poster

Mladé rampy

Dokumentární

Československo, 1960, 36 min

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • Sarkastic
  ***

  Noční život, mladí se baví a…3 divadelní spolky si dělají reklamu. Přičemž mě více zaujalo jenom představení Divadla Na Zábradlí, které nabídlo několik vcelku chytlavých písniček. Minimálně vtipné a zajímavé. Slabší 3*.(31.10.2013)

 • NinadeL
  *

  Tehdy bych do malých forem nechodila, ani kdyby mi za to Ljuba platila. A to v této době patřila mezi to menší zlo.(18.10.2013)

 • raroh
  *****

  Každému nemusí sedět poetika jednotlivých zde uvedených divadel - a ta se od sebe dost lišila /Pickův Paravan byl literární a přehánějící v akcentu - zvlášť patrné u Ladislava Mrkvičky schazujícího z piedestalu budovatelské reportáže, Rokoko paraelou dobové televizní zábavy včetně budoucího pendlování k propojení s tehdejší pop music, Zábradlí předstupněm Semaforu hlavně v mimografii L. Fialky, L. Hermanová je v kramářských písní a žižkovském folkloru tak trochu mimo čas, ale bez ní by malá divadla nebyla/ - ale atmosféru jak publika, tak tehdejší noční Prahy přenáší dokonale.(14.12.2017)

 • celuloid
  ****

  Tento film ukazuje začátky nových malých divadel mimo jiné i Semaforu.(18.8.2008)

 • sator
  ****

  Námět:Svitáček Fajná doba, doba nadechování ke svobodě... Hermanová s prvorepublikovými odrhovačkami tam neměla co dělat...(6.8.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace