Všichni milují Mandy Lane

Felipe Marino

Josh Noyes

Scénografie:

Thomas S. Hammock

Amber Heard v tomhle hororu hraje chladnou, ale přemýšlivou krásku, která je nedobytná jako pokladna. Všichni kluci ze střední za ní pálí a její kamarád Emmet je jí posedlý tak, že neváhá pozabíjet všechny její přátele, se kterými tráví víkend na ranči. Tenhle horor, který od počátku klame tělem, mě svým syrovým až realistickým přístupem dostal. Nemalou měrou se na tom podílel výborně režírující Jonathan Levine, jehož režie, zcela prostá emocí, dodává filmu až dokumentaristickou podobu. Rovněž zabiják Michaela Welche působí celkem realisticky a obyčejně, stejně dobře svou postavu vystihla Amber Heard. Ovšem odpustil bych si postavu, kterou hrál Anson Mount, která byla naprosto zbytečná. V poslední čtvrthodince přijde pointa jak bič a do té doby přehledný film zcela obrátí naruby, ke slovu se dostanou mírná hororová jatka. Mě to dostalo, a když mě něco položí na lopatky, dávám plný počet.(17.11.2009)

Najzaujímavejšie na filme je, že je to dosť verný update raných 80s slasherov, azda s jediným rozdielom v úplnom konci. Tragédia na začiatku, nudné vatovité plky teenagerov a postupné mordy. Bez postáv-karikatúr a nadhľadu 90s revivalu. Záverečný zvrat, ktorý sa odkazuje k school shootings, je zaujímavý, ale ani ten nevytrhol film z priemeru. Ak by v ňom boli lepšie postavy, bolo by to o poznanie lepšie. Napríklad to, že každý chce Mandy, je zjavné iba z ich kecov, na tej postave nie je vôbec nič výnimočné, pri všetkej úcte k Amber Heard, nebudí ani dojem, že je oveľa krajšia ako jej spolužiačky.(26.6.2015)

• darkrobyk

,,Jak to, že je máš tak tvrdý?",,To je tajemství." Spíše podprůměrný slasher v osmdesátkovém looku, kde ale chybí sex a gore se smrskne na jednu roztrženou hubu a pár zakrvácených ran. Postavy klasicky nesympatické, tudíž mi byl jejich osud lhostejný. Vlastně nebyl, těšil jsem se, až zařvou. Kdo jiný by mohl ječet na chlapa s kulkou v zádech, aby rychle vstal ze země, než blbá blondýna. Kdo by se místo schování na poli s kotouči slámy rozběhl na cestu, když ho pronásleduje auto, než blbá blondýna. Kdo jiný by věřil blondýně, než blbá blondýna..... Akorát jsem přesvědčený, že když někdo se zraněními (řezné rány) spadne do hromadného hrobu s krávami, které byly utraceny kvůli nemoci, musí se nakazit.(28.5.2017)

Je nádherná, sexi, všetci chlapi o nej snívajú, všetky rovesníčky sa s ňou chcú priateliť. Mandy Lane, v minulosti prehliadnuteľná slečna, získava vďaka svojej kráse pozornosť okolia. Posledný krok k zapadnutiu medzi nových priateľov musí Mandy zvládnuť sama. Chatovačka na odľahlom mieste však nedopadne tak, ako by si väčšina priala. Vďaka niekoľkým zvratom v samom závere ma snímok celkom potešil. Škoda, že si režisér neodpustil jeden "zbytočný" záber. Verím, že by bol divák vo väčšom šoku z rozuzlenia. Taktiež ma mrzí, že "All the Boys..." neobsahuje viac gore scén. Ale inak, celkom spokojnosť - 55%.(20.9.2014)

Celkem tuctová vyvražďovačka, s (pro někoho třeba i) šokujícím koncem. Ne, vyústění bylo lehce očekávané, ale stejně dobré a zajímavé. Film stojí na tom, že všechny 3 kočky stojí za stálé sledování, s tím, že A. Heard je fakt moc hezká. A svou roli zde hraje moc dobře. Že jsou tady ti teenageři úplně vylízaní je věc druhá. Krve dost, napětí trocha, akce málo. Neurazí, ale nadšení se taky nedostavilo. * navíc za pěknou tvářičku právě A. Heard.(25.11.2012)

• - Ranč, který se ve filmu objevil, patřil rodině Hilary Duff. Součástí ranče byl i hřbitov s více jak 60 hroby z 19. století. (hladass)

• - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 92. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Paldiny)

• - Během natáčení byli pro štáb a herce obrovským problémem červení mravenci. (hladass)