The Barber Shop

všechny plakáty

Zákazníkovi se dostane rychlého oholení. (Mertax)

Jara.Cimrman.jr

"The Latest Wonder Shave/Hair Cut For A Nickel." Holič holí, páni se baví a já jsem u toho během kompletních čtyřiceti sekund dokázal třikrát usnout. ()

MikeCool

Krátkometrážní snímek. Jedna z mnoha krátkých filmových abstrakcí, natočena Williamem K.L. Dicksonem. Aneb zde se píše historie filmu! Prakticky jeho počátek. ()

Fingon

Ten nápad, ten nápad... i když tamní pánové asi koukali na kotníky než kam by upřeli zraky pánové z pozdější doby... pod těmi spodničkami by asi stejně nebylo nic vidět... ale tohle si přímo říká o remake:-) ()

PetrPan

Asi nejlepčí Dicksonovo film. Malá groteska o tem, co dokážó ženský nohy ve spodničkách. Čítám, že kdyby tam přihasila nahule, tak teho kunčofta podřízne, holič jeden nadržené. ()

Iggy

Dnes vcelku zajímavé, ale nevím, kdo měl potřebu se na tohle dívat v roce 1894 (rok vzniku podle IMDb). ()

gjjm

Holič holí zákazníky, čekající čtou noviny. Takový normální obrázek z amerického života té doby. ()

R´Hell

Je těžké a možná i bezpředmětné hodnotit takovéto krátké filmečky, které vznikly především jako experiment. Ve srovnání s dokonalostí současných kraťásků rozhodně nemohou obstát (což je samozřejmě pochopitelné), a proto dávám neutrální 3*, které prostě značí, že jsem viděla. Přesto si nemůžu odpustit myšlenku, že i u toho nejkratšího filmu měl být zajímavý nápad a ten tady není. ()

Fox85

Další video na prvním DVD z kolekce The Movies Begin. Návštěva v holičství. Někdo na křesle, někdo čeká a krátí si čas čtením ()