Fong (Jackie Chan) je hazardní hráč. Na celém světě existuje pouze jediná představa, která ho dokáže vyděsit víc než jeho dotěrní věřitelé: dostat na starost plačící nemluvně! (oficiální text distributora)

Cervenak

Obrovské prekvapenie. Zábavné a svižné skoro ako za starých čias. Samozrejme, najťažšie vylomeniny už predvádzajú vedľajší hrdinovia, ale aj Jackie ešte zvládne zopár slušných kúskov. Porcie akcie sú prekvapivo štedré a s veľmi solídnou choreografiou. Vystrihať z toho tak 20 minút scén typu "tu máš zakakanou plienkou do ksichtu" a označil by som to za veľký comeback. ()

Shit

Parádní akčněkomediální oddychovka, která prostě naprosto jednoduše splní to co se od ní očekává a to nenásilně a hlavně výborně zabavit. Jackie Chan je tady opět tradičně skvělej, choreografie soubojů parádní a celková svižnost příběhu je na 134 minut až zarážející, škoda že se to v závěru zvrhne až na moc velkou blbinu, i když stále se skvělou akcí a že příběh je takovej dost tuctovej, ale ono to v konečným účtování na zábavnost nemá stejně vůbec žádnej vliv a o to jde ()

genetique

Konečne prvá poriadna akčná baby-komédia s akčnou hviezdou, ktorej môžem s úsmevom udeliť štyri hviezdičky. Je to celé milé, úsmevné, ale zároveň aj poriadne ostré a cool. Asi je potreba, aby takéto filmy vznikli mimo hollywoodskej základne a Jackie Chan dal na ne recept. Koniec je dokonca aj jemne zdramatizovaný a na Jackieho tvári sa okrem rôznych grimás objaví aj mimika ozajstného herca. Film takéhoto formátu prekvapil aj netradične dlhou, ale zato stále svižnou stopážou. Lebo pokiaľ sa iní svalnáči inokedy s deťmi trápia a ledva čakajú, kedy ubehne povinná 90minútová stopáž, tak Jackie aj celý štáb si to s prckom viditeľne užíval až do konca. Samozrejme, že strohosť príbehu a niektoré otrepané scény nemožno prehliadnuť, ale na tom prekvapivom celku sa to nenápadne stratí. 80%. ()

tombac

Jackie ještě před letošním americkým Forbidden Kingdom zafušoval do rodinné podívané v hongkongské variaci na Tři muži a nemluvně. Stejně jako fantasy mlátička od do té doby režisérského packala nevzbuzovaly Jackieho eskapády s minimem v řadách ortodoxních fanoušků dopředu moc nadšení. Ne že by nebyl Chan komediálně schopný a otrkaný, jenže ve filmu tohoto typu musí nebohý chlap obvykle zapásit s plínkami plnými hovínek, marným utěšováním malého řvouna apod. a ještě k tomu balit nějakou pěknou maminku, což zde (kolikrát v méně zábavné formě) ve spojení s uslzeným patosem dostává více prostoru na úkor typicky chanovsky ekvilibristických okamžiků. Jelikož stopáž spadá opravdu mezi přemrštěné, z průměrné zábavy tento kousek nevytrhne ani pár slušných bitek, ani dolování mléka z Jackieho bradavky. ()

Fr

Zloději mají mít pravidla,…ale občas musejí improvizovat!! Jackiemu karate jde, humor nestojí jen na jeho postavě, ale svojí troškou do mlýna přispějí i ostatní. Celkově to celé ve mne zanechává i přes tragický dabing sympatický dojem. I díky milému dítěti. A nebojte se k tomu přizvat své děti!! Ty se budou smát i tam, kde vy spíš budete přemýšlet o trapnosti. Takže: JÁ ***, ale děcka – to jsou jasný ****. ()

• Když běží na konci filmu u titulků nepovedené scény, v pozadí můžete slyšet písničku, kterou pro tento film nazpíval Jackie Chan. (HappySmile)
  • Jackie Chan se ve filmu objevil coby antihrdina po více než 30 letech. (Terva)