Love Com

ラブ★コン

Love Complex

Komedie

Japonsko, 2006, 99 min

Tak jsem si chtěla pustit Mizushimu a nakonec jsem si ho ani moc neužila. I když v brejličkách a hrající basket byl vážně roztomilej (kruci mě tak štve, že skončil s hraním!). :^))) Vlastně mi to až tak nevadilo, protože jsem se bavila. Japonci jsou vážně ulítlí a jejich schopnost se bavit bez ohledu na to jak přitom můžou vypadat blbě a bláznivě mě vždycky dostane. Jsem o tři čísla vyšší než je Risa, jenže jsem tak velká byla už snad v 11 letech, takže až do devítky bezkonkurenčně nejvyšší ze třídy. Jak já jí rozuměla. Bohužel jsme ale neměli v ročníku žádného Otaniho. ;^) Kouzelná "puberťácká" oddychovka, která pobaví i "starší a pokročilé".(4.12.2011)

Tak tato live action byla proti anime opravdu dost zkrácená, a bylo to znát i na kvalitě filmu. Pokud bych neznal anime, dějově bych to nejspíš moc nepobíral, jak je to hodně hodně zkratkovité. Ale pár zajímavých momentů tam i přesto bylo, a především mě pobavila malá rolička Hira Mizushimi, kterého jsem na první pohled úplně nepoznal. Jen jsem si říkal, že je mu docela podobný :-D Takže slabé tři.(7.2.2013)

Hodně mi zezačátku drásal nervy ten rozdíl od anime. Ale tak nějak jsem se donutila to překousnout a nemůžu říct, že bych litovala. Přehnaným gestům jsem se po chvilce už musela smát a ta vytříbená úchylnost mě pravidelně pokládala pod stůl. Scénka s rikshou byla pekelná a parukové předváděčky pana učitele jakbysmet. Celkově je to prostě tak trapný až z toho jeden brečí smíchy. xDDD Opravdu jsem se hodně zasmála a to je dobré... závěrem: YOROSHIQUEEEEN!(23.9.2013)

Kvalit anime opravdu film nedosahuje a vtěsnat příběh dlouhý 24 * 24minut do hodinky a půl si musí někde vzít svou daň, již o začátku se jedná o dost ulítlou jízdu, což se dalo od Japonců čekat, ovšem hlášky v podobě bezvlasého učitele, který si koupil novou paruku s názvem "Ultra Super vlasy Deluxe Light" a v pozadí hraje disco hudba mě totálně zbořil a musel sem se tlemit, až do konce filmu. Je to tak trapně ulítlý, až je to dobrý .. ovšem kdybych nevyděl anime nebo nečetl mangu asi bych byl totálně mimo. Kvalit v podobě nejlepšího zpracování anime do filmové podoby NANA, film rozhodně nedosahuje, ale rozhodně stojí za povšimnutí, provedení kostýmů je parádní a film určitě i pobaví. 70%(10.12.2009)

Typický japonský rabukom. Ten čibík byl vážně kawaiii :-D Jako culila jsem se u toho, až ty skřeky,co jsem vydávala, nebyly hezký X-D Jako anime to taky musí bejt docela dobrá podívaná, akorát si to nedokážu představit ve 24. dílech... Nenudila jsem se vůbec, za což převelice děkuji! Príma to bylo, užila jsem si ten čas při sledování. Dokonce jsem i zapomněla, že se musím naučit 15 otázek na aj, 2 na IVt a 1 na matiku, njn, maturita :-)) Roztomile trhlý to bylo. Jenom ty jejich pusy japonský, co to je pořád, jednou bych taky chtěla vidět nějaký pořádně vášnivý hudlan v japonské produkci X-D Rozumíte, jo? Vzhledem k tomu, co píšu, vážně mě to docela rozdovádělo... A taky se mi líbil Hiro, hezky ve vedlejší roli a za šprta, vzhledem k tomu, co hraje v pozdějších letech, tohle byl vážně skvělej úlet! :-) Jorošiku Queen!(27.2.2010)