Chlapi z karavanů

Trailer Park Boys: The Movie

Chlapi z karavanov

Komedie

Kanada, 2006, 90 min

Děsná prdel o hovně. Od začátku do konce je to o totálních dementech, kteří Vás jsou schopni smíchy dovést k totální demenci. Zhruba v půlce tý prdele to má mírně slintající tendence se sklonem k sentimentu, to se musí přežít, tento moment je vhodné využít například k doběhnutí pro lahváč, nebo ke krátké návštěvě toalety, zhruba po pěti minutách to nabere opět turbulence, a vystřelí to nic nechápajícího podiváka do říše mobilhausů. Toť fše.(4.8.2016)

Tak u tohohle filmu jsme se s kámošem fakt řezali a to musim uznat, že se smějeme jenom fakt velký srandě. Ale tenhle film, ty hlody, postavy, to je fakt moc. Julian, kterej tam v jednom kuse lítá se skleničkou v ruce, v níž má rum s colou. Yogurth, kterej má na očích popelníky a jediný co ho zajímá jsou jeho kočky. Ožralej správce karavanovýho parku se svym tlustym pomocníkem. A samozřejmě nesmim zapomenout na dva rádoby-rapery, který maj jenom pět tříd základky a jezdí na sněžnym skutru. Po vzoru těchto chlapíků si jdu vyhlídnout velkou čórku.(15.7.2008)

"Should you be on the phone with him if he's masturbating?" Čekal jsem kdovíco, ale že to bude o třídu lepší než seriál určitě ne. Jasně, vlastně je to reimaginace čtyř nebo pěti prvních sezón, zkondenzovaná do hodiny a půl; zápletka je pořád stejná – tedy nadělat prachy a už nikdy nemuset pracovat/krást/jít do lochu – a nejlepší vtipy jsou vysbírané highlighty originálu, ale právě proto, jak je to všechno zhuštěné do stopáže tří epizod, to výborně funguje. Kvalitka.(21.6.2017)

Plno bizarních postaviček v naprosto ujetym příběhu. Celkově musim říct, že je to neuvěřitelná hovadina, ale co je to platný, když jsem se těm absurdnim vtipům musel smát... Nejlepší byla postava týpka, kterej za všech okolností držel v ruce skleničku s nějakym drinkem. Doporučuju připravit si k filmu zásobu lahváčů.(25.5.2008)

Mám taký dojem, že k úspechu totálneho vychutnania si filmu je potrebná aspoň minimálna predosšlá znalosť kanadského úspešného seriálu, na ktorý film nadväzuje. A po zhliadnutí tohto masakru mám chuť sa na ten seriál vrhnúť, keby bolo ako. Škoda jeho žiadnej distribúcie do tuzemska. Títo karavanoví chalani majú štýl, absolútne dementné charaktery, odporúčam pozerať bez dabingu. A aj keď je to vlastne úsplná somarina, ktorá sa zo začiatku zdá byť tuctová, títo minco-zlodeji mi ten názor začali pekne vytláčať z hlavy a dokazovať, prečo sú za oceánom takí úspešní už sedem rokov (sedem sérií). Uff a práve preto som z toho mohol mať lepší pocit. 75%.(20.6.2008)

• - Jedna z hlavních postav filmu Julian (John Paul Tremblay) má v každém záběru v ruce sklenici s alkoholem. (markyzgero)