Vesmírní opičáci

• Nizozemsko

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný

USA, 2008, 77 min

• JohnCZ

Nedávno jsem viděl pár záběrů v televizi a jako na potvoru jsem zaslechl ten nejlepší fór. To mě nalákalo si tento animák pustit. Abych to shrnul: Animace není moc pěkná, příběh je nulový a samotná hlavní linie je hodně nudná. Nicméně mě dost bavily hlášky vědců, kteří byli i geniálně nadabování (anglicky). Zbytek je ale zoufale nevýrazný. Slabé 2*(18.10.2011)

No, já se teda nenudil. Když pominu děsnou animaci a nic moc hudbu, tak tu máme průměrný příběh se sympatickými postavami, opravdu hodně povedenými hláškami a celkově docela slušnou zábavu. Nevím, jestli to je filmem samotným, nebo skutečností, že jsem snímek sledoval s pár promilema pod kůží po krutopřísné kalbě, ale docela jsem se nasmál. A české znění není vůbec špatné!(16.10.2011)

V prve rade bych rada upozornila ze jde o animovane pohadky pro deti! nicmene me se film po dlouhe dobe libil treba pohadka megamozek ma velike hodnoceni ale neprijde mi pro deti moc vhodna proc se vecine lidi co zde pisi ty osklive komentare libi jen strilecky atd ??? myslim ze nekteri uzivatele by si meli dat od komentovani animaku pohov!!!! byla to prijemna zmena pohadka hrala barvickama a muj syn u ni vydrzel bez chveni koukat az do konce ani na zachod nesel!! a o to tady prece jde!(30.11.2013)

• ecceHOMMO

Nie príliš podarený animák, ktorý len tak ako keby mimochodom prepláva svojou 81 minutovou stopážou bez toho aby vás citovo zasiahol, alebo pobavil. Ako keby tvorcovia tochto animovaného filmu narýchlo zbúchali rozprávku len preto, lebo tie sú práve in. A nebolo to len narýchlo, ale zjavne chceli dosiahnuť mnoho a nedosiahli nič. Mimozemšťania ala 90 rozprávkove roky, ale čo je horšie absolútne nevydarení, city vo mne nevyvolávajúci. Scénky, ktoré mali pobaviť zlyhavajú a keď aj pobavia sú také krátke ( 2-4 sekuny), že človeku stačí otrochu dlhšie mať pri žmurknutí zatvorené oči a prepásne ich (čo nie je vôbec problém pretože miestami to tak nudí ). Je však možné, že pre menšie deti to je ako stvorené......ja som síce dospelák s kúskom dieťaťa v sebe, ale asi ten kúsok nie je taký veľký. V každom prípade námet a časť realizácie nebola zlá, len to chcelo na tom viac popracovať. O moc viac.(10.1.2009)

Ti co tady hodnoti zapominaji na podstatnou vec: a to že film je určen dětem. Příšerky byly moc pěkné, záporňák byl také povedený. A to jak po stránce povahové, tak i to jak vypadal. Děj byl předvídatelný, ale to nevadí protože je o film pro děti. Film zářil barvičkami a jak jsem viděl dětem se to líbilo mnohem véc něž kdyby byla cizí planeta ponořená do nudné šedi. To by byla teprve nuda. Hlášky jednotlivých postav byly fajn. Ti co film přemluvili nezklamali. Postavy držely svou charakteristiku a neměnili se v nahlém zvratu na něco jiného. Celkově musím přiznat že bylo fajn sci-fi vydat se na jinou planetu kterou obývali veskrze milá monstra (nic strašidelného). Film měl pěknou grafiku. A vše dobře skončilo. Bohužel jsem také jenom dospělák takže předvídatelný děj me občas trošku nudil, proto hodnotím tak jak hodnotím.(6.1.2009)