Ďalšie potvrdenie pravidla, že honkogské produkcie Jackieho sú o triedu inde ako tie hollywoodské. Rodinná i morbidná komédia zároveň, ktorá samozrejme obsahuje aj zopár povinných a veľmi podarených akčných scén. JC sa predstavuje v pre neho netypickej úlohe zlodeja. Po dlhom čase sa ukázal aj Biao Yuen v úlohe policajta (Kdeže su tie časy!). Špičková zábava akú dokážu naservírovať len honkongskí majstri.(28.10.2007)

Nemám ráda děti, proto mě dost překvapilo, že jde o jeden z nejvtipnějších filmů, jaké jsem od Jackieho viděla. Překvapivě se vyhnou trapnosti, kterou by podobný film naducala americká produkce (i když na konci je toho sentimentu opravdu tolik, že (by) se rozplakal i ten nejtvrdší gangster, ovšem je to celé zaonačeno tak nějak... stravitelně. Nejslabší je asi hlavní záporák (naštěstí zde mluvíme asi o deseti minutách v poslední třetině snímku) a pak ten závěr... Ale což, za tak dobře vyvedený film jim tu "překvapivou" a "vtipnou" tečku odpustíme. Skvělé triky, jak jinak, tentokrát skutečně mazec - s miminem se dá vyhrát opravdu hodně. Co všechno dítě přežije! ;) Zápletka klasická, únos, záchrana, happyend. Jackie je tentokrát za toho špatného, má ale srdce ze zlata (takže mu všichni můžete držet palce) a všichni nakonec dojdou jednoho velkého tlustého napravení (takže si budete mnout ruce, že jste mu ty palce drželi). Star si drží svoji image, hlavně že mu to pořád kope, naplňuje očekávání svých fanoušků atakdále. Připomene svou pěveckou dráhu a bojovka: schválně, jestli si všimnete product placementu na Pepsi? (Jestli ne, tak jste si stáhli špatný film.)(25.6.2011)

• miklaras

Dlouho jsem se vyhýbala, ale nakonec byla lapena a dokoukala. Žádný velký duševní otřes se mi neudál, stále je pro mě Jackie hvězdou let 70. Jediné, co bylo skutečně potěšitelné je tvář Ku Fenga jako otce hlavního hrdiny, jeho rozechvělý stařeček byl dojemnou připomínkou hvězdy 60.-80. let, ale jinak jsem se ani moc nebavila ani neužívala choreografií, kterých tu ještě navíc není moc...2,5/10(27.7.2009)

Veliké překvapení.Čekal jsem klasickou novodobou trapně ušitou báchorku a bál jsem se že Chan si bude chcát sám sobě do bot.Opak byl pravdou a film mě nad očekávání pobavil.Je jasné,že zde Jackie nelítá vzducehm jako dřív,ale nahradí ho jiní-ovšem i on si občas dobře kopne:).akce zde není přespříliš,vtipných momentů však ano a některé stojí za to.Závěrečná dojemná scéna chytne za srdíčko nejednoho lotra:).(13.5.2009)

Jackie Chan opět trochu víc pro děti, ale tentokrát docela stravitelně. Možná se tady v první půli moc málo kope a to dítě na můj vkus až moc řve. V druhé půli tohoto docela dost dlouhého snímku se to ale docela rozjede a Jackie začne mlátit, tak jak to máme rádi. Takže nakonec docela příjemná Chanovka, určitě o hodně lepší než rodinné taškařice co točí v Americe (Tuxedo, Medailon apod.)(31.8.2008)

• - Jackie Chan se ve filmu objevil coby antihrdina po více než 30 letech. (Terva)

• - Akční režii na filmu dělali Jackie Chan, Li Chung Chi & Jackie Chan Stunt Team. (Rominator)

• - Podle Bennyho Chana bylo natáčení jeden z nejhorších zážitků jeho kariéry. Dítě totiž během natáčení neustále křičelo, usínalo a během jeho pobytu na place museli být všichni filmaři potichu a dorozumívat se jen posunky. Kvůli těmto problémům se produkce filmu protáhla a překročila stanovený rozpočet. (Raztubyl)