Odhodlaný trenér Jim Ellis vytvoří plavecký tým složený z problémových mladistvých. (Filmbox)

zdenny

Člověka vždy zatahá za srdíčko, když vidí, že se děje příkoří. Jenže v době migrační krize jsou takovéto příběhy pěstí na oko. Ano, rasová nerovnoprávnost je součástí nejen americké historie. Ve výše zmíněném kontextu tento a podobně laděné filmy působí jako stěžování si nad údělem. Takovýchto filmů jsem již viděl hodně a vždy mě rasová nespravedlnost dělala smutným. V mém komentáři to ale odnesl tento pěkný film. Protože jsem jej viděl v roce 2017. V době, kdy Evropu zaplavují mraky těchto diskriminovaných. Možná by stálo za to natočit film o diskriminaci bílých v nějaké černé části jinak bílé země. ()

jarvis

aa, dalsi z rady filmu, ve kterych se Afroamericane po dlouhych utrapach stanou nakonec uspesnymi. uspesnymi samozrejme v cemkoliv, co nema hlavne primarne nic spolecneho s inteligenci nebo nedej boze dobrymi studijnimi vysledky... krasny vizualni retro-styl, krasni chlapi, ale pointu si domyslite uz z nazvu. skoda ()

haack

Vizuálně pěkný film, který klouže po povrchu a nedokáže vyvolat mnoho emocí. Stopáž sice není úplně krátká, ale nevím proč mám pocit, že je zde vše uspěchané a odbyté a vlastně žádná konkrétní situace ve filmu neproběhne naplno, vše se stane jen tak mimochodem a člověk ani nemůže cítit s postavami, protože vše sleduje jakoby z rychlíku... 6/10 ()

T2

Rozpočet $-miliónovTržby USA $7,057,600Tržby Celosvetovo $7,094,650Tržby za predaj DVD v USA $3,679,547 //počet predaných kusov 182,246()