Dexter - New Blood (2021) (série)

H Is for Hero (S09E04)

(epizoda)

jirikzaboj

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Krok zpátky. Budu se opakovat, ale hrozně předvídatelný děj okolo postavy Harrisona, až to působí opravdu béčkově. Klišé okolo zdědění temného pasažéra si opravdu tvůrci mohli nechat pro sebe, protože tohle každý tak nějak očekával a fakt se nehodí to řešit skoro celou epizodu. Bylo pěkné vidět staré tváře formou podcastu jako připomínku. Byl bych rád, kdyby se více mluvilo o samotné Ritě, která by měla mít zásadní vliv na Harrisona. Debra je konečně úžasná a ten prolog s ni mi připomněl její zapálenost jako detektiva do jakéhokoliv vyšetřování. Dexter prověřující důkazy a vytvářející situace na základě krevních stříkanců, na to bych se mohl dívat pořád. Kurt je velice zajímavá postava a z vedlejších z této série prozatím opravdu nejlepší a s velkým potenciálem. Bohužel základní děj se pořád točí okolo Harrisona a kýčovitého osudu a to je při nejmenším fakt průměr. ()

darkrobyk

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Asi největší radostí je vidět staré známé, jak pozvolna zapadají do svých rolí. Deb se zklidnila a stává se starostlivou, byť děsivé předpovědi ohledně budoucího vztahu Dextera se synem pronáší nadále. Vrah ve druhém plánu přiváží další oběť. Dexterovy pochybnosti ohledně syna se stávají pomalu skutečností. Spoiler - který ale pro vnímavého diváka spoilerem nebude - Temný pasažér potvrzen. ()

kitsuchan97

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

'Blood doesn't lie". Krev tento díl opravdu hrála ústřední roli. Dexter tak díky ní dokázal jednoduše odhalit pravdu (která nebyla zas až tak nečekaná). Tento díl beru spíše takové "ticho před bouří" - dějově jsme se nikam moc neposunuli, ovšem jisté věci se vyjasnily a nové zase vyvstaly na povrch. Pěknej throwback k Trinityho případu, který u mě zůstává nepřekonaný, a to v historii celého tohoto seriálu. Díl si zaslouží 7/10. ()

kenkaku

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Velký skok v “linii Harrison” mi udělal radost. Co mi moc radost nedělá je, že nedostávají stejnou pozornost i další linie (Dexter a únos). Opravdu bych byl nerad aby se dostával série do smyčky jako Zvracení kdy se v každém díle oběti nové tajemství a odpovědi na ta stará nepřicházejí. Nicméně zatím si uchovávání optimismus. Co mě ale začíná štvát je Debra. ()

warrenur

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Od prveho pohladu na udalost v skole bolo snad kazdemu vnimavemu divakovi uplne jasne, co sa stalo. A preto ma trochu ta nukajuca sa prvoplanovost mrzi. Ano, dalo sa to cakat, kedze pribehy zrodenia oboch pribuznych su prakticky totozne, ale....meh. No uvidime, ci nakoniec neskonci jeden rukou toho druheho, co sa tiez priam ponuka, vsakze?. :) Potesil ma akurat navrat Dextera k jeho "skill of a bloodstain pattern analyst". Pre mna sklamanie. Hlavna linia miznucich dievcat dava zaverom epizody opat nejaku "navnadu" pre druheho vyraznejsie podozriveho. ()