Vyšperkuj mi káru

(pořad)
  • Česko Pimp My Ride (více)
Reality-TV
USA, 2004, 73x30 min

Pimp mastři předvádějí, jak se dají ze starých aut udělat vysoce kvalitní pimpmobily. Hiphopová superhvězda Xzibit a nejproslulejší američtí tuneři se spojí, aby vybraným šťastným divákům „vytunili káru“. Je jedno, jakým křápem přijedou, tito machři jim upraví všechno od barvy a nárazníků, přes plyšové potahy a barvy až po instalaci posledních výstřelků z audio a video světa. (oficiální text distributora)

emdvojka

Videl som to asi dvakrát, je to dosť v pohode keď Vám niekto dá doparády auto za 300 dolárov a na konci programu zneho máte lorda ktorého by Vám mohol závidieť aj samotný Xzibit... Vtom musí byť niaky háčik!! ()

Kadas97

Nechápem prečo by sa mala degenerátom, čo si nevedia vážiť staré auto robiť z kraksne showcar. Tento program je viac o reakcii blbečka na konci než o prácach na aute. Šikovný mechanici sú tu až na druhej koľaji. 3 z 10 ()

albionlady

"Pořad", ktorý sa nachádza niekde medzi úplnou blbosťou a absolútnou dokonalosťou. Snáď miliónkrát sa pri ňom chytám za hlavu a nechápem, či to tí chlapi myslia vážne. Úplne žeriem všetky nenormálnosti, ktoré sú Xzibit a spol. schopní napchať do áut a riadne sa na tom bavím. ()

renoarko

Pre mňa najlepšia vec z MTV produkcie, fascinujúce čo sa dá z takého šrotu urobiť, a tí cool chlapíci okolo, RESPECT BRO! :D A to nie som auto-moto fanúšik. ()

Ceberus

Naprostý totální extrém, co se týče tunění aut. Ani jsem netušil, co všechno se dá z obyčejného auta vyplodit. Pokud byste rádi viděli podobné hračičkování na motocyklech, doporučuji Americký chopper. ()

D.I.G

Keďže patrím do West Coast Teamu strednej Európy som uplne zaujatý. Niekedy X-zibit dáva neuveriteľné hlášky! ()

altaica

Pro ty z nás, kterým matka v dětství vtloukala do hlavy, že se musí dobře učit, protože rukama se neuživí (mám dvě a obě levé) je tento pořad sci-fi a trauma v jednom. Z vraku luxusní bourák. Málo lidí to dokáže. Znám ale hromadu takových, kteří to umí přesně opačně. ()

G.THOMPSON

Druhá hvězda pouze z nostalgie, když jsem to v dětství s nadšením sledoval a obdivoval ty jejich americké "majstrštyky". ()

fordhont

Skvostné umění borců z dílny West Coast Custom, když předělávají a "tuní" zašlý rachotiny na výstavní káry. ()

LuNaj

Docela sranda sledovat legrační projevy amíků a vtipné glosy mechaniků. Btw- je možno, aby se to nějakému chlapovi nelíbilo? Schází mi, aby ty káry předváděly nějaké fešné slečny:-)) ()

Dlo'h-osh

Nejlepší pořad na MTV, zajímalo by mě kolik je stojí jedna taková úprava. Xzibit je jako moderátor výborný a má skvělé hlášky... ()

RigorMortis

Aj MTV dokáže vytvoriť normálny formát. Relácie typu "zoberiem beznádejnú kraksňu a urobím z nej fascinujúce auto" som mal vždy rád -či už išlo o takéto hiphop úchylnosti alebo "dospelejšie" tuningy. Ani Xzibit mi nevadil. A ak to už máme vytuniť, tak to k*rva vytuníme poriadne a narveme tam, čo sa dá! ()