Můj pes Killer

Hlavním hrdinou snímku je osmnáctiletý Marek (A. Mihál), žijící se svým otcem, alkoholikem (M. Kuruc), na malém městě na moravsko-slovenském pomezí. Jediné opravdové citové pouto Marka váže k jeho psovi. Když se jeho otec rozhodne prodat část pozemku, je Marek nucen vyrazit kvůli podpisu smlouvy do nedaleké vesnice navštívit svou matku (I. Bendová). Jeho život obrátí naruby zjištění, že má nevlastního bratra (L. Filo), který je poloviční Rom. Do horizontu jednoho dne vtěsnané sociální drama varuje před stále agresivněji se prosazujícím rasismem a předsudky, které mají často tragické následky. (Česká televize)

zetpi odpad!

Ak ste si niekedy mysleli, ze ste videli film a bola to najvacsia strata casu vo vasom zivote, tak to ste este nevideli tento. Mozno keby boli obsadeni herci, stalo by to za nieco a film by dostal aspon trosku puncu, a pozeratelnosti. Moja oblubena zivotna veta znie: "Setrilo sa tam, kde sa nema - na ludoch." ()

fibur84 odpad!

Od začátku jsem se u filmu strašlivě nudil a neustále na něco čekal. Například příliš dlouhá cesta na motorce nebo čekání hlavního hrdiny v obchoďáku, v autě atd. Nakonec jsem film ani nedodíval a dávám odpad. ()

Aichel

Celé to bylo .. Zvláštní? A ten konec jsem nějak nepochopila. :/ Ale staford krásný, ne že ne. Ukázkový. Takže za tři. :) ()

Karel321 odpad!

42%?? Za co? Za to, že to má obraz i zvuk? Něco takového jsem snad ještě neviděl. Nekonečné záběry na naprosté blbosti. Asi se jim ožral střihač, takže nakonec použili všechen natočený materiál. Vypadá to jako dokumentární film, ale bohužel není. Nikomu není rozumět co říká. Postavy ve filmu toho stejně moc nenamluví. Oni buď někam beze slova jedou, nebo něco 5min nesou, nebo 5min sedí a čumí.. Je to zkrátka strhující příběh. Nedoporučuji ani pro silně zhulené jedince. ()

lilyflower odpad!

Po odovzdávaní cien Slnko v sieti som pozerala film, ktorý vyhral hlavnú cenu. A nechápala som. To vážne nie je na Slovensku lepší film ako toto? Nevadia mi neherci. Ale ich zlé režijné vedenie. Tento nudný a nič nehovoriaci film dlhé scény iba predlžovali. Neodsudzujem artové filmy, ale čo je zaujímavé na dlhej jazde na pokazenej motorke? Zbytočne minuté peniaze. ()

milos.bradik

Tezovité a nepřesvědčivé. To prostředí v kterém se film odehrává je děs. Prakticky tam jsou jen vyvrženci, jako by jiní lidé ani neexistovali. ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015