Elvis Presley: Blue Hawaii

Blue Hawaii

Komedie / Muzikál

USA, 1961, 102 min

Na tú dobu to musel byť veľmi kvalitný film, ktorý ma uistil v tom, že Elvis bol veľký kráľ v tých rokoch. Muzikál z havajského podnebia.. Piesne, ktoré boli hrané boli pre mňa dosť známe hlavne Can't help falling in love, ktorú keď spieval som mal husiu kožu.. Celkovo zábavný a nenudný muzikál... Najviac ma dostala hláška väžňa: " Krásne spievate a dufám, že dostaneme doživotie ako ja"(3.12.2013)

Uvolněný starý "muzikál" s Elvisem, kde hraje zlatýho synka playboye, co se právě vrátil z vojny a chce se postavit na vlastní nohy. Songy fajn, dívá se na to hezky, ale stejně bych ten infantilní děj třeba o 15m zkrátil a dal tomu malinko spád. Hlavní ženská role má být z původní havaj rodiny a přitom je to klasická kalifornská krasotinka, tak to mi přišlo trochu nefér. Na to zašít se před dnešním světem, anebo jen šedým počasím venku, je BLUE HAWAII každopádně ideál :)(29.1.2017)

Rozpočet $2miliónovTržby USA $10,440,453Tržby Celosvetovo $-(22.3.2009)

No tak jo, dobře. Já opravdu vím, že je to jen bezduchá srajda s Elvisem v hlavní roli, švihlýma šedesátkovýma písničkama, pinup holkama s květy ve vlasech, která se odehrává na hawajský pláži. Jenže o to právě jde! Vždyť tam hraje Elvis, zpívá šedesátkový písničky, randí s pinup girl, co nosí ibišek ve vlasech a celý se to odehrává na Hawaji! A upřímně řečeno - potřebujeme k životu něco víc???(11.2.2011)

Elvis se vrací po dvou letech z vojny a nechce se mu pracovat v rodinné firmě a tak si najde práci jako průvodce po Hawaii.Filmem nás provází skvělé písničky a roztančené pláže.Matku Elvise v tomto snímku zahrála Jessica Fletcherová ,kterou známe z kriminálního seriálu To je vražda,napsala.Uvolňující film ,který mě pobavil.(2.3.2008)

• - Pamela Austin v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)