Tajemství

07. Tajemství a zdraví
08. Tajemství a svět
09. Tajemství a vy
10. Tajemství a život

Držíte v rukou velké tajemství vesmíru.
Zákon, který byl roky skrýván před zraky běžných lidí. Umění, které v rukou drželi potajmu nejmocnější lidé historie.
Jediný svitek, jehož přečtení vedlo k poznání nejdůležitějšího zákona vesmíru, zákona přitažlivosti. Po tisíciletí se jediná kopie svitku obkreslená z navždy pohřbené smaragdové desky dostávala z rukou do rukou velkých učenců a její tajemství přivedly k životnímu úspěchu a moudrosti takové osobnosti jako Platon, Shakespeare, Newton, Hugo, Edison, Lincoln, Einstein, Beethoven... A nyní toto Tajemství vstupuje na světlo světa a můžete jej objevit i vy.
Skupina odvážných vědců, podnikatelů i filozofů úspěchu pod vedením australské spisovatelky Rhondy Byrne natočili snímek, který odhaluje Tajemství a dává všem jeho majitelům schopnost ovládnout svůj život a určit si veškeré bohatství, kterým bude oplývat. Tento dokument se stal během několika měsíců bestsellerem a vedl k největšímu nárůstu bohatství čtenářů a diváků ze všech děl odvětví osobního rozvoje.
Film o němž i Oprah Winfrey ve svém pořadu prohlásila, že je přesně tím, co se snažila celé roky svým divákům předat, přichází do České republiky a dnes máte možnost The Secret objednat i vy, a nahlédnout tak pod závoj Tajemství úspěchu. Z úst nejvlivnějších myslitelů a vědců současnosti se naučíte ovládat zákon přitažlivosti, kterým sobě i své rodině darujete nový život v hojnosti. DVD disk, jehož obsahem jsou i bonusové materiály, je uceleným dílem, který znamená revoluci v osobním rozvoji.
Od pradávna bylo tajemství předáváno, cestovalo po staletí - aby se k vám dostalo. Nyní se dozvíte tajemství, jež vám může navždy změnit život. Co je to to Tajemství?
Průkopnický celovečerní film odhaluje velké tajemství vesmíru. Toto tajemství zcela změnilo život lidem, kteří se ho dozvěděli.
Toto je tajemství všeho - tajemství bezmezné radosti, zdraví, peněz, lásky, štěstí - všeho, co jste kdy chtěli. Tento úžasný film obsahuje všechny zdroje, které budete potřebovat k pochopení a prožití The Secret - Tajemství. Poprvé v historii přední vědci, umělci, učitelé a filozofové odhalí The Secret - Tajemství a budou vyprávět podmanivé příběhy o vyhubení nemoci, získání jmění, dosažení cílů a životní úrovně a také o míře štěstí, již mnozí považují za nemožnou. Zdroj: TS Production (ČSFD.cz)

Ilhvm

Opravdu jednoduchý dokument a jak řekl uživatel Djoker, že film opakuje neustále své myšlenky, ale právě proto si myslím, že je pro hodně lidí přesvědčivý. Mne přesvědčil také a opravdu to zafungovalo, už i proto dávám pět hvězdiček. Musíte ale opravdu chtít, pokud tomu nebudete věřit, výsledek se nedostaví. Od chvíle kdy jsem tento dokument viděla, a když se opravdu stalo to, co jsem nejvíce chtěla, věřím a cítím optimismus (snad nebudu naivní :)) ), že všechno jde. Doporučuji shlédnout. ()

Ighy

Přiznám se, že jsem velice na rozpacích jak tento dokument ohodnotit a proto se zdržuji udělení hvězdiček. Co se týče informací tak bych dala 4, protože mé vlastní zkušenosti se naprosto shodují s tím, o čem ty cca dvě hodinky lidé v dok. hovoří. Co se týče udržení pozornosti tak bych dala nula. Už v polovině jsem se neustále dívala kolik času zbývá a neuvěřitelnou silou vůle jsem to "věčné žvatlání o tomtéž" dokoukala až do titulků. Dát 3 hvězdičky mi zase přijde málo. Navíc mám z toho všeho trochu rozpolcené myšlenky a ani nevím co si o tom všem myslet. Z jednoduchého optimismu udělali kvantovou teorii. Také se přiznám, že s některými věcmi, které uvedli nesouhlasím. Už kvůli porušení fyzikálních zákonů nebo prostě tím že jsou to věci, které se nedají popsat, vědecky dokázat apd. Vše to čistě a jen o víře. ()

Gafro007

Tento dokumentární film, je první svého druhu. První skutečná, nekomerční snaha pomoci lidem, jak opravdu dosáhnout všeho co chtějí. Diametrálně se liší od publikací typu "Jak být bohatý". Já sám jsem byl před shlédnutím skeptický, ale film mě po 10 minutách vtáhnul do sebe. A po shlédnutí jsem byl nadšený. Samozřejmě jsem vše, co jsem slyšel a viděl, chtěl zkusit. Po shlédnutí tohoto se mi život neuvěřitelně změnil. Některé věci mi vyšly, některé ne. Ale postupem času jsem získával zkušenosti a až dneska po třech letech od prvého shlédnutí se můžu obrátit a říct "ANO". Opravdu to funguje! Poslední tři roky mého života a zvláště ten poslední je toho důkazem. Stali se mi neuvěřitelné zázraky a dnes mám perfektní život. A jsem jim za to vděčný. Samozřejmě to není jednoduché a vše nefunguje hned. V každým případě je Tajemství film, který doporučuji každému od 16 let výše. ()

kiwing

Hodnotím kvalitu dokumentu. Hodnota sdělení samozřejmě vyšší. Člověk si to musí osekat o tu americkou omáčku. ()

strpozdiv

Tohle šlo shrnout do malého sloupku v Ženě a život. Jasně, že je na tom kus pravdy, ale duchovní úděl člověka na zemi je přeci jen někde jinde a je podstatně hlubší. Na podobné pozlátka se ale chytá nejlépe. Celkové zpracování je ovšem dost fujtajbl. Doporučuji spíše Kvantového aktivistu s Amitem Goswamim. ()

MichioHi

Dokumenty tohohle typu budou vždy rozporuplné a samozřejmě nemůžou čekat, že by se nestrhla bitva mezi ''uvědomělými'' a ''neuvědomělými'' skupinkami lidí. Ano, já tomu plně věřím. A zpracování dokumentu se mi moc líbí. Kdybych to porovnala s Miluj svůj život, tak po vizuální stránce samozřejmě Tajemství vítězí. ()

Jake007

"Život môže byť absolútne fenomenálny - a mal by byť - a bude, keď využijete tajomstvo." Dokument prezrádza jednoduchú životnú filozofiu k naplnenému šťastnému životu. V ukážkach sú príklady na situácie z bežného života, s ktorými sa určite každý stretol. Dokument si naozaj zaslúži dobré hodnotenie, pre svoj prínos k demotivovanej a takmer stratenej spoločnosti. Stavím sa, že kto hodnotil tento dokument negatívne, určite je sám so sebou nevyrovnaný, nešťastný alebo nejako inak nespokojný. Pre nich mám len jednu správu. Bohužiaľ, fakt tá ich filozofia funguje.. ()

Zmatliková

Toto je možná můj poslední komentář, neboť není smyslem mého života psát komentáře na ČSFD. "Dokument" jsem viděla poprvé před 4,5 roky a můžu říct jediné DOPORUČUJI. Že to zní bláznivě a je třeba se tomu vysmát či se bojíte, že se Vám někdo vysměje? ... Až budete sedět na terase svého vysněného domu JAKO JÁ či u bazénu, spolu se svým vysněným/ou partnerem/kou a kolem Vás vaše děti (přestože Vám doktoři řekli, že žádné nebudete moci mít), všichni budete šťastni a zdrávi (přestože jste měli nevyléčitelnou nemoc), budete mít svoji vysněnou práci a život, tak si na tyhle posměváčky ani nevzpomenete... FUNGUJE TO, je pouze na Vás, zda jste už připraveni ŽÍT LEPŠÍ ŽIVOT... A na závěr malé zamyšlení, dle mého počtu hlasů se nebude tento můj komentář objevovat na prvních místech, Vy ho ale přesto právě čtete, nechce Vám tím někdo něco říct... ? ()

eliza56

Však, věř a víra tvá tě uzdraví. Něco na tom bude. Většině lidí něco chybí. A tohle je názorná ukázka toho, že si to dělají sami. Vemte si ty ,,zoufalce", co nemají vztah. Proč ho nemají? Protože nad tím pořád přemýšlí a věří tomu, že na ně nikdo nečeká, už předem předpokládají, že jim žádný vztah nevýjde - taky, že ne. Jednoho dne se ale rozhodnou, že na to kašlou. V duchu si řeknou: jednou to přijde. Přestanou řešit, že jsou sami, přestanou přemýšlet a....ono to přijde. Nejde jen o to myslet pozitivně. Neřekli tam to nejpodstatnější...nechat věci jít. Neřešit je. Nezabývat se jimi, jen si v duchu představit jak to skončí a jít ,,řešit" něco jiného...ono to tak skončí. Až bude ten ,,správný čas". Jo...krásná myšlenka. Akorát trošku neladí, najde se pár drobností, jakože těžko ovlivníte vůli druhého, nebo, že to není jen na vás, protože jestli svět utváří myšlenky, tím pádem ho utváří i vaše okolí, které pomáhá k vytvoření ,,vašeho" světa, není to jen práce jednotlivce, stačí, když si Váš přítel něco myslí, něčemu usilovně věří /ve spojení s vámi/ a ejhle, taky Váš osud ovlivní i Jeho myšlenky. ()

Figee

Dobrá myšlenka se tomuto dokumentu upřít nedá a právě za ní a za její šíření ode mě film dostává dvě hvězdičky. Bohužel, jeho zpracování bylo až žalostně špatné, místy připomínalo spíše teleshoppingové prodávání receptu na "zaručené" štěstí. Myšlenka, která by šla dostatečně rozvést v pěti minutách se omílala stále dokola v devadesáti. Za zhlédnutí dokument stojí, nicméně kulturní zážitek od toho nečekejte. ()

DarioG

Rozprávka pre malé deti. Život ma naučil že nič vám len tak nespadne pred nos. Človek sa k úspechu, šťastiu, bohatstvu a láske dostane len tvrdou prácou a bojom. A niekedy človek môže zapredať aj vlastnú dušu a aj tak sa to nepodarí. Človek sa v živote môže spoľahnúť len a len sám na seba. ()

SammyboiSK odpad!

Verím že Tajomstvo nieje pičovina, verím že Tajomstvo nieje pičovina, verím že Tajomstvo nieje pičovina... Nefunguje to ()