Velice povedene... jak uz tady nekolikrat padlo, tak temer "vsichni akcni hrdinove" natocili aspon jeden film, jako rodinnou komedii. Myslim si, ze Jackie Chanovi se tato komedie povedla naramne. Tento pribeh je sice hodne pouzivan ve filmech, ale Benny Chan to zpracoval v Hongkongskem stilu a usil to presne na miru Jackiemu... takze u me za 4* opravdu mile prekvapeni.(15.9.2007)

Ďalšie potvrdenie pravidla, že honkogské produkcie Jackieho sú o triedu inde ako tie hollywoodské. Rodinná i morbidná komédia zároveň, ktorá samozrejme obsahuje aj zopár povinných a veľmi podarených akčných scén. JC sa predstavuje v pre neho netypickej úlohe zlodeja. Po dlhom čase sa ukázal aj Biao Yuen v úlohe policajta (Kdeže su tie časy!). Špičková zábava akú dokážu naservírovať len honkongskí majstri.(28.10.2007)

Zda sa, ze Jackie Chan ako herec-bojovnik-komik pozna recept na fajnu komediu, kde sa da poriadne narehotat. Kym taky Vin Diesel vo filme Cumlikator /ci jak sa to presne volalo ...../ sa snazil len pretrpiet 90 - 100 minut filmu, Chan si to na rozdiel od svojho hereckeho kolegu evidentne uziva aj s mrnatami. A popritom nezabuda na to, ze je to predsa komedia, tak treba divaka obcas pobavit. A ked si na rezisersku stolicku sadol taky Benny Chan, tak je o fajnu komediu hned postarane. 69 %(3.4.2013)

Konečne prvá poriadna akčná baby-komédia s akčnou hviezdou, ktorej môžem s úsmevom udeliť štyri hviezdičky. Je to celé milé, úsmevné, ale zároveň aj poriadne ostré a cool. Asi je potreba, aby takéto filmy vznikli mimo hollywoodskej základne a Jackie Chan dal na ne recept. Koniec je dokonca aj jemne zdramatizovaný a na Jackieho tvári sa okrem rôznych grimás objaví aj mimika ozajstného herca. Film takéhoto formátu prekvapil aj netradične dlhou, ale zato stále svižnou stopážou. Lebo pokiaľ sa iní svalnáči inokedy s deťmi trápia a ledva čakajú, kedy ubehne povinná 90minútová stopáž, tak Jackie aj celý štáb si to s prckom viditeľne užíval až do konca. Samozrejme, že strohosť príbehu a niektoré otrepané scény nemožno prehliadnuť, ale na tom prekvapivom celku sa to nenápadne stratí. 80%.(26.7.2008)

"Ty hajzel!" Ako všetci isto vieme, tak Jackie Chan sa vyžíva v akčných komédiach, a zakaždým má šmrnc alebo, ak to tak mám nazvať, svoju zvodnosť. Tentoraz si to vyskúšal s deťmi napr. ako to urobil Bruce Willis alebo Arnie. Nebola toho škoda, lenže Jackieho potenciál je tu nevyužitý a vlastne aj stráca na svojom herectve. Keby nebol jeden z mojich obľúbencov šup so Zlatou Malinou. Choreografie súbojov? Čo o nich? Neviem, jak vy, ale podľa mňa sa tam niektoré scény aj opakovali, ale to nevadí. Stále to pôsobí efektne a nevšímate si toho. Keby tam bolo viacej akcie prekročil by som aj tých 70%, takto to je len na 6/10.(24.7.2009)

• - Když běží na konci filmu u titulků nepovedené scény, v pozadí můžete slyšet písničku, kterou pro tento film nazpíval Jackie Chan. (HappySmile)

• - Celý film byl natočen v čínském Hong-Kongu. (Terva)

• - Snímek měl svou světovou premiéru na filmovém festivalu v Benátkách dne 8. září 2006. (Terva)