Hrozba v poušti

Čtyři měsíce před invazí v Afganistánu, během tajemné mise, šest vojáků z elitární vojenské jednotky se musí postavit proti nepříteli, o kterém se jim ani nezdálo! Film režiséra kultovního snímku The Blair Witch Project. (LIVINGDEAD)

Black3R

Presne také tupé a smiešne ako Záhada Blair Witch, nič sa celý film nedeje. 2 hviezdy iba za tému iraku a posledných 20min. filmu. ..... 40% ()

Mykhaluu

Rozhodl jsem se neuvěřit místnímu hodnocení (březen 2011) a uvěřil raději mému instinktu po shlédnutí traileru! Jediná chybička na filmu je ten trikový prst na čele, ale snad to byl světelný záměr tvůrců...?!? Každopádně to byl film, u kterého jsem se nenudil, nebylo mi toho mnoho vysvětleno, ale bylo to zahráno i zpracováno pěkně uvěřitelně na takovou sci - fi zábavičku... Ale taky, kdyby se chtěl člověk položit do motivů a svědomí... obětovat pár životů jako návnadu - je to velká oběť? Nechtěl bych to rozhodovat! ()

Brano

Zo začiatku ešte pozerateľné, lenže potom to začne byť tak nehorázne nudné. Pointa filmu sa tiež asi vytratila niekde v púšti. Spracovanie, kamera, efekty mi prídu na dosť slabej úrovni. Herecké výkony priemerné. Dobrá bola akurát zvuková stránka. O niečo lepšie ako "Red Sands", ale bohužiaľ rovnako príšerne nezaujímavé. Toto si rozhodne také vysoké hodnotenie nezaslúži. ()

jack_scott

Pro mne je námět taková bomba, že jsem ochoten za něj filmu ledacos odpustit. Provedení taky není ledasjak špatné, jak tu hodně lidí píše....Ono člověk by neměl zapomenoout že realita se od věcí typu Transformers a Den nezávislosti značně liší. Snímek je VELICE uvěřitelný, až na některé momenty (třeba britská uniforma z první afghánské války, nevysvětlené sloupy...)...ale ty vůbec nevadí, naopak dodávají víc pocit filmovosti. Herecké výkony až na hlavního hrdinu jsou průměrné, on je takový...ne moc věrohodný, ale co. Vyvažuje to hezká výprava, a již zmíněný námět. Asi se bude leckdo smát, ale mně se to líbilo. Námět jako tohle já prostě můžu... Určitě dávám 75% a **** ()

Kulhi13

Nevěděl jsem o čem ten film má být, takže ze začátku jsem si říkal dobrý, ale pak ty nadpřirozené monstra či co to bylo... No strašné, pak o ničem, pořád stejné. Ale když je v práci nuda, dá se na to dívat ;) ()

WeeLass odpad!

Snažil jsem se tomu dát šanci a dokoukat to až do konce, protože jsem byl zvědavý jak to dopadne a čekal jsem na nějakou akci. Byla to ale jen 90-minutová nuda, ještě navíc s ubohým závěrem. Do té doby jsem ještě přemýšlel aspoň nad jednou hvězdičkou za to prostředí, ale ten konec to pro mě definitivně pohřbil. ()

david666

Rád bych věděl o co v tomto filmu šlo. Nuda na poušti, kdy po cca 30 minutách se okoukají i exteriéry - jsou pořád stejné tak jako putování vojáků - nic se neděje, objeví se pár světýlek, hlavní představitel pořád lítá s nějakým přístojem a ani konec Vám odpověď nepřinese. ()

Ondrew

Nie je to "Blair Witch style", no napriek tomu sa reziserovi dari udrziavat pocas filmu v clovekovi spravny neklud. Netusite, co sa to vlastne deje a v konecnom dosledku... ake je vlastne vysvetlenie toho vsetkeho? Napriek tomu, ze vacsinu casu sa toho prilis nedeje, najma pri konci si snimka udrziava obstojny pocit beznadejnosti. Solidny filmik na jedno pozretie. 60%. ()

brasek

Myšlienku hodnotím pozitívne, realizácia projektu však dopadla o dosť horšie až zle... Snímok sa dá pozerať, miestami má aj mierne správnu atmosféru, ale nakoniec z toho je niečo ako púštna road movie. Osobne sa mi nepáčil koniec, neviem či som si ho sám zle vysvetlil - "oni sledujú cez agenta CIA nás". ()

fafejt001

Nevěděl jsem co očekávat a byl jsem překvapen , že to nebylo jen stále nějaké střílečky , ale bylo to i z jiného soudku . Myslím , že tohle se může klidně stát . A to kdekoliv na zemi . ()

ELDoctorow

Dôkaz, že Blair Witch nebol dielom geniálne premysleného plánu ale neplánovanej náhody. Nudné, nezaujímavé, hlúpe, nelogické, bez pointy, s otrasnými hercami, otravným voice-overom a trikmi ako z televízneho Flynn Carsona (skok zo skaly vedie). ()

zanvalzans

Podla názvu som si myslel,že to bude pekná rezba voči turbanistom,ale táto trápna mimozemská aktivita ma prekvapila.Dosť slabé... ()

Ali-eN

UFOs, orbs, Vimánas, yogis zabalené do military akce v Afganistánu. Ten film je prostě skvělý, minimálně pro UFOlogy povinnost vidět! ()

DrifterSoul

Nejsem zrovna přítel akčních filmů, bez vloženého IQ. Tento k nim (přes občasné primitivní či škrobeně patetické dialogy) naštěstí nepatřil. Dobře snímané záběry v úžasné krajině, solidní zvukové efekty, mysteriozní atmosféra. Herecké výkony docela realistické a uvěřitelné, scénář solidně strukturovaný. Závěr postrádající happy end a kladoucí otázky, mne nerozhodil. Ale extrémně umělecké dílo to samozřejmě nebylo - takže pouze 3*. ()