Chlapi z karavanů

Trailer Park Boys: The Movie

Chlapi z karavanov

Komedie

Kanada, 2006, 90 min

Pobavil som sa, rovnako dobré ako animovaná verzia seriálu ktorú ponuka netflix. Nemám ju ešte dopozeranú ale začala veľmi dobre. Dokonca aj vo filme bolo mnoho rovnakých momentov ako v kreslenom seriáli. Ak pri tom človek vypne slušne sa pobaví , ako už spomenul jeden užívateľ v komentároch štvrtá hviezda aj za postavu Jogurta, ktorá je perfektná. 4*(24.5.2020)

• lineker

Čekal jsem koncentraci idiocie a debility. Dostal jsem koncentraci idiocie, debility, ale bohužel i trapnosti. Pokud má být film na těchto atributech založen, musí jít nekompromisně přes čáru a ničeho se nebát. Tohle bylo, možná ne úmyslně, ale bohužel silně přibržděné. Takže ve výsledku, dvě možná tři scény,které opravdu stojí za to. Zbytek pouze vlna rádoby fórků, které spíše vyvolají ironický ůsměv.(12.5.2020)

Tak u tohohle filmu jsme se s kámošem fakt řezali a to musim uznat, že se smějeme jenom fakt velký srandě. Ale tenhle film, ty hlody, postavy, to je fakt moc. Julian, kterej tam v jednom kuse lítá se skleničkou v ruce, v níž má rum s colou. Yogurth, kterej má na očích popelníky a jediný co ho zajímá jsou jeho kočky. Ožralej správce karavanovýho parku se svym tlustym pomocníkem. A samozřejmě nesmim zapomenout na dva rádoby-rapery, který maj jenom pět tříd základky a jezdí na sněžnym skutru. Po vzoru těchto chlapíků si jdu vyhlídnout velkou čórku.(15.7.2008)

Mám taký dojem, že k úspechu totálneho vychutnania si filmu je potrebná aspoň minimálna predosšlá znalosť kanadského úspešného seriálu, na ktorý film nadväzuje. A po zhliadnutí tohto masakru mám chuť sa na ten seriál vrhnúť, keby bolo ako. Škoda jeho žiadnej distribúcie do tuzemska. Títo karavanoví chalani majú štýl, absolútne dementné charaktery, odporúčam pozerať bez dabingu. A aj keď je to vlastne úsplná somarina, ktorá sa zo začiatku zdá byť tuctová, títo minco-zlodeji mi ten názor začali pekne vytláčať z hlavy a dokazovať, prečo sú za oceánom takí úspešní už sedem rokov (sedem sérií). Uff a práve preto som z toho mohol mať lepší pocit. 75%.(20.6.2008)

"Should you be on the phone with him if he's masturbating?" Čekal jsem kdovíco, ale že to bude o třídu lepší než seriál určitě ne. Jasně, vlastně je to reimaginace čtyř nebo pěti prvních sezón, zkondenzovaná do hodiny a půl; zápletka je pořád stejná – tedy nadělat prachy a už nikdy nemuset pracovat/krást/jít do lochu – a nejlepší vtipy jsou vysbírané highlighty originálu, ale právě proto, jak je to všechno zhuštěné do stopáže tří epizod, to výborně funguje. Kvalitka.(21.6.2017)

• - Jedna z hlavních postav filmu Julian (John Paul Tremblay) má v každém záběru v ruce sklenici s alkoholem. (markyzgero)