Člověka vždy zatahá za srdíčko, když vidí, že se děje příkoří. Jenže v době migrační krize jsou takovéto příběhy pěstí na oko. Ano, rasová nerovnoprávnost je součástí nejen americké historie. Ve výše zmíněném kontextu tento a podobně laděné filmy působí jako stěžování si nad údělem. Takovýchto filmů jsem již viděl hodně a vždy mě rasová nespravedlnost dělala smutným. V mém komentáři to ale odnesl tento pěkný film. Protože jsem jej viděl v roce 2017. V době, kdy Evropu zaplavují mraky těchto diskriminovaných. Možná by stálo za to natočit film o diskriminaci bílých v nějaké černé části jinak bílé země.(1.11.2019)

7/10(8.1.2017)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $7,057,600Tržby Celosvetovo $7,094,650Tržby za predaj DVD v USA $3,679,547 //počet predaných kusov 182,246(30.1.2010)

Tvrdá práca na sebe prináša výsledky a meni život každého, kto na sebe pracuje. Tento príbeh podľa skutočných udalostí, je toho jasným príkladom. Tréner Ellis založil tradíciu, ktorá žije dodnes a mení životy mladých k lepšiemu.(10.9.2017)

aa, dalsi z rady filmu, ve kterych se Afroamericane po dlouhych utrapach stanou nakonec uspesnymi. uspesnymi samozrejme v cemkoliv, co nema hlavne primarne nic spolecneho s inteligenci nebo nedej boze dobrymi studijnimi vysledky... krasny vizualni retro-styl, krasni chlapi, ale pointu si domyslite uz z nazvu. skoda(26.5.2011)