Všichni milují Mandy Lane

Josh Noyes

Scénografie:

Thomas S. Hammock
  • Necrotongue

Další den mých filmových návratů nezačal právě nejlépe. I kdybyste mi paty pálili, nedokázal bych přijít na to, proč jsem film před lety ohodnotil třemi hvězdičkami. No, film... Tahle záležitost ve své podstatě ani nedisponovala nějakým příběhem, celé to bylo plytké jako Balaton. Za dialogy (a nejen za ně) by si měl dát scénárista sám dobrovolně přes držku, režisér se taky příliš nevytáhl a místo hororové atmosféry přišla jen zoufalá nuda.(25.10.2020)

• nirvana91

Dobrá hudba, premakané efekty... Tým sa ukončili ďalšie pozitívne vyhliadky na to, že sledujem FAKT dobrý film. Dej točiaci sa okolo nevinnej Mandy Lane, po ktorej (ako už z názvu vyplýva) všetci šli ako kŕdeľ supov, bol od začiatku dosť čitateľný, priehľadný. Aj keď musím priznať, že ma prekvapil ten nečakaný zvrat v závere.(12.11.2010)

Nádherná kočička Amber Heard, která zvedá tento příjemný Slaher do nadprůměru. A samozřejmě také krásná Whitney Able (debut a prozatím životní role), která jako jediná ukáže kozičky, píšu kozičky, protože kozy nemá. A celkově to po té herecké stránce bylo oukey. Je to taková hodně slušná oddychovka, nechybí pár dobrých krvavých scén, atmosféra a prostředí jak z Texas Chainsaw Massacre, na rok 2006 dost slušný a závěrečné titulky, jak z Tarantinovky s krásným soundtrackem. Pěkná čtyrečka. (Full HD)(14.6.2020)

Pokud se hodně nudíte, tak je to docela koukatelný teenagerský horrůrek. Sympatičtí herci, pěkné prostředí, dost mi tam ale chyběly brutální scény - film byl zřejmě jen do 12 let nevhodný. Trošku se to táhlo. Taky jsem moc nechápal, co všichni na Mandy viděli??? Když už chtěli, abychom si mysleli že MANDY je MISS PLANETY, měli vybrat hezčí holku a né průměrnou nezajímavou kačenu! No a konec byl dost trapný...... Suma sumárům : průměrný horror na jedno podívání(12.7.2008)

• MareT.

No je to fakt bída. První půl hodina byla celkem fajn (i když se tam vlastně nic nedělo), ale potom už jsem si jen přál, aby to už skončilo a i když konec malililinko překvapil, stejně to nebylo dotažené do konce (něco jako trochu pochopitelnější motiv bych si teda prosil). A jinak postavy byly neuvěřitelně stupidní!!(4.1.2009)

• - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 92. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias".

• - Během natáčení byli pro štáb a herce obrovským problémem červení mravenci. (hladass)

• - Ranč, který se ve filmu objevil, patřil rodině Hilary Duff. Součástí ranče byl i hřbitov s více jak 60 hroby z 19. století. (hladass)