Síla srdce je skutečný příběh britského reportéra Daniela Pearla, který byl 23. ledna 2002 unesen islamistickými teroristy v jižním Pákistánu a o měsíc později popraven. Celý svět byl šokován brutálním činem a nikdo si neuměl představit utrpení v té době šest měsíců těhotné Mariane, která do poslední chvíle věřila, že se Daniel vrátí. Příběh zachycuje celý měsíc, kdy byl Daniel nezvěstný, vyjednávání o jeho propuštění a je protkán vzpomínkami na jejich společný život. Jak může terorismus bolestně zasáhnout do života naprosto nevinnných lidí a změnit jej navždy. (oficiální text distributora)

RaidingTombs

Tady Angelina slapla vedle. Nechapu, proc nevybrali herecku, ktera je Mariane Pearl podobna prirozene, ale museli Angeline nasazovat hnedy kontaktni cocky a vyrabet na hlave kudrliny. Angelina se opet snazila, ale opet chudak nemela co hrat. Ta jedna hvezdicka je jenom za ni. Divim se ji, ze do takovyho projektu vubec sla. Ten film je proste kravina na entou. ()

Lynnet

Čekala jsem emocemi nabitý příběh od kterého člověk neodtrhne oči a dostala jsem plytkou břečku kde jediným rušivým elementem je protivné a tak charakteristické zvonění pro jednu značku, zbytek nuda která se jen tak nevidí když vezmu v úvahu tak zajímavou látku. O Angelině škoda mluvit,té nevěřím ani ty kudrlinky na hlavě. Škoda. ()

golf78

Takové rozpačité 3*. Prý nejlepší herecký výkon Angeliny.... No nevim nevim. Trochu mi to zavánělo nudou ten film. Myslím, že Brangelina by měla hrát jen ve filmech, kde uplatní své plné rty a velký prsa. Nemyslím tím porno, ale nějaké erotické thrillery nebo romantické filmy typu "chudá dívka ke štěstí přišla". To by jí sedělo. na dramata moc neni. ()

Konev odpad!

To bylo takové drama, až jsem při něm usnul a musel se dodívat druhý den, abych mohl dát odpad, o kterém jsem přemýšlel celý film. Nudné, nezáživné, půlka filmu nedabovaná, stále se objevující obrázky z ulice velkoměsta, děj je o pisálkovi, který strkal nos tam, kam neměl a podle toho taky dopadl. V popisu je napsáno, jak může terorismus bolestně zasáhnout do života naprosto nevinných lidí ... Kdyby seděli doma na zadku a nepletli se do věcí, do kterých jim nic není, tak by se jim to nestalo... O to víc, když má doma těhotnou ženu! ()