poster

Connorsova válka

 • USA

  Connors' War

 • Slovensko

  Sám proti všetkým

Akční

USA, 2006, 86 min

 • TERRORDROME
  **

  Akcia na minime ( a aj to málo nestojí za veľa ), ale nezaujímave to nie je. Dosť hustá kadencia hlášok ( hlavne slovné prestrelky so starým hipíkom na vozíčku ) a psychedelické problémy hrdinu so zrakom to v podstate celé ťahajú nad bežný priemer podobných filmov, takže som to dopozeral aj keď som to pôvodne neplánoval a ani som sa nenudil.(29.5.2011)

 • Djoker
  *

  Musím se přiznat, že jen pár hodin po projekci bych děj filmu převyprávěl horko těžko. Ničím výrazný kousek, který mě zaujal především píchnutím jehel do očí bez předchozího umrtvení. Pokud jste stejně jako já v této oblasti choulostiví, čekává vás nepříjemná chvilka.(1.11.2010)

 • nash.
  ***

  Není to ani příliš akční, ani člověk napětím nepoposedává, přesto mezi levnými béčky patří k těm lepším. Nikde z něj netrčí očividné lapsy, nápad se slepým agentem a experimentální operací je zajímavý a dobře použitý, překvapivé zvraty nejsou tak průhledné jak bývá zvykem. Není to zdlouhavé, nesnaží se hrát si na víc než nakolik stačil rozpočet. Zkrátka docela povedený malý film, který neurazí.(19.9.2010)

 • honajz
  ***

  Na akční poměry dost slušně natočený filmeček, kdy jednotlivé zvraty prozrazuje pitomě samotný text distributora. Přesto práce s "nočním viděním", samotné akční scény a ona různá žánrová klišé dokázal režisér solidně sestavit a herci uhrát. Dokonce bych řekl, že na současné akční filmy lehký nadprůměr, takových 60 %.(19.3.2007)

 • Vodny
  ***

  Zaujala mě úvodní akční scéna, která byla natočena a zahrána na vyšší úrovni, než bych v TV čekal a tak jsem filmu dal šanci. A musím říct, že nelituji. Hlavní hrdina si nebere servítky a to ani při slovní akci, což je oproti obvyklým vážným a hrozně "chytrým" akčňákům příjemná změna. Se svojí parťačkou doktorkou si výborně rozumí a něco jako vztah gentleman vs. dáma zde neuvidíte, což se nezmění po celou dobu filmu a tvrďák tak nevyměkne. Asi pije ferneta. Zápletka zajímavá a nápad se slepým agentem ve výslužbě je dobře vymyšlený. Film nenudí, má upřímné dialogy bez umělých lichotek a machrovinek, solidní střílecí sekce a černý humor s množstvím sarkasmu. Dobře se na to kouká a uteče to jako voda. Hlavního hrdinu si dokážu představit i v nějakém vysokorozpočtovém snímku jako hovaďáckýho mariňáka, ale jak se tak dívám do profilu, tak už dlouho nic nenatočil, škoda.(20.12.2017)