Alyce Kills

Alyce si užívá večer se svojí kamarádkou, alkoholem a drogami. Poté, co ji shodí ze střechy domu, začne Alyce sžírat pocit viny a ponoří se do děsivé noční můry plné sexu, násilí a drog. Její mysl se trhá na kusy a stejně dopadne každý, kdo se jí postaví do cesty. (Mr.nachos)

lestyna odpad!

Šíleně ukecaný a nudný začátek. Myšlenkové pochody hlavní hrdinky, bohužel pro mě nepochopitelné. Děsivá na celém filmu byla akorát kamarádka, která na nemocničním lůžku opravdu nevypadala hezky. Konec, který měl být vtipný?? Vtipný nebyl...rozřezávání těla, ruka v mixéru či v mikrovlnce...nestačí k tomu, aby se člověk bavil. Možná kdyby to herečka zahrála jinak, trošku víc jak magor, kterým se i stala. Ale to se nastalo, tudíž pro mě ztráta času. ()

stration

Hodně nemocný a divný film. Šílenství Alyce nastupuje pomalu, ale o to věrohodněji. Poslední čtvrthodina je pak velice solidní řežba. Jinak ale nic, co by mě nějak dostalo. ()

AlistairMir

To byl taky nápad bafat na kámošku která balancuje na okraji střechy...že se dotyčná lekne a žuchne jako pytel brambor by mi došlo i ve stavu hlavní hrdinky (teda hrdinky...úchyl je ta holka) . Každopádně kdyby jí ta její kamarádka na začátku filmu dala když jí tak slovně nažhavila tak jsme viděli milé porno a žádnej masakr by nebyl jenže kámoška nedala takže tu máme Alyci které hrábne a přes drogy a vyhazov z práce se dostane k vraždění na potkání. Nejvtipnější na tom je že se za to vůbec nestydí a když se jí pan domácí zeptá co dělá večer za kravál klidně mu odpoví že likviduje mrtvolu. Nejlepší lež je někdy fakt pravda :) každopádně se můžete těšit na sekání a porcování, hrátky s mikrovlnkou nebo mixerem či rozmlácení těla pálkou doslova na kaši a je toho víc. Alyce je prostě svá a člověk by jí skoro až pozval na kafe protože ta holčina si na nic nehraje a je sama sebou což je milé no ne? :) ()

IceQueen

Posledných zopár sekúnd bolo, v porovnaní so zvyškom filmu, rozhodne najlepších a nie výlučne preto, že už sa milosrdne blížili titulky. Ani spomínaný záverečný dobrý fór (nejde ale o nejaký brutálny trhák, kvôli ktorému treba Alycku vidieť), súvisiaci s predošlým jednaním hlavnej postavy, ma neovplyvnil natoľko, aby som zvýšila hodnotenie (podľa toho, čo som sa dočítala v niekoľkých komentároch, mnohí mali chúťky film vypnúť a napriek tomu hodnotili dosť vysoko). Mäsiarske scény vo finále na mňa tiež nijako špeciálne nezapôsobili. ()

peiton

Nie som si istá čo presne chcel autor týmto snímkom povedať.Myslím,že sa nevyjadrím až tak špatne ked zhodnotím, že sa tu vystriedalo viacero žánrov.Ak by sme to hlbšie rozobrali a išli do detailu mohli sme tu vidieť psychologickú drámu,cez krimi zápletku,postrehla som tam aj mierny náznak duchariny a malo to aj špecifický prvok hororu a to krv.Ale ako horor mi to rozhodne neprišlo ako je uvedené v popise.Celý čas sa tam nič podstatné vlastne nedeje,hraničiace s nudou,až s nutkaním posunúť dej dopredu.Celé mi to prišlo ako keby autor potreboval všetko podstatné vtesnať do posledných 20 minút.Ak sa vám podarí prelúskať celým filmom za vašu trpezlivosť budete náležite odmenení v podobe krvavých orgií.Ja som vydržala a tam sa teda diali veci.Jednoznačne pre mňa nečakaný záver.Ale aj napriek tomu toto celé hodnotím ako jednu globálnu kravinu,i ked nie až tak nezmyselnú a nereálnu. ()

Mefistofelle

Tak tohle bylo velmi příjemné překvapení. Původně jsem od toho neočekávala moc a ani začátek nenapovídal tomu, že by se mělo jednat o něco pozoruhodného. Psycho začíná v momentě, kdy se hlavní hrdinka propadá do stále větší schízy pod vlivem drog, prostřednictvím kterých se snaží zapomenout na to, co provedla své nejlepší kamarádce. A jak to tak u drog už bývá, je ve stále horším stavu a nakonec se z ní stává naprostý psychopat. Posledních dvacet minut je pak opravdu pecka. Škoda jen, že si z toho nejspíš budu pamatovat jen těch posledních dvacet minut... ()

bourec

První hodina byla celkem nuda,takovej psychofilm o ženský ,která potom co shodí kámošku ze střechy začne magořit,vidět přeludy,drogovat,chovat se jak pička,prostě po thrilleru,natož pak hororu ani vidu,ani slechu.Kdyby to bylo s popisem drama-psychologický,tak na to seru,a koukám na něco jinýho.Posledních dvacet minut pak teleshoping,kdy nám ukazujou nový produkty porcování,mixování a drcení masa.Jen sem furt čekal,kde je schovanej ten debilní Horst Fuchs.Nebyl tam,zřejmě strach,aby nepřišel k újmě.30%. ()

Flaxik

Prvních 20 minut je utrpení, pak už je to jízda s kopce s kvakvakvalitním nárazem na konci svahu. Více thriller než horor, lekačky žádné, ale o to víc psycha a krve. Komu se líbil Naboer, měl by zkusit i tohle. Navíc každý domácí porcovač ocení poznatek, že z ruky, ohřáté v mikrovlnce, necáká při porcování krev. Praktické, u pozdějšího úklidu se tolik nenadřete. Kdyby tak dělali větší mikrovlnky...že by se tam šouplo celý tělo...no nic. Nebýt té ohavně nudné úvodní dvacetiminutovky, napařil bych tomu pět velkých ugrilovaných pařátů. ()

Rodriguez odpad!

Vysoké ambice, které film na svém začátku má, se nenávratně během koukání vytrácí a zůstává jen holá kostra s názvem Alyce. Film musí něco dát, musí z něj vyzařovat nějaký potenciál. Bohužel celou dobu jsem se nudil, každou chvíli jsem koukal na stopáž, kdy ta prokletina skončí. Ano, sice na konci (posledních 8 minut) je solidní nářez, ale pardón, to že sem se předtím nudil tohle opravdu nezachrání! 0% ()

dubinak

Poněkud otravný začátek tohoto nízkorozpočťáku vystřídala docela ucházející hororová jízda jedné drogově závislé nevyrovnané ženy. Alyce je v psychickém rozkladu s různými znepokojivými výjevy způsobenými drogami, má halucinace, sexuální touhy a chuť vraždit. To posldní zmíněné je velmi chutně zobrazené na konci filmu a musím říct, že to byla jeho nejlepší část. Na očividně malé množství peněz to byla jatka, která uspokojí ne jednoho milovníka gore. Navíc to má i vtip, za mě průměr. ()

Juto

Strašne malý film, ktorý sa vo svojom tempe stáva rovnako schizofrenickým, ako to robí hlavná postava, keď sa film namáhavo dostáva k šialenému, no akosi nevyhnutnému záveru (približne posledných 15 minút je jediná vec, ktorú  považujem za okrajovo zábavnú). 5/10 ()

ecceHOMMO

Hororová psychotika.....atmosférou podmanivé, psychoticky nervné, krvilačne uspokojivo masochisticky zvrátené.....Posledné slová filmu v podaní Alyce sú dokonalou ukážkou ako sa to má robiť....pálkovať....hihi ()

Johnny.ARN

Koho pri tom filme aspoň raz nenapne, má môj obdiv a rešpekt. Nerozumiem úplne presne, prečo tej čajke tak preplo, alebo čo to za drogy brala, ale natočené to je bravúrne. Dobrý úvod, dobré postavy, rozumné minutáž, nie veľa kecavých pasáži o hovne a strhujúci záver. Vnútorne som ale po tom filme rozbitý jak slovenské cesty, preto to neviem ešte nejak komplexne ohodnotiť. Dám ako dám, uvidím časom. Rozpačité 3 z 5 ()

lennyd

Po jedné divočejší noci Alyce (Jade Dornfeld) už nemůže nikoho vystát, a nejméně pak svoji nejlepší kamarádku Carroll (Tamara Feldman), a tak ji náhodou shodí ze střechy. Jenže Carroll pád přežije, a tak Alyce musí svůj čin dokončit. A když to napoprvé bylo tak snadné, tak napodruhé to půjde ještě líp. A znovu a znovu. Konečně příležitost si vyřídit účty. Se všema... Ehm ehm, originalitě se vůbec nebráním (ba právě naopak), ale čeho je moc, toho je příliš. První hodina hodně nudná, zbytečná a o ničem. Vše se film snaží vynahradit v následujících asi patnácti minutách, ale tu předchozí hodinu mu neodpustím. Ta závěrečná čtvrthodinka je ale brilantní - od různých pokusů jak se zbavit těla, přes zcela bezelstné tvrzení pravdy, kterou ale Alyci nikdo nevěří až po nádhernou poslední scénu a Alycin naprosto nechápavý pohled jako "vo co gou". Škoda že stejné tempo neměl film po celou dobu, pak by to byl maximální nářez.. takhle za ušmudlané dvě *. ()

Yoshimitsu

Alyce byla přesně ten typ holky, která byla tichá, nenápadná a nemohli jste vědět, co od ní můžete, čekat. Tichá voda břehy mele a taky, že jo. Na můj vkus se to zbytečně dlouho táhlo než propuklo její šílenství a stal se z ní úplnej cvok. Těch pár úderů na konci už byl úplně nevyvážený s předešlou usínací hodinou. Dávám 40% ()

Koryntos

,,Alyce se dala na kedru. U dealera, člověk pozná, jak to je, různý smažky různý postoje. Ve dne pro ni slunce nesvítí. Alyce se dala na kedru. Holky co s ní spaly, řekly dost.!!! Tohle nemá žádnou budoucnost, s tebou to fakt není k přežití. Alyce se dala na kedru. Alyce to prostě takhle má. Zkoušela to s třema klukama, jenže při tom fakt nic necítí, ani když mu kouše cecíky. " Tak k tomuhle filmu jsem měla výtku jen na začátku, protože jí začalo hrabat, tak nějak podezřele brzo, to je jediná chybička. Na 5* to sice není, dala bych 4*, ale vzhledem k místnímu hodnocení si přisadím. Alyce byla tak roztomile pošahaná. Nu, možná tu kamarádku mohla shodit, až po sexíku, třeba by to zvýšilo místní hodnocení. Označit, ale tenhle film jako horor. Že si přinesu baseballku! What? :o))) ()

Deryll

No tak nevim ani kde začít..těd sem to dočíhal a jako spokojenost:) sice sem čekal větší masíčko na tom konci ale co..... Někdo tady psal že hlavní představtelka je nesympatická ale u mě to tak nebylo ba naopak celkem pěkná BABA a obzvlášt když byla od krve:) plnej počet dávám tak trochu abych vykompenzoval to hodnocení co tady je...jinak je to za krásný 4*.... když si vemu že před timhle filmem točil tenhle rejža Zombie Strripers(který sem mimochodem viděl asi 2 dny před timhle) tak se nestačim divit jak se LEVEL UPoval:)..................PS:asi sem se zamiloval:) ()

manonfire

Alyci už kamarádka měsíce nevylízala pekáč. Škoda. Mohli jsme tak být svědky kvalitní žánrové záležitosti pro dospělé a všech osm zavražděných mohlo dál žít svůj filmový život. 50% ()