Criss Angel: Mistr magie

(pořad)
  • Česko Criss Angel: Extrémní magie (více)

Mistrovský iluzionista Criss Angel, v současnosti považovaný za nejvýznamnějšího člověka na poli magie, překračuje tradici a předvádí nám svůj svěží pohled na moderní mystiku. V novém exkluzivním seriálu na HISTORY®, Criss Angel: Mistr klamu, přenáší kouzelník své tajemství z jeviště do ulic a veřejně předvádí triky, které stírají hranici mezi realitou a iluzí. (History Channel)

Lachtaan

Svého času, kdy byl ještě COOL v plenkách, zasadil do svého vysílání dost extravagantní pořad, který si oblíbila kromě jiných hlavně velká masa mých spolužáků a na motivy prapodivných kouzel, o která se Criss Angel snažil, jsme během cyklisťáků na druhém stupni točili vlastní parodie. ()

morena.jea

Jasné že je všetko zinscenované, nikto nedokáže lietať ani sa nechať prerezať na polovicu. Tu sa nedá hodnotiť kvalita. Ide len o show a taký druh zábavy neuznáva každý.Criss by síce mohol občas ubrať s tým šaškovaním, ale pozerať sa to dá. ()

sheldonka. odpad!

Nemám ho ráda. Je namyšlený až to do nebe volá. Nadělá ze sebe bůh ví co a všichnni se o něho bojí když dělá ty svoje "neuvěřitelně nebezpečné triky". Jen ať se mu něco stane, pak už si nebude zahrávat. ()

Gerret

Je to podobný kouzelník jako David Copperfield, ale Criss Angel víc riskuje a o to je to lepší. Asi je to fakt nejlepší kouzelník součastnosti. Vůbec nepobírám jak ty kouzla dělá, fakt zajímavá podívaná. Ale rád bych to viděl naživo. Červen 2011: Trochu mě zklamala 2. řada, protože Criss sliboval, že bude ještě víc šílenější něž 1. řada, ale podle mě to tak nebylo, sice v něktrých dílech byli více nebezpečné kousky ale v jiných zase vůbec ne. A škoda že ve 2. řadě se nenechal zasáhnout tím bleskem jak sliboval taky v 1. řadě. Leden 2012: Třetí řada je zase o něco lepší než druhá, ale první řadě se nevyrovná. A jsem rád že u určitých kouzel dělají celou scénu na jeden záběr, protože je alespoň pak člověk nemusí podezírat z kamerových triků. „Are you ready?" Viděl jsem: 1.-3. řada 1x. Hodnocení řad: 1. řada 90%, 2. řada 70%, 3. řada 80%. Hodnocení 80%. ()

Kosmik 1

Nejde o žádnou magii, vše to jsou pouze a jen iluze, to je třeba si uvědomit. Jde jen o to, jak je "kouzelník" umí prodat. Když něco oko nevidí, tak neznamená, že to "něco" neexistuje, vše se dá totiž racionálně vysvětlit. Ale lidi baví se na iluze dívat a to tajemno nás prostě přitahuje a říkáme si, co kdyby přeci jen v tom mohlo být i něco víc. Ale nikdy není... ()

giovanni3

Criss Angel umí, ale stále tomu nevěřím.. Člověk co odchytává na ulici ,,náhodné,, lidi.. přelétává z budovy na budovu, levituje atd.. jako sorry, ale na to nenaletím.. Copperfield to je alespoň Pan kouzelník co měl svoji úroveň.. I tak dávám 2z5 což si zase jako zaslouží ne že ne, ač se mi postupně tento ,,magič,, přejídá víc a víc.. ()

Sheffield odpad!

Na tohle jsem vždy koukal z jediného důvodu: měl jsem z toho děsnou prdel. Stejně jako mám z lidí, kteří věří všemu, co na televizní obrazovce vidí. MindFake! ()

marrjaana

U některých jeho čísel jsem sice ta úplně nechápala co mají s magii společného( zavěšování na háky, srářka autem, chytání šípu za letu) ale musí se nechat, že to jinak má opvŕavdu povedené ()

Bratricek odpad!

Mám rád divadelni triky, kdy publikum netuší jak iluze proběhla, ale pokud se vám líbí tohle, jste idioti kteří věří, že Star Trek je podle skutečnosti. Zlatej Derren Brown ()

Lukoboss

Pro mě jednoznačně nejlepší iluzionista na světě (dokonce je několikanásobný držitel této ceny). Co se týče tohoto pořadu, je výborně zpracován - kamera, scénář... všechno na výbornou. No a k tomu ještě ty úžasné a téměř neskutečné triky, které Criss Angel předvádí!! Ten člověk je opravdu Mindfreak.... "Are you ready?" ()

KoRner

Fakt dobrý seriál, ktorý u mňa stratil čaro keď som videl tú istú "náhodnú ázijskú okoloidúcu" 3x! Najväčšie kúzlo Criss predvedie v tom, že jeho "okoloidúci" sú vždy atraktívne modelky. V tomto ohľade je Blaine stále najlepším súčasným iluzionistom. ()

BluT

Já ti nevim, mě teda Angelova magie nepřijde nijak extrémní a už vůbec ne výjimečná. Spoustu triků už jsem viděl (ať už lehce obměněný nebo úpe stejný) někde jinde a ty jeho vlastní triky jsou dost slabý. Jako chápu, že je těžký se prosadit a přijít s něčim novym, ale Chrisovi se to prostě nepovedlo. 30% ()