Vyšperkuj mi káru

(pořad)
  • Česko Pimp My Ride (více)
Reality-TV
USA, 2004, 73x30 min

Pimp mastři předvádějí, jak se dají ze starých aut udělat vysoce kvalitní pimpmobily. Hiphopová superhvězda Xzibit a nejproslulejší američtí tuneři se spojí, aby vybraným šťastným divákům „vytunili káru“. Je jedno, jakým křápem přijedou, tito machři jim upraví všechno od barvy a nárazníků, přes plyšové potahy a barvy až po instalaci posledních výstřelků z audio a video světa. (oficiální text distributora)

BuryGol

Tak tohle můžu vidět 100x a nikdy mě to neomrzí. Pimp My Ride, aneb česky "Vytuň mi mojí kraksnu". Tady mi ani nevadí HipHop a Xzibit. Právě on má ty nejdrsnější hlášky. Ani nechci vědět, kolik už ta auta dohromady stála, ale každej kousek je jedinečnej. Kéž by tak vzali mojí starou Toyotu. 5* si to podle mě zaslouží, jedna z nejlepších věcí, na co se dá na MTV koukat. ()

ssfan

Na seriálu se mi nejvíc líbí, kolik vymožeností jsou schopni do auta narvat, a také to, jak změní jeho vzhled a z rachotiny udělají super auťák. Moc dobře se na to kouká. 75% ()

giovanni3

Viděl jsme fůru dílů na MTV... některé změny byly parádní a bavilo mne to sledovat, ale jiné? Tv v nárazníku a podobné ptákoviny to je fakt moc.. A ti co chtěli do pořadu s isnad ty auta musely devastovat samy a ještě je předtím koupit někde na šroťáku jinak fakt nevím.. jednou dokonce dostaly takový vrak, že ho vyhodily a koupili nové auto co překopali.... 3z5 jsou až kam.. ()

KoRner

Také hlúposti dokáže ten Xzibit dať do auta až ostáva rozum stáť. A na rozdiel od Overhaulin tu ani neukážu ako to auto prerobia, takže pre nadšencov áut to nie je tiež. Akurát dokáže potešiť radosť človeka pri odovzdávke a dúfam, že to nie sú iba herci. ()

wosho

Nikdy bych se žádné blbé reality shou neučastnil, dokud jsem neviděl tuto. Jediným problémem je, že jsem nemobilní. Ale představa, že by ně ti machři natunily varburg od babičky mě nedá spát:-) ()

Paity

Pimp My Ride je nářez. Takhle jednoduše se dá popsat to zápolení X-zibita s totálními šroty, které mu tak lidi přivezou. Je neuvěřitelné, jak si s tím Westo Coast Customs dokáže poradit, ti chlapi jsou skuteční kouzelníci. Sice by do všeho nemuseli rvát playstation, ale to je asi otázka vkusu. ()

blues

Šmarjá, zlatý Chop Shop nebo Overhaulin'! Toto je negrovská blitka, kdy se Xzibit snaží do auta nacpat maximum muziky, až je to často k pláči a na auto jako dopravní prostředek můžete zapomenout. ()

tokyno

Strašně mě fascinuje, co Westcoast Custome dokážou vymyslet. Nikdy to není to stejný, pokaždý tak originální. Zatím mě ani jeden díl nenudil. ()

1945

Šílená show, ve které se z vraků amerických aut plných odpadků stávají před kamerami umělecká díla. Mě osobně na tomto seriálu fascinuje kreativita tvůrců, která je opravdu bezmezná ()

Sochorisko

pořady o autech mám rád, všechny. Když se do toho dá ještě x-zibit s jeho humorem, tak je to paráda. Ovšem skutečnost, že týpek přijede ve starym křápu a oni ho pak v dílně předělají na superauťák, no dejme tomu, ale když se na to zpětně podíváme, co z toho bývalého auta tam zůstalo ? Občas ani holá konstrukce nezůstane původní .. :D ačkoli by se to sem asi nemělo dávat, neodpustím si poukázat na jedno video, týkající se právě tohodle názoru: http://www.autoweb.cz/2722-pimp-my-ride-xzibit-a-skoda-yeti-video/ ... Takže oni nepředělávají auta, oni je vyrábějí :D Nicméně mě dostává, co vše jsou schopní tam nacpat a jak to auto pak vypadá jak z GTA .. ()

boul

docela vpohodě seriál na podívání, u kerého dívák jen kroutí hlavou co se udělat z totálně hrozného vraku. X-zibit uváděním dodá taky nějakou tu hvězdu navíc, jen na mě konkrétně působí kolikrát k nasrání :) kolikrát už to je směšně přeplácané a to, že si nemůžu dovolit takový luxus, jen prostě američani ukazují že na to mají... ()

GMVajgl

Naprosto vyšinutá reality show, která se stala legendou a zároveň mémem. Naprosto ujeté úpravy - v dílně West Coast Customs se dávali LCD obrazovky úplně všude - na blatníky a snad i pod auto. Každý zákazník dostal své auto zpět "vyšperkované" na míru, ale zároveň to byla taková karikatura = přehánění nápadného znaku. Auta od "zákazníků" přebírá (a přitom je roastuje) a zas je odevzdává Xzibit, který sice o autech neví nic, ale je to extrémně charizmatickej a sympatickej mašťák s nakažlivým smíchem. Bohužel je to hodně ulhané a narafičené jako skoro všechny "reality shows". ()

foundation

Chvilu to bola sranda bohuzial Xzibitov ksicht a stale dookola tie iste veci zacnu po case skor nudit ako bavit. Niektore diely vyborne niektore velmi slabe. Ked nahodou nebolo co robit v poobednajsich hodinach a preklikal som sa az k MTV tak som si to pozrel ale o nejakom pravidelnom sledovani alebo vzruseni z toho serialu nemoze byt ani reci. ()