Únos

• USA Lifted
Krátkometrážní / Animovaný / Sci-Fi / Komedie
USA, 2006, 5 min

Když se přehnaně sebejistý mladý mimozemšťan nachomýtne k řízení vesmírné lodi, musí se pod přísným dohledem kritického mentora pokusit unést podřimujícího farmáře. Únosy lidí však vyžadují preciznost a zručnost. Po několika chybných úkonech je nadmíru jasné, proč každoročně nezmizí mnohem více lidí. (HBO Europe)

Langy10

Fakt pěkně zparcovaný, hodně se mi to líbilo a nejlepší je, že opravdu stačí pouhých 5 minut, ke zpracování úžasnýho krátkého filmu :) ()

Aelita

Učeň, Mistr a studijní materiál. Každý se učíme na jiných. I jiní se učí na nás. Jeden na všechny je jak kapka v moři. Ale všichni na jednoho - to již je potopa. ()

Kwaichi

Tiež máte pocit, že nás sledujú ? .... Dobrá myšlienka, no na to, že film mal 5 minút, tam toho moc nepredviedli. ()

C0r0ner

Když se někde potká inteligence, smysl pro humor a talent, tak z toho nemůže vzniknout cokoli jiného než bomba. Což je přesně případ Únosu, protože ten divákovi během pouhých pěti dá víc než většina filmů za celou stopáž. Kéž by bylo víc autorů, kteří tvoří jen, když mají ostatním co dát. Tak jako v Pixaru. 95% ()

Flynn

U tohoto krátkého pixaru jsem se skvěle pobavil, nešikovný mimozemšťan je prostě k sežrání, a jeho otáčení hlavy někde nad úrovní pusy je pecka :o) Kdyby byly takovéhle večerníčky tak bych se asi začal koukat... ()

otík

Úsměvný pixarovský kraťas o únosu pozemšťana nešikovným mimozemšťanem, který je dokonalý po animační stránce, pro celkový pocit však něco maličko chybí. ()

tom88

Určite najlepšie a najvtipnejšie pixarovské video. Veľmi vtipne natočená situácia s mimozemským študentom, ktorý má za úlohu vtiahnuť do svojej rakety spiaceho človeka za pomoci stoviek na oko rovnakých tlačítiek. Inak super animácia a možno námet na budúci celovečerný film. 95% ()

Madlenka26

Pokud nás mají někdy navšítivit a nedej bože unýst, ale když už ať jsou aspoň z poloviny jako tihle :)) Skvělá hudba, skvělé zpracování a moc roztomilej marťánek :)) ()

Mylouch

Vstávání je hračka, pokud zrovna nemáte operátora jako já. Tohle vydá za sedum červenejch trpaslíků i se Sněhurkou a ještě po tom zbyde forma na bábovku. ()