Diana se stala před lety svědkem přestřelky na střední škole, při které zemřela její kamarádka. Nyní žije s pocitem viny, že může za její smrt. (oficiální text distributora)

Lodovico

Tento film je tak trochu z piesku a hmly, a tiež typovo herecky občas nevyrovnaný. Námet mal silný slzotvorný potenciál, ale režisér to lacno nezneužil, skôr naopak, len obsadenie Umy Thurman je úlet. Ako by film vyznel napr. s Emily Watson v úlohe imaginatívnej Diany? No a nechať to natočiť Lynchom, by bolo na samovraždu. Orientácia medzi imaginatívnou a reálnou líniou je náročná, ale i bez toho som mal o čom premýšľať. ()

tomkat

Velmi subjektivní 4*, pro Ms. Nobody - to přiznávám na rovinu. Ta kombinace mládí a smrti tentokrát zafungovala, Baudelaire a Puškin by možná měli radost: navíc, po dlouhé době mě tvůrci převezli s pointou. Nečekaný atmosférický zážitek. ()

evita_

Natočiť film o masakre na strednej škole a jej následkoch je nepochybne dobrým nápadom od ktorého by som však čakala, že vzbudí také emócie, kedy si človek povie, že prežiť niečo také je jedna z tých najstrašnejších vecí na svete. Toto sa ale filmu nepodarilo. Možno v začiatku som reagovala nejak obdobne, ale zvyšok filmu proste tento pocit (súcit) úplne odtlačil do úzadia. V zásade celkom neviem, aké posolstvo mal film priniesť. A zvrat v závere len posilnil celkový zmätok z filmu ako takého. Potenciál mal, žiaľ, niekde sa stala chyba... ()

CSGoddess

Docela zajímavý film na přemýšlení o tom co by kdyby...a o životě jako takovém. Nejlepší bylo finále v koupelně. Kdo má rád trochu náročnější filmy na přemýšlení by mohl s tímhle dílkem být spokojený. ()