Slavný lovec Pampalini

• Polsko Pampalini łowca zwierząt (více)

Čau! Jsem slavný lovec Pampalini. Nenahraditelný, spolehlivý, nikdo neslyšel o Pampalinim? Uf! Ani chvilku odpočinku, Pampalini sem, Pampalini tam! Pampalinimu stačí natáhnout ruku a už drží zvíře. Neveříte? To vám dokážu ve svých příbězích.

Názvy jednotlivých epizod:
9. Žirafa
10. Krokodýl
11. Pštros
12. Mravenečník
13. Gorila (oficiální text distributora)

SONY_

Smál jsem se snad od začátku až do konce. Pampalini je prostě frajer, borec a zabiják. /100%/ (dabing: Ota Jirák) ()

mnx

Musím uznat, že v osmdesátých letech zase takový výběr animovaných seriálů nebyl, navíc s podobnou tragikomickou postavičkou. Bylo to vidět po roce 89, když se do televize začaly dávat disneyovky apod., a po nějakém Pampalinim neštěkl ani pes. Zdejší vysoká hodnocení jsou nejspíš založená na nostalgii, a i mé 3 hvězdičky jsou celkem nadsazené. Kdo by taky kopal do Pampaliniho, i když jde jen o průměrný animáček pro děti. Průměrný, nenucený, a neurazí ()

kloubich

Nechápu tak dobré hodnocení. Z fleku bych dokázal vzpomenout tucet lepších večerníčků (a to nejen od trnky) a to jak dějově, tak zpracováním, možná jsem, ale ovlivněn tím, že jsem seriál neviděl jako dítě. V recenzi Karlose80 čtu, že nebyl vysílán od poloviny 80. let, což by odpovídalo, protože si opravdu nepamatuji jedinou epizodu. Seriál jsem viděl při hlídání tříletého synovce, který by, kdyby mohl jistě dal pět hvězdiček, já mam radši Fíka. ()

Marcos88

Musí a asi aj je to super animák ked sa to páči mojej 13 mesačnej dcére. Je to jej najoblubenejsa rozprávka. Na to sa v jej prípade nechytaju ani veci od " PIXARu". ()

YuriBS

Proste hrôza. Sklamanie na celej čiare. Neviem ako sa to môže niekomu páčiť. Možno akurát tak ďeťom do 5 rokov. ()

JARDAHONDA

Oblíbený seriál z dětství hodnotím určitě kladně. Líbilo se mi bezstarostné chování lovce i v kritických situacích. Skvělý dabing Oty Jiráka., už jen podtrhuje 4 hvězdy :) ()