Život je stres

Peklo so svokrou

Komedie / Drama

USA, 2008, 92 min

• Avalon820

Nikdy víc. Dax Shepard je nevtipný a prkenný, Liv Tyler je maximálně tak dobrá dekorace a z Diane Keaton... je mi smutno. Tak úžasná a talentovaná herečka a tak stupidním komediím se zaprodává. Nevím, co si o tom mám myslet, ale vím naprosto přesně, že na tohle se prostě nemohu dívat. A ty tři úsměvné vtipy v 92 minutách pak už nezmohly zhola nic. Je to zkrátka trapas maximálních rozměrů, u kterého všechny složky procesu výroby postrádaly i sebemenší ždibec soudnosti. Měl jsem co dělat, abych se dodíval. Vážně - už nikdy víc.(20.1.2012)

• Merkin

Tohle byl první den konce mého života. Vulgární, hloupé, zbytečné a zcela ve stylu amerického způsobu udělat z diváka nesvéprávnou bytost přihlížející naprosto nenormálnímu rodinnému stavu, ačkoliv se někomu může zdát běžným a vtipným. Diana Keaton upadla až na dno(kde bych ji nečekala), Liv Tyler se ani k ničemu jinému nehodí a Dax Shepard sám vypadá jako vypatlaný idiot, takže sem dokonale zapadá. Jedinou smysluplnou větu prohodila babička a naoko dementní, přitom alespoň za svými činy si stojící kamarád spisovatel. Kéž víc takových věcí na plátno nepřijde.(19.7.2011)

• alambert

Hlavní zápletka vcelku ohranná, ta řekněme vedlejší mohla být o něco zajímavější, ale bohužel nebyla, a navíc v ní byla angažovaná Diane Keaton, takže nic. Docela ušly herecké výkony hlavní dvojce, Daxe a Liv. Bohužel, Diane Keaton naopak svým klasickým přehráváním jako obvykle sráží film o několik pater níž. Stejně tak jako místy trapný, až fekální humor (pro představu stačí se podívat do galerie na 5. fotku) a rádoby srdcervoucí scénky a vyznání, která jsou tak nehorázně trapná, až mi z toho bylo nazvracení. Já vím, že to zní jako klišé, i já jsem to za klišé považoval, ale tentokrát, vůbec poprvé, jsem to zažil. Jediné, co opravdu potěší, je Liv Tyler se svými "snaživými oblečky"...nebudu víc prozrazovat :-D Suma sumárum, na zaplácnutí unaveného pondělního večera to víceméně stačilo. Musím však říct, že Nova udělala moudré rozhodnutí, když to nenasadila o víkendu.(19.7.2011)

• Dubro

Silno pochybujem, že užívatelia, ktorí ohodnotili tento film štyrmi či piatimi hviezdami, vôbec túto komédiu videli. Je to totiž podpriemerné divadlo o priemernej malomeštiackej a ešte k tomu americkej rodinke a ich malomeštiackych a ešte k tomu amerických problémoch, ktoré stojí a padá na dialógoch a grimasách hlavných hrdinov. Liv Tyler je studená ako psí čumák a za zmienku stoja jedine rozhovory medzi Shepardom a jeho matkou ( Diane Keaton). Ostatné vyfučí z hlavy ako piatková opica.(15.9.2008)

• zipacna

Život je stres? Ano. Zvlášť pokud člověk sleduje filmy jako byl tenhle. Nemám rád Daxe Sheparda. Ani tenhle film mu nepřidal na kvalitě. U filmů, ve kterých se objevují lidé které se někomu tak strašně vnucují, a ten někdo neumí říct ne jenom proto, že je to jeho rodina či přítel (Našli mě naši, My dva a křen, ...), jsem tak strašně nervózní, že se koušu do ruky. V tomhle případě to bolelo hrozně.(28.1.2009)