Zda sa, ze Jackie Chan ako herec-bojovnik-komik pozna recept na fajnu komediu, kde sa da poriadne narehotat. Kym taky Vin Diesel vo filme Cumlikator /ci jak sa to presne volalo ...../ sa snazil len pretrpiet 90 - 100 minut filmu, Chan si to na rozdiel od svojho hereckeho kolegu evidentne uziva aj s mrnatami. A popritom nezabuda na to, ze je to predsa komedia, tak treba divaka obcas pobavit. A ked si na rezisersku stolicku sadol taky Benny Chan, tak je o fajnu komediu hned postarane. 69 %(3.4.2013)

• uzzi

Filmy jako tento si vždycky pustím na odreagování, s tím že se pobavím, zasměju a vymeju mozek. Bohužel jsem si bohužel vymyl mozek, posléze ještě oči a šel se podívat po něčem lepším. Ani tak nevadí, že zápletka je ohraná, ale celé to bylo takové r-o-z-t-a-h-a-n-é a těch 134 min není obhajitelných (vzhledem k tomu, že polovinu stopáže někdo ječí a čumí na dítě). Nemám moc rád Hong-Kong produkci a tak je chyba asi ve mě, při těch afektovaných výkonech a uřvaných dialozích mě postavy vyloženě s..ou.(17.12.2007)

Obrovské prekvapenie. Zábavné a svižné skoro ako za starých čias. Samozrejme, najťažšie vylomeniny už predvádzajú vedľajší hrdinovia, ale aj Jackie ešte zvládne zopár slušných kúskov. Porcie akcie sú prekvapivo štedré a s veľmi solídnou choreografiou. Vystrihať z toho tak 20 minút scén typu "tu máš zakakanou plienkou do ksichtu" a označil by som to za veľký comeback.(26.7.2008)

Jackie Chan opět trochu víc pro děti, ale tentokrát docela stravitelně. Možná se tady v první půli moc málo kope a to dítě na můj vkus až moc řve. V druhé půli tohoto docela dost dlouhého snímku se to ale docela rozjede a Jackie začne mlátit, tak jak to máme rádi. Takže nakonec docela příjemná Chanovka, určitě o hodně lepší než rodinné taškařice co točí v Americe (Tuxedo, Medailon apod.)(31.8.2008)

• otík

Nechápu, proč nemůžou v Hong Kongu natočit s Jackie Chanem pořádnou akční komedii, aniž by se musel Jackie pitvořit, dělat ze sebe šaška nebo magora a hrát si na ubohou chůvu. V tomto filmu sice najdeme kupu klasických akčních kung-fu scén a Chan ukáže, že stále má na všechny ty krkolomné záběry. Jenže většina stopáže jsou jen trapné scény o krádežích nebo starání se o batole. Korunu tomu všemu přidá scéna z mražáku, kterou si mohl scénárista odpustit a je jen škoda, že mu při psaní závěrečných scén filmu ruka neumrzla. Někdo nedá na Hong Kongské chanovky dopustit, já s ohledem na výtvory typu Akce nemluvně, Mýtus, New Police Story či Krotitele upírů musím konstatovat - zlaté starší hollywoodské chanovky. Je to smutné, ale je to tak. Hudba: Chan Fai-young & Hilarious(26.12.2007)

• - Jackie Chan se ve filmu objevil coby antihrdina po více než 30 letech. (Terva)

• - Dítě, které je ve filmu uneseno, hrál roční Matthew Medvedev čínsko-kolumbijského původu. Ten se k filmu dostal, když jej v metru spatřil asistent režiséra a přemluvil jeho rodiče, kteří byli v Hong Kongu jen na dovolené. (Raztubyl)

• - Celý film byl natočen v čínském Hong-Kongu. (Terva)