Vzácné zboží

(festivalový název)
  • Česko Rare Exports Inc. (festivalový název) (více)

Těsně předtím, než napadne první sníh, se profesionální lovci vydají do divočiny vzdáleného Laponska. Stopování, lov a proměna tajemného krále lesů ve vzácné zboží je dlouhý proces, který se však vyplácí… (MFF Karlovy Vary)

Sfinkter

Spolu s Treevenge nejlepší krátkometrážní pohádka o vánočních svátcích. Povinné vysílání na veřejnoprávní televizi! ()

reditelka

Ještě že český Ježíšek je miminko z jesliček, určitě klade menší odpor a jako dítě je ve výchově tvárnější :-) ()

ThomasCrown

Úžasný filmík. Netušil som ako to v skutočnosti je, som preto rád, že mi Rare Exports otvoril oči. Odteraz budem pri stretnutí s týmto stvorením v strehu. ()

RajAthen

Tato předzvěst stejnojmenného filmu mě skutečně odrovnala, humor s vážnou tváří, skvělým provedením a zcela bizardním příspěvkem do sbírky toho, kdo nám nehodným lidem vlastně ty dárky nosí. Vzhledem k mému současnému pobytu ve Finsku, bych si měl dávat pozor na místní pány lesa. .. ()

MaxForValue

Bizardný hon na ešte bizardnejšieho "tvora" a to všetko vo bizardne vážnom duchu. Na jednu stranu skutočne vtipné, na druhú až trošku prehnane brutálne. ()