Labilní muž, který se dostal ven z psychiatrické léčebny, se snaží přesvědčit svou dceru, že někde na předměstí je zakopán španělský zlatý poklad. (Filmbox)

VeronikaPol.

Velmi příjemná, oddechová komedie, která sice nezaujme zvlášť složitým dějem, ale zato nečekanými dějovými zvraty a celkovou pozitivní atmosférou tak, že na konci budete trošku praštěnému hlavnímu hrdinovi držet palce, aby konečně svůj poklad našel. Líbil se mi i konec příběhu, který je v podstatě otevřený, takže podle mě skvělý film na odpočinek. ()

andy60

Trochu jsem nepochopil, jak se mohl poklad skrývat 6 stop pod podlahou supermarketu. Vždyť při výstavbě sahaly základy určitě mnohem hlouběji, takže poklad by museli objevit. Dále jsem nepobral ten útěk kamaráda Papriky na motorce, kdy hodně vlažným tempem ujíždí před policisty, kteří ho stejně vlažným tempem pronásledují a vyzývají k zastavení, aniž by proto cokoli udělali. To snad měla být parodie na pronásledování zločinců? Co lze na téhle nadílce od Vapetu pochválit, je pěkný dynamický zvuk. ()

Sejkorka

60% sedí jen tak tak. Možná křivdím filmům, kterým jsem dal to samé. tady je hlavně vynikající M.Douglas. Chudák jeho dcera (Evan Rachel Wood) si může hlavu  vykroutit a oči v sloup vyvrátit z jeho bláznivých nápadů. Někdo píše : "Podivnost o tom, jak taťka s dcerou hledají dávný španělský poklad". To je fak trefný. Film na jedno použití č, xyz. ()