poster

Pitěr FM

 • Rusko

  Питер FM

Komedie / Drama / Romantický

Rusko, 2006, 85 min

 • Toto
  **

  Filmy kde sa dvaja ľudia majú stretnúť, ale stále sa obchádzajú, míňajú až sa dve minúty pred koncom konečne dočkajú, sú pekne únavné. Ako v tomto prípade. A nepomohlo ani to, že boli obaja sympaťáci. Oživenie priniesli len rôzne ruské postavičky opilcov, bezdomovcov... A ruština. Na tú sa len tak nezabúda.(3.11.2009)

 • emma53
  ****

  "No jo, život je boj. Nepředvídatelný. To jenom ve filmu je všechno podle scénáře". Oxana o tom ví asi své, protože to bylo celé tak přirozené, jako sám život. Trochu mně to připomnělo písničku: "Život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoře,život plyne jak voda a smrt je jako moře. Každý k moři dopluje, někdo dříve a někdo později, kdo v životě miluje, ať neztrácí naději. Až uvidíš v životě zázraky, které jenom láska umí, zlaté rybky vyletí nad mraky, pak porozumíš, že je život jak voda, kterou láska ve víno promění, láska že je náhoda a bez ní štěstí není".(7.8.2015)

 • blueskin
  **

  ani sympatické hlavní postavy v čele s přirozeně krásnou jekatěrinou fedulovovou nedokážou vyvážit poněkud slaboduchý scénář téhle komedie. poté, co se k maximovi náhodou dostane mášin mobilní telefon, následuje sled pokusů o jeho předání zmařených různými, zpravidla však nepříliš přesvědčivě vysvětlenými okolnostmi. do toho se rozpadají vzathy obou protagonistů, kteří tak z logiky romantických komedií neodvratně směřují do náruče toho druhého. nic víc režisérský debut oxany byčkovové nenabízí, snad jen neokoukané exteriéry současného petrohradu, to mi však na 85 minut filmu přijde trochu málo.(31.5.2014)

 • Aljak
  **

  Rámec príbehu celkom dobrý, aj ústredné postavy, len akosi ma to postupom času začalo dosť nudiť, keďže sa to donekonečna točilo okolo toho istého. Pritom ani jeden z tejto dvojice mi neprišiel nejako extrémne zaneprázdnený, ale hlavne že odovzdanie mobilu sa muselo vliecť celý deň. Keby skončil príbeh na tom moste, dal by som 3*, ale tá dodatočná scéna, ktorá film uzavrela, ma trochu sklamala, takže zostanem pri dvoch. Škoda, že ten zaujímavý rámec príbehu nemal lepšiu dejovú líniu...(23.5.2016)

 • GrooveJump
  ****

  Komedie z prostředí dospívajících petěrburskýh (ne)osamělých duší , z méně uvěřitelné střední vrstvy. Film vlastně vytvářel reklamu na Petěr, a jednotlivé záběry z tohoto města vytvářely dokonalou iluzi o tom, jak je město čisté, krásné, včetně sympatických, bezstarostných bezdomovců a žebráků. V tom byl film přitažen za vlasy. Na druhou stranu však některé komediální prvky mi docela sedli a dali do pohybu moje, posledni dobou trochu zatuhlé, bránice. Atmosfra děje je také v dokonalé symbióze s Ruskem, jako takovým. Film, který vlastně neměl, žádné viditelné ambice, tak i přes tyto drobné nedostatky, působil docela kompaktně a sympaticky. Film bych přirovnal asi s procházkou po podzimním, neoklasicistickem Saint-Petěrburghu s walkmenem na uších, kde vyhrávají alternatiní ruské kapely, od "gympláckých" ska-skupinek až po vkusný ruský hiphop, nejlépe v jazzových polohách. Soundtrack by možná stál za poslech i v deštivé Praze......(14.10.2009)

 • - Radio stanice Piter FM vznikla v budově, ve které byl předtím 10 let veřejný dům. (Dlee)

 • - Film zabodoval na vyhlašování cen MTV Russia Music Awards v kategoriích Nejlepší soundtrack- Gorod 312 za píseň „Vne Zony Dostupa“; Nejlepší ženský výkon - Yekaterina Fedulova. (Dlee)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace