Reklama

Reklama

Co byste dělali, kdyby se k vám nastěhovala matka a za žádnou cenu nechtěla odejít? Když devětadvacetiletý NOAH COOPER přichází o práci terapeuta, má pocit, že už ho nic horšího nemůže potkat. Pak ale přijíždí domů a v jeho už tak plném domově panuje ještě větší zmatek, protože se v něm usadila Noahova panovačná matka MARILYN a s ní smečka pěti psů. Legrace nastává ve chvíli, kdy se Noah snaží vypořádat s tlaky při hledání práce, se ženou, která zoufale touží po dítěti a co je nejhorší, s matkou, jež ho nechce přestat zahrnovat láskou! (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (70)

Merkin odpad!

všechny recenze uživatele

Tohle byl první den konce mého života. Vulgární, hloupé, zbytečné a zcela ve stylu amerického způsobu udělat z diváka nesvéprávnou bytost přihlížející naprosto nenormálnímu rodinnému stavu, ačkoliv se někomu může zdát běžným a vtipným. Diana Keaton upadla až na dno(kde bych ji nečekala), Liv Tyler se ani k ničemu jinému nehodí a Dax Shepard sám vypadá jako vypatlaný idiot, takže sem dokonale zapadá. Jedinou smysluplnou větu prohodila babička a naoko dementní, přitom alespoň za svými činy si stojící kamarád spisovatel. Kéž víc takových věcí na plátno nepřijde. ()

SallyZen 

všechny recenze uživatele

Život je takový, jaký si ho každý udělá, ale určitě ne stres. Stres jsem měl já při tomto filmu, když jsem pociťoval nutkání vypnout TV. Nakonec jsem to, ale dokoukal a bylo to zbytečné. Hvězdu dávám za Liv Tyler, která byla skvělá a ukázala se i v trochu lehčím oblečení a Dax nebyl špatnej. Ale nejhorší byla napsaná postava Keatonový a ona mi taky nebyla sympatická(ani v jiných filmech). Jednoduše televizní zlo, které může vysílat jedině Nova v hlavním večerním čase. 15% ()

Reklama

Olík 

všechny recenze uživatele

Takže teď Vám vyjmenuji důvody, proč se na Život je stres radši vůbec nedívat. a) režisérova praxe se skládá z ani ne 20 minutových kraťasů a dvou hororů, které vidělo jen několik jeho příbuzných b) Dax Dax Shepard je nesympatický poloherec , který od Nekecej a pádluj! pouze přešlapuje v brouzdališti c) Diane Keaton je všechno jen ne střeštěná tchýně v bizardním kostýmu dýně d) Liv Tyler zase jenom tak proplouvá a spoléhá na svoji hezkou tvářičku e) projeďte jedním očkem předešlé roličky Mike Whita a je Vám taky hned jasno f) schéma manželského páru jehož idylku narušují svérázní příbuzní taky nikoho neohromí g) pokoušet se zvýšit na komičnosti pomocí bandy psíků je čin více než zoufalý ……….. Stačilo? Ještě bych tam měl h), ch) i) i j), ale myslím, že je na čase uvést alespoň jeden důvod proč si tento snímek pustit a tím je za a) tohle komediální drama nebo chcete-li dramatická komedie, působí takovým mile neškodným dojmem. Možná je to pro někoho málo, ale jinému to může bohatě stačit k tomu, aby obětoval svoji hodinu a půl. ()

misterz 

všechny recenze uživatele

Jediné pozitívum vidím v tom, že tu hrajú dvaja moji obľúbení herci - Liv Tyler a Dax Shepard, hlavne Liv bola šarmantná, ostatne tak ako vždy. No ale Diane Keaton? Uznávam, zahrala to výborne, možno až prehnane, pretože som ju mal miestami až po krk. Na druhú stranu dejová linka bola nudná až strach, nič zaujímavé, alebo nič čo by už divák sto krát predtým nevidel - klasická romantická šablóna o hľadaní pravých hodnôt. Podpriemer. 40/100 ()

alambert 

všechny recenze uživatele

Hlavní zápletka vcelku ohranná, ta řekněme vedlejší mohla být o něco zajímavější, ale bohužel nebyla, a navíc v ní byla angažovaná Diane Keaton, takže nic. Docela ušly herecké výkony hlavní dvojce, Daxe a Liv. Bohužel, Diane Keaton naopak svým klasickým přehráváním jako obvykle sráží film o několik pater níž. Stejně tak jako místy trapný, až fekální humor (pro představu stačí se podívat do galerie na 5. fotku) a rádoby srdcervoucí scénky a vyznání, která jsou tak nehorázně trapná, až mi z toho bylo nazvracení. Já vím, že to zní jako klišé, i já jsem to za klišé považoval, ale tentokrát, vůbec poprvé, jsem to zažil. Jediné, co opravdu potěší, je Liv Tyler se svými "snaživými oblečky"...nebudu víc prozrazovat :-D Suma sumárum, na zaplácnutí unaveného pondělního večera to víceméně stačilo. Musím však říct, že Nova udělala moudré rozhodnutí, když to nenasadila o víkendu. ()

Galerie (71)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se od 16. ledna do 21. února 2007 v Kalifornii (USA). (BMW12)

Reklama

Reklama