• tombac
  ***

  Jackie ještě před letošním americkým Forbidden Kingdom zafušoval do rodinné podívané v hongkongské variaci na Tři muži a nemluvně. Stejně jako fantasy mlátička od do té doby režisérského packala nevzbuzovaly Jackieho eskapády s minimem v řadách ortodoxních fanoušků dopředu moc nadšení. Ne že by nebyl Chan komediálně schopný a otrkaný, jenže ve filmu tohoto typu musí nebohý chlap obvykle zapásit s plínkami plnými hovínek, marným utěšováním malého řvouna apod. a ještě k tomu balit nějakou pěknou maminku, což zde (kolikrát v méně zábavné formě) ve spojení s uslzeným patosem dostává více prostoru na úkor typicky chanovsky ekvilibristických okamžiků. Jelikož stopáž spadá opravdu mezi přemrštěné, z průměrné zábavy tento kousek nevytrhne ani pár slušných bitek, ani dolování mléka z Jackieho bradavky.(4.6.2008)

 • Fulham
  ****

  Velice povedene... jak uz tady nekolikrat padlo, tak temer "vsichni akcni hrdinove" natocili aspon jeden film, jako rodinnou komedii. Myslim si, ze Jackie Chanovi se tato komedie povedla naramne. Tento pribeh je sice hodne pouzivan ve filmech, ale Benny Chan to zpracoval v Hongkongskem stilu a usil to presne na miru Jackiemu... takze u me za 4* opravdu mile prekvapeni.(15.9.2007)

 • otík
  **

  Nechápu, proč nemůžou v Hong Kongu natočit s Jackie Chanem pořádnou akční komedii, aniž by se musel Jackie pitvořit, dělat ze sebe šaška nebo magora a hrát si na ubohou chůvu. V tomto filmu sice najdeme kupu klasických akčních kung-fu scén a Chan ukáže, že stále má na všechny ty krkolomné záběry. Jenže většina stopáže jsou jen trapné scény o krádežích nebo starání se o batole. Korunu tomu všemu přidá scéna z mražáku, kterou si mohl scénárista odpustit a je jen škoda, že mu při psaní závěrečných scén filmu ruka neumrzla. Někdo nedá na Hong Kongské chanovky dopustit, já s ohledem na výtvory typu Akce nemluvně, Mýtus, New Police Story či Krotitele upírů musím konstatovat - zlaté starší hollywoodské chanovky. Je to smutné, ale je to tak. Hudba: Chan Fai-young & Hilarious(26.12.2007)

 • milka
  ***

  Jackie Chan opět trochu víc pro děti, ale tentokrát docela stravitelně. Možná se tady v první půli moc málo kope a to dítě na můj vkus až moc řve. V druhé půli tohoto docela dost dlouhého snímku se to ale docela rozjede a Jackie začne mlátit, tak jak to máme rádi. Takže nakonec docela příjemná Chanovka, určitě o hodně lepší než rodinné taškařice co točí v Americe (Tuxedo, Medailon apod.)(31.8.2008)

 • Brano
  ***

  Námet s malým chlapcom mal veľký potenciál, lenže autorom sa to veľmi nepodarilo. Zbytočne rozťahané, nudné a hlavne minimálne zábavne. Takisto je vo filme kopa nezaujímavých akčných scén. A ten rozprávkový happy end len skazil celkový dojem z filmu. Pre mňa by to bol len ďalší podpriemerný film z ázijskej kinematografie, ale jednu hviezdičku pridávam za výborne herecké obsadenie. Najmä za dvojku Chan a Koo, ktorá robila tento film znesiteľnejším. Takisto veľké plus za zvukovú stránku s krásnym ústredným songom, ktorá bol v tomto filme dosť výrazná.(21.5.2015)

 • - Dítě, které je ve filmu uneseno, hrál roční Matthew Medvedev čínsko-kolumbijského původu. Ten se k filmu dostal, když jej v metru spatřil asistent režiséra a přemluvil jeho rodiče, kteří byli v Hong Kongu jen na dovolené. (Raztubyl)

 • - Celý film byl natočen v čínském Hong-Kongu. (Terva)

 • - Podle Bennyho Chana bylo natáčení jeden z nejhorších zážitků jeho kariéry. Dítě totiž během natáčení neustále křičelo, usínalo a během jeho pobytu na place museli být všichni filmaři potichu a dorozumívat se jen posunky. Kvůli těmto problémům se produkce filmu protáhla a překročila stanovený rozpočet. (Raztubyl)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace