Všichni milují Mandy Lane

• USA All the Boys Love Mandy Lane

Stredoškoláčka Mandy Lane (Amber Heard) sa cez jedno leto zmení z nepekného dievčaťa na krásku. Tým sa okamžite zvýši záujem o jej osobu u populárnych deciek zo školy, ktorí ju nakoniec pozvú na víkendovú párty na odľahlom ranči. Ako však zábava vrcholí, účastníci začnú za nejasných okolností miznúť. (ČSFD)

saabrina000

Film vypadá ze začátku jak dobrý thriller kde psychouš pomalu zabíjí Mandiny kamarády, ale ten konec? CO TO JE? 1 hvězdička pouze za ten 3/4 filmu ale ten konec.. odpad! ()

pimpmybigmac

Jedna hviezdička za herečku, inak film kýbel hován. Pár nadržaných tínedžerov sa rozhodne výjsť si na tatinov ranč a dúfať že sa pretiahnu navzájom a k tomu im žehnaj boh a drogy je síce fajn a vlastne za tým zámerom chodíme na chaty väčšina z nás. Problém ale je, že scenár by som napísal lepšie ja za 2 hodinky a stačili by mi na to len 2 gramy, bongo a fľaša Jamesona. Klasická americká stupídna no-brain vyvražďovačka ktorá ma ničím neoslovila. ()

evelouch

Achjo. Velké zklamání. Mandy Lane byla sice vážně krásná, ale to filmu nijak zvláště nepomohlo.Film byl ....jaksi....ospalý.Znechutil mě konec. Mandy se tvářila jako milá,kultivovaná slečna,která nemá zatím zájem o vztah,ale zdání často klame. Na vzdáleném ranči pořádá parta středoškoláků kalbu a pozvou samosebou i Mandy,protože si všichni kluci myslí,že se s ní sblíží. Jenže mezitím se venku po ztemnělém dvoře blíží i vrah, kterému jde jen o to,aby všechny zabil. Postupně se všichni vypraví ven(nahodit elektriku,pohádat se.....) a tak je vrah,at chtějí či ne,dostane. Nakonec zbydou jen Mandy a její kamarádka,která prchá před vrahem k Mandy, která ji,místo pomoci, chladnokrevně zabije a poté se vrhne do náruče vrahovi, se kterým celou dobu tajně chodila.....a se kterým také chtěla společně spáchat sebevraždu. Jenže nakonec si to rozmyslí, začne křičet o pomoc, přibíhá její těžce raněný kamarád, který jako zázrakem přežil a vraha společně zlikvidují. Scénář dobrý,herci také,ale to provedení.....koukla bych se sice znova,ale nebavil mě celofilmový stereotyp....Nudný slasher postrádající špetku pikantnosti. ()

vrch07256732

Vedel som že pôjde o Teens vyvražďovačku s dementnými Teens hláškami ohľadom sexuálneho harašenia. čakal som že táto dementnosť (ako býva zvykom u podobných veldiel) po cca. 20 min prejde konečne do nejakej akcie - stalo sa tak na polovicu - sexuálne harašenie pokračovalo v prevládajúcej miere, vraždy nič moc a ak vo veľmi krátkych strihoch, hlavní predstavitelia zrelí do cajly (a to aj po zohľadnení že die o Teens film pre 13-17 ročných), jediné pozitívne bol vcelku neodfláknutý a pomerne aj dobre odohratý záver a výber hudby - tá skutočne sadla. Inak u mňa snáď jedna z najhorších teenie vyvražďovačiek. ()

Korra

Jak už to tak bývá, na konci správného slasher hororu zbude kupa mrtvých těl mladých a fyzicky atraktivních lidí. Vrah je poražen, možná se vrátí v dalším díle, pokud bude filmeček dostatečně úspěšný. Ale co to vidím, kdo to přežil řádění homicidního maniaka? Mladá, krásná, nevinná dívka? Tedy - mě to přišlo vždycky trochu divné. Cudná panenská naivka že by měla větší šanci na přežití než nabušený sportovec, intouš, nebo protřelá flundra? A nebylo to bylo všechno jinak, a sympatická "final girl" nebyla ve skutečnosti obětí, ale pachatelem? Mandy Lane je film, na který se pěkně kouká. Titulní hrdinka odtažitá, i při její dokonalosti je na ní něco zneklidňujícího. Je podivně netečná vůči nadbíhání spolužáků. Jen občas nechá Amber Heard problesknout pohrdání, které k nim cítí. Celkově bych zhodnotila jako mírný nadprůměr; ale pro milovníky krváků možná málo brutální, a pro fanoušky psychologických thrilerů zase málo propracované. ()

OndrejKW

Chtěl jsem znát vrahův motiv. Když nepůsobí jako psychopat, tak bych rád znal motiv a důvod zabíjení, jenže to mi tenhle film rozhodně neukázal, neřekl, ani NENAZNAČIL. Chápu to asi takhle: Ten největší měkejš z celý bandy, jenž byl pozván u bazénu na jakýsi ranč, byl zklamaný, že nebyl pozván taky. Proto se v pozdních hodinách rozhodne jednoho po druhým sadisticky pozabíjet, aby měl Mandy jen pro sebe. Vrah je údajně posedlý smrtí, a tak chce s Mandy umřít společně, aby byli šťastný. Mandy se to nelíbí, a proto ho ubije klackem. Hotovo ŠMITEC! Právě jsem vám vyžvanil celou pointu a zápletku tohohle ''děje''. ()

lineker

Trošičku lze kvitovat, že tvůrci nešli po zcela vyšlapaných kolejích klasických teen horror movies tyou Vřískot, ale dokázali filmu vtisknout lehkou nezávislost a art nádech. Tím druhým povedeným bodem, pro mne byl závěr, který mne dokázal poměrně překvapit bo, takové vyústění na dobré a zlé jsem nečekal. No a pak samozřejmě Amber, která to sice celé pojala jako modelingovou akci, ale dívá se na ní opravdu hezky. ()

BigJohn02

Průměrný teenagerský slasher plný nesympatických postav, ve kterém jsem poprvé zaznamenal existenci Amber Heard v roli manipulativní mrchy, která za svou krásou skrývá pěknýho psychouše. Tehdy ještě nikdo nemohl netušit, že je mrcha i ve skutečnosti a v budoucnu se pokusí zničit našeho kapitána Jacka Sparrowa - a to měla v tomhle filmu docela příhodné jméno - Mandy Lejnová. ()