Reklama

Reklama

Jediné, co chybí Lauře (Elisabeth Shue) v jejím jinak dokonalém životě je dítě. Když zjistí, že je těhotná, zdá se, že všechny její sny se vyplnily. Mateřství však není tak jednoduché jak si Laura představovala. Brzy po narození dítěte začne bojovat s poporodní depresí. Poté co má děsivé halucinace, jí manžel najme chůvu. Začíná boj o Latřino duševní zdraví a osud dítěte… (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (42)

nnikynka3 

všechny recenze uživatele

Bavilo mě to od začátku dokonce. Jsem fanoušek psychologických filmů, a zde je ukázka toho co pouhá nemoc dokáže provést. Nenudila jsem se ani minutu, ale už od půlky jsem věděla jaký bude konec. Škoda že to režiséři nevymysleli trochu jinak. Film je na dost slušné úrovni, až na herecký výkony která se neřadí mezi ty nejlepší. ()

1860 

všechny recenze uživatele

tak tenhle film je úplně paradní, splnil to, co z názvu sliboval.. opravdu! chytne vás ta pravá paranoia! ale pouze v případě, že vás do úzkých dostává nehorazná a nesnesitelná nuda, která tomuto filmu vládne.. snad je to pokus o nějaký psychotriler, ale hodně nepovedený.. jedna hvězda za předvídatelný ale zajímavý konec.. NEdoporučuju, je to NUDA! ()

Reklama

-Bomba- 

všechny recenze uživatele

Od té chvíle, kdy jsem viděl Rosemary má děťátko mě každý horror o matkách s dětmi zklamal (výjimkou byl snad jen Orphan). A tenhle bohužel taky. Je to vlastně hodina a půl nudy, kde neuvidíme nic, co bychom už dobře neznali, prostě nehorázně neoriginální film, který si hraje na něco víc. K tomu je ten film ještě sám proti sobě, nejdříve ukáže pointu a potom má přijít dramatická chvíle, tu už ale divák viděl před chvílí, takže ho scéna vůbec nepřekvapí. Zbytečný film... ()

GILLWANDER 

všechny recenze uživatele

"Som príšerna matka!" "Vypadávajú mi vlasy!" "Pomiatla som sa dočista?" "Dieťa si vzalo vašu dušu!" "Plastikové dieťa má nonstop prenasleduje!" Tento námet je bez debát jeden z najhorších aké mohli v dejinách kinematografie vyjsť. Scenár je tak komplikovane deprimujúci a drtivo chabý, plný fatálných medzier, deravý viac ako židovské mokasíny z koncentráku, úbohý a žalostný, že si myslíte, že už nemôže byť ani horší. Hlavné obsadenie frustrujúce, herečka ako keby sa fakt zbláznila a vzala tuctovú rolu, ktorá zničí jej meno v hereckom svete. Toto nemá žiadny význam, nevypointované, dejovo absurdné, zo začiatku rozbehnuté no po polhodine sa vytráca všetko čo má najmenšiu spojitosť so zmysluplným dejom. Ani dve čierne silné kávy mi nepomohli aby som tento hrozný výtvor dopozeral bez toho aby som počas sledovania neprižmúril oči. Na toto sa musím vyspať. Nikdy viac. Toto nie je film, je to s prepáčením jedna z najväčších a najhorších pičovín aké som kedy videl. Hviezdička za to, že som to dopozeral až do konca. 10% ()

Killy 

všechny recenze uživatele

Hele me se to líbilo ... Jako fakt ... Nemám ráda tyhle bláznivý matky ale co oceňuji je že se nejedná o žádné posednutí ďáblem, čarodějnice nebo démony ale prostě poporodní psychóza která se může stát každému a že vím o co se jedná a tenhle film je opravdu dost reálný .... A ten konec ...Noooo nečekala jsem ... Za mě super ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama