamage1

Celkem dobrý film,který hýří sprostými hláškami a má šmrnc!! Herci jsou sice u nás neznámý,ale s komediálními vlohami jsou na tom velmi dobře. Doporučuji shlédnout,neuděláte tím rozhodně chybu. ()

Sandai

Film je celkem povedený a zábavný. Pokud u něho vypnete mozek a budete se chtít bavit, tak má film 4 hvězdičky. ()

lineker

Čekal jsem koncentraci idiocie a debility. Dostal jsem koncentraci idiocie, debility, ale bohužel i trapnosti. Pokud má být film na těchto atributech založen, musí jít nekompromisně přes čáru a ničeho se nebát. Tohle bylo, možná ne úmyslně, ale bohužel silně přibržděné. Takže ve výsledku, dvě možná tři scény,které opravdu stojí za to. Zbytek pouze vlna rádoby fórků, které spíše vyvolají ironický ůsměv. ()