Veliké překvapení.Čekal jsem klasickou novodobou trapně ušitou báchorku a bál jsem se že Chan si bude chcát sám sobě do bot.Opak byl pravdou a film mě nad očekávání pobavil.Je jasné,že zde Jackie nelítá vzducehm jako dřív,ale nahradí ho jiní-ovšem i on si občas dobře kopne:).akce zde není přespříliš,vtipných momentů však ano a některé stojí za to.Závěrečná dojemná scéna chytne za srdíčko nejednoho lotra:).(13.5.2009)

• Reverger

Nevyvedená komedie, až na pár vtipných momentů, šel tenhle film do kopru. Když Jackie Chan natočil tenhle film, zrovna o pár týdnů později jsme se o něm s kámošem bavili a ba co víc, tak nějak jsme se shodli na tom, že jeho kariéra jde tak trochu do prdele a v čem měl on pravdu? Jackie Chan skáče po jakékoli roli a takhle to dopadá.(18.8.2010)

• Tamten

Dříve se Jackieho filmy dělily na chvíle průměrné komedie a chvíle skvělých bojů se spoustou akrobatických parádiček. V novějších dílech jsou části 3 - průměrné komedie se změnila v trapnou komedii, akční bitky se zkracují a mění na "házení po sobě nábytkem" a navíc se do filmů dostávají "citové" pasáže, které ale na city prostě nepůsobí. I tento film pokračuje v tomto trendu.(8.1.2009)

Zda sa, ze Jackie Chan ako herec-bojovnik-komik pozna recept na fajnu komediu, kde sa da poriadne narehotat. Kym taky Vin Diesel vo filme Cumlikator /ci jak sa to presne volalo ...../ sa snazil len pretrpiet 90 - 100 minut filmu, Chan si to na rozdiel od svojho hereckeho kolegu evidentne uziva aj s mrnatami. A popritom nezabuda na to, ze je to predsa komedia, tak treba divaka obcas pobavit. A ked si na rezisersku stolicku sadol taky Benny Chan, tak je o fajnu komediu hned postarane. 69 %(3.4.2013)

Jackie Chan opět trochu víc pro děti, ale tentokrát docela stravitelně. Možná se tady v první půli moc málo kope a to dítě na můj vkus až moc řve. V druhé půli tohoto docela dost dlouhého snímku se to ale docela rozjede a Jackie začne mlátit, tak jak to máme rádi. Takže nakonec docela příjemná Chanovka, určitě o hodně lepší než rodinné taškařice co točí v Americe (Tuxedo, Medailon apod.)(31.8.2008)

• - Jackie Chan se ve filmu objevil coby antihrdina po více než 30 letech. (Terva)

• - Celý film byl natočen v čínském Hong-Kongu. (Terva)

• - V jedné ze scén má mimino žužlat bradavku Jackieho Chana. Filmaři k tomu však nemohli dlouhou dobu dítě donutit. Scénu se jim podařilo natočit až poté, co Chanovu bradavku pomazali medem. (Raztubyl)