poster

Siegfried

 • Německo

  Siegfried

 • Slovensko

  Siegfried

Rodinný / Komedie

Německo, 2005, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Colour
  *

  Myslím, že túto "rodinnú komédiu" vystihujú dve slová - nemecký humor. A ten sa v posledných rokoch rovná neustálym nevtipným sexuálnym narážkam a sexu. Skutočne, bozkávanie na zadok mi vtipné nepríde. Napriek tomu sa sem tam zasmiať dá. Herci sú typicky nemecky neschopní, hľadať dobrého nemeckého herca je zrejme ako hľadať vtipný nemecký film. Toto pre deti? Tak to vyrastie skazená generácia. Inak je to neoriginálne, neprekvapivé, trápne. Pozitívum? Príroda je pekná... 1,5*(28.8.2011)

 • jeany23
  ***

  Nenáročná, lehce stravitelná shrekovská krávovinka z německé produkce. Narozdíl od podobných "7 trpaslíků", tady filmu ve druhé půlce dochází dech, ale dokoukat se to dá. Hlavní hrdina je 100% tupec a je mi záhadou, čím okouzlil tu hezkou kuchařku: furt čekám a čekám, že nakonec projeví trochu rozumu.....a nic !!! :-)) Nakonec jediné, co si z tohoto filmu asi budu pamatovat, je asi to roztomilé prasátko, přihřátý král, a líbání na půlky.(5.2.2021)

 • MM_Ramone
  *

  Paródia na historické fantasy filmy o mýtických hrdinoch. V tomto príbehu je ním nadľudsky silný, ale očividene mentálne zaostalý, "Siegfried". Je mocný, mladý a rozumie reči zvierat. Jedného dňa sa vášnivo zamiluje do namyslenej princezny Kremhildy. Rozhodne sa, že spraví všetko preto, aby sa stala jeho manželkou. Jedná sa o film z nemeckej produkcie, takže asi ani nemusím zvlášť pripomínať, že je plný nesympatických, podpriemerných hercov a jeho technické spracovanie tiež výrazne pokrivkáva. *(15.9.2010)

 • Goldbeater
  *

  Výmluvný ukazatel toho, jak to jde s Němci z kopce, když už si plivou i na národní legendy. Ehm, rodinná komedie? No nejsem si jistý, komu je tenhle film vlastně určen. U dospělých musí nutně pohořet kvůli své blbosti, trapnosti a fekálním vtipům. A dětem bych ho zásadně nedoporučoval pouštět už jen kvůli zoofilnímu podtextu (ano, je tam). Otřesný paskvil, který funguje jen na elementární úrovni - Siegfried se o něco praští do hlavy a divák se zasměje. Jen krůček od odpadu!(10.1.2019)

 • dejv01
  **

  Pohádka jak jde jeden slaboduchý blbec do světa hledat štěstí je už strašně ohraná. Ovšem v této celkem zábavné formě to ujde. Sice jsem v druhé půlce usnul a probudil se až na závěrečné finále(byl jsem v autobuse plném dětí, mířících na dětský tábor. A dětěm se to očividně líbilo.) No místy se až zbytečně často opakovali stejné vtipy. Ale podruhé se na to už snad nebudu muset koukat.:)(24.8.2008)

 • - Film sa natáčal aj na slovenskom hrade Strečno. (z17)