Chvílemi jsem cítila takové rozporuplné pocity, když jsem se na to dívala. Trochu jsem čekala honkongský akční film, ale zklamaná jsem nebyla. Chvilku nudnější, chvilku svižnější. Všude samý plínky s hovínkama napláclý na obličejích. Jackie stále ve formě, což je fajn. A to, jak mu to dítě sálo bradavku, tak to jsem opravdu smíchy nevydržela. Na konci jsem i slzu zamáčkla.(23.8.2009)

• Lacike

Dokonale nevtipna komedia orientovana oriientovana snad na najmensich divakov ci uz jednoduchym humorom alebo snahou poucat, ze byt zlocincom je zle, ano deti? Ustredna trojica je strasne nesympaticka a nezachrani to ani herecke obsadenie alebo to, ze sa v uplnom zavere polepsia. Neackne sceny su proste strasne nudne a ani raz som sa nezasmial. No a akcia tiez nie je ziadna slava. To, ze je plna trikov neprekvapi, ale aspon nepôsobi tak umele. Sem tam sa dockame aj nejakeho pekneho kaskaderskeho kusku pri ktorom sa da aj zabudnut na to, ze sa urcite netocil bez istenia. Na staru Jackieho tvorbu to proste nema, ale v ramci biitiek po roku 2000 to patri k tomu lepsiemu. Co ma na akcnych scenach stve najviac je to, ze su strasne neoriginalne. Prakticky kazdy kusok som uz videl v nejakom starsom HK filme v lepsom prevedeni na tvrdo bez trikov. Kto nema napozerane, tak asi bude celkom spokojny, ale skutocny fanusik HK filmov z toho nadseny nebude. Najviac ma nakoniec potesilo niekolkominutove cameo Yuen Biaoa. Bolo fakt prijemne ho znova vidiet po Jackieho boku. A aspon trochu si pretiahol aj slachy, aj ked uz mu to neposkakuje jak za mlada. Holt uz tieto akrobaticke legendy maju svoj vek. Takze vysledok je dost rozpacity. Humor nefunguje a akcia je prinajlepsom priemerna. Namiesto comebackom by som to nazval skôr potvrdenim toho, ze Jackiemu uz dosli sily. 4/10.(12.9.2018)

Nemám ráda děti, proto mě dost překvapilo, že jde o jeden z nejvtipnějších filmů, jaké jsem od Jackieho viděla. Překvapivě se vyhnou trapnosti, kterou by podobný film naducala americká produkce (i když na konci je toho sentimentu opravdu tolik, že (by) se rozplakal i ten nejtvrdší gangster, ovšem je to celé zaonačeno tak nějak... stravitelně. Nejslabší je asi hlavní záporák (naštěstí zde mluvíme asi o deseti minutách v poslední třetině snímku) a pak ten závěr... Ale což, za tak dobře vyvedený film jim tu "překvapivou" a "vtipnou" tečku odpustíme. Skvělé triky, jak jinak, tentokrát skutečně mazec - s miminem se dá vyhrát opravdu hodně. Co všechno dítě přežije! ;) Zápletka klasická, únos, záchrana, happyend. Jackie je tentokrát za toho špatného, má ale srdce ze zlata (takže mu všichni můžete držet palce) a všichni nakonec dojdou jednoho velkého tlustého napravení (takže si budete mnout ruce, že jste mu ty palce drželi). Star si drží svoji image, hlavně že mu to pořád kope, naplňuje očekávání svých fanoušků atakdále. Připomene svou pěveckou dráhu a bojovka: schválně, jestli si všimnete product placementu na Pepsi? (Jestli ne, tak jste si stáhli špatný film.)(25.6.2011)

Jackie Chan. Rodinná komedie. Kung-fu rodinná komedie říznutá ohromnou dávkou typicky hongkongsky dojemných, až kýčovitých scén. Z tohoto filmu jsem měl strach. Bál jsem se, že Jackie zapomene bojovat a bude se věnovat jen tomu dítěti. A ono ne! Jacke to stíhá všechno. Celý film se pořád s někým midlí (jaké se v tomhle slově píše „i“? :o)), dítě padá ze střech, eskalátorů, je vlečeno za rychle jedoucím autem…V mnoha scénách jsou použity triky. A jsou velmi dobré (na rozdíl od předchozího Jackieho filmu – Myth). Že je to trik v podstatě poznáte jen na základě neuvěřitelnosti scény – třeba zakončení honičky za kočárkem, kdy se kolem Jackieho těsně zastavují nabouraná auta… Celé je to ale udělané velmi citlivě, a nikde z toho netrčí žádné CGI….vadilo mi jen občasné zpomalování a zrychlování soubojů, ale to už je taková drobnost… Tenhle film neuvěřitelně odsýpá. Váznout začne až na konci, kde je zbytečně protahován, a jsme svědky tak ulítlé scény (balancující na hranici kýče, absurdnosti a já nevím čeho), že to lze brát snad jen jako dobrý vtip (mám na mysli scénu s improvizovanými defibrilátory). Ale po mnohaminutovém sledování plačících a trpících asiatů přijde velmi milé shození všeho vážného, takže to vydržte až do konce! Jackie natočil další velmi dobrý film (opět s Benny Chanem, se kterým natočil mimojiné i vynikající New police story). Je tu skvělá akce, a přitom je to skutečně pro celou rodinu. Kéž by tohle běželo u nás v kině, kam se na to hrabou Jackieho americké filmy…(25.12.2006)

Veliké překvapení.Čekal jsem klasickou novodobou trapně ušitou báchorku a bál jsem se že Chan si bude chcát sám sobě do bot.Opak byl pravdou a film mě nad očekávání pobavil.Je jasné,že zde Jackie nelítá vzducehm jako dřív,ale nahradí ho jiní-ovšem i on si občas dobře kopne:).akce zde není přespříliš,vtipných momentů však ano a některé stojí za to.Závěrečná dojemná scéna chytne za srdíčko nejednoho lotra:).(13.5.2009)

• - V jedné ze scén má mimino žužlat bradavku Jackieho Chana. Filmaři k tomu však nemohli dlouhou dobu dítě donutit. Scénu se jim podařilo natočit až poté, co Chanovu bradavku pomazali medem. (Raztubyl)

• - Snímek měl svou světovou premiéru na filmovém festivalu v Benátkách dne 8. září 2006. (Terva)

• - Když běží na konci filmu u titulků nepovedené scény, v pozadí můžete slyšet písničku, kterou pro tento film nazpíval Jackie Chan. (HappySmile)