Vyšperkuj mi káru

(pořad)
  • Česko Pimp My Ride (více)
Reality-TV
USA, 2004, 73x30 min

Pimp mastři předvádějí, jak se dají ze starých aut udělat vysoce kvalitní pimpmobily. Hiphopová superhvězda Xzibit a nejproslulejší američtí tuneři se spojí, aby vybraným šťastným divákům „vytunili káru“. Je jedno, jakým křápem přijedou, tito machři jim upraví všechno od barvy a nárazníků, přes plyšové potahy a barvy až po instalaci posledních výstřelků z audio a video světa. (oficiální text distributora)

Herr_Flick

Mr. X to the Z, Xzibit! S Lil' Jonem už to nebylo ono. Taky byla škoda, že málokdy šáhli na motor. Jinak většinou superšílené vychytávky, hračičky. „Thanks MTV for pimping my ride!" ()

Fanucci

Viděl jsem řadu lidí, kteří show podobné této uváděli. A NIKDO nedokázal být tak vtipný a pohotový jako Xzibit (jako největší tragéd mne napadá další rapper Fat Joe). Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů, který vysílá MTV. ()

OG_Swifty

Kulečník v autě ještě dobrý, ale když asi v šestý řadě montovali do auta robotickou ruku ovládanou na dálku nějakým tlusťochem s noťasem nebo rakev - gril, tak to bylo už vážně absurdní :D Yo dawg, X 2 the Z. ()

Hees

Celkom vtipné to je.Síce potom neskôr ako keby robili stále to isté dokola ale pozerať a oddychovať pri tom sa dá.Nič hlbšie však netreba hľadať. ()

C0r0ner

Člověk by řekl, že z těch pekáčů, co jim tam lidi vozili, se fakt nedá udělat nic. Ale výsledky tuningu byly opravdu neskutečné. Jak moc je takové auto funkční vážně netuším, ale prostě je paráda na to koukat a o to jde. Na české silnice ale taková auta asi moc nejsou, protože by se pravděpodobně rozsypala po několika týdnech. 75% ()

Ice123

Ze začátku se mi to hodně líbilo, ale postupem času jsem si uvědomoval, že ty "káry" jsou už přeplácaný a někdy až nevkusný.... samozřejmě, že bych byl štěstím bez sebe, kdyby mi někdo takhle vylepšíl mýho pažouta ale kdyby ubrali trochu techniky a přidali na vkusu, bylo by to nejlepší ;) Škoda, že tu taky nemáme něco podobnýho ;) 50% ()

Motinski

Pimp My Ride som začal pozerať iba kvôli Xzibitovi. Vôbec niesom fanúšik aut, no myslím že relácia môže sadnúť aj nezainteresovanému divákovi. Ide hlavne o zábavu a na MTV nebolo veľa programov pri ktorých by som si nezanadával. Niektoré vylepšenia aut sú skvelé a nikdy by vás nenapadlo že je to vôbec možné. ()

kinghome

Pohodový seriál, který dělá z hnusných aut někdy nádherné a někdy ještě hnusnější šperky, ve kterých se snad ani nedá jezdit . Mít 10 televizí v autě, tak tam jsem jenom zalezlej a řumim na televizi a pařim na těch xboxech a dalších blbostech, co do těch aut strkaj . Byl bych strašně posranej, že bych to někde naboural. jako malej jsem tenhle pořad žral. Teď už mi to moc neřiká a většina aut, co tam udělaj se mi zdá hnusnejch a naprosto zbytečně přeplácanejch. ()

T-pack

Perfektní pořad! Xzibit je úžasnej moderátor, hází strašný gagy, ale ještě lepší sou ty jeho ksichty. A ať už jde o West Coast Customs na začátku nebo GAS v novějších dílech, oba týmy zvládaj tunning úžasně. A Diggity, Louis a hlavně Mad Mike z toho dělaj neuvěřitelnou komedii. Prostě paráda. ()

Stodvacet

Xzibit a jeho mechanici opravdu umí dělat zázraky,MTV se asi dost prohne když to vše financuje.Občas dělají kraviny kdo by chtěl lustr v autě atd... ()

Brain-D

Mega cool seriál, kterej je o autech (křápech- popelkách) z kterých udělají Princezny. Nastrkají do auta tolik přístrojů, mp5, 100 obrazovek a místo kufru jeden velkej reprák- jesttli byste, chtěli tímhle taky projít- tak asi máte dost prachů na Baterie do auta :D ()

sskrblik

Až na to, že všichni ti v té garáži, kde to tuní vypadají jako kdyby utekli z krimu tak jsou tam občas velice zajímavý uprávy aut, jako krb v autě, x-boxy a jiný vychytávky. ()

sheldonka.

Docela slušný pořad, akorát to někdy přeženou, a zapomenou na to, že auto je od toho aby lidi vozilo a ne aby jim točilo cukrovou vatu. ()

masw

Tak tihle chlapi jsou profíci, kteří i úplnou kraksnu přetvoří v bourák! Navíc jsou vtipní a smích Xzibita nezapomenutelný! ()