Všichni milují Mandy Lane

• USA All the Boys Love Mandy Lane
Trailer

Stredoškoláčka Mandy Lane (Amber Heard) sa cez jedno leto zmení z nepekného dievčaťa na krásku. Tým sa okamžite zvýši záujem o jej osobu u populárnych deciek zo školy, ktorí ju nakoniec pozvú na víkendovú párty na odľahlom ranči. Ako však zábava vrcholí, účastníci začnú za nejasných okolností miznúť. (ČSFD)

Trailer

Kudly4

Nádherná kočička Amber Heard, která zvedá tento Slaher do nadprůměru. A samozřejmě také krásná Whitney Able (debut a prozatím životní role), která jako jediná ukáže kozičky, píšu kozičky, protože kozy nemá. A celkově to po té herecké stránce bylo oukey. Je to taková hodně slušná, Hororová oddychovka, nechybí pár dobrých krvavých scén, atmosféra a prostředí jak z Texas Chainsaw Massacre, na rok 2006 dost dobrý a závěrečné titulky, jak z Tarantinovky s krásným soundtrackem. Pěkná čtyrečka. (Full HD) ()

sedm.1

2* a je to až moc. Půl * je za zvláštní atmosféru a 1 a1/2 * samozřejmě za Mandy Lane. Amber Heard je totiž skutečně neuvěřitelná kočka a určitě i já bych patřil do skupiny chlapců, kteří milují Mandy Lane :-). Ale prostě jako horor je to bez diskuzí dost nevýrazný a chudý průměr, který nemá co nabídnout a čím zaujmout. Postavy jsou sice snesitelné a většinou i sympatické (především pak dívčí osazenstvo v čele s právě zmiňovanou kráskou Amber), zápletka je ovšem nudná a těžce profláknutá a závěrečná pointa alespoň pro mě překvapivá, ale v žádném případě ne šokující a už vůbec ne nějak originální. Napětí pak sice v pár scénách zafunguje, ale co se týče vražd, jejich zpracování a efektnost je totálním odpadem! Nevyžaduji za každou cenu brutalitu, hektolitry krve, praskání kostí a vnitřnosti na každém rohu, ale v případě Mandy Lane to autoři už vážně s tou krotkostí a přístupností přehnali, v tomto směru nemůže potencionální divák tedy očekávat vůbec nic, takže spíš než o horor jde o thriller. Já z Mandy Lane prostě moc odvázaný nebyl, jediným pozitivem je příjemný pohled na pěkné herečky, ale vše ostatní je nezábavné a mdlé a celé to navíc nemá ani nic moc spád. ()

gogos odpad!

Po hodně dlouhé době se mi podařilo nedokoukat film. Neskutečně debilní úvod, který je naprosto o ničem, se nerozjede ani po pár desítkách minut. Absolutně nulový příběh, debilní a nic nedávající zápletka v kombinaci se ztónovanou barvou filmu jak z nějakého postapokalyptického snímku dává jasně najevo, že scénáristé se činili a režisér tomu nasadil koronu. Vše je završeno luxusním výběrem toporných herců, kteří umějí akorát tak vystrčit kozy, chlastat, mluvit o šoustání svých kamarádů a masturbovat pod mapou. Vydržel jsem 25 minut a s klidem na srdci můžu říct, že podobnou sračku jsem už léta neviděl... ()

Tryskomyš

Jeden z lepších teenagerovských horrorů. Je na něm zvláštní to, že se až do poloviny filmu (tedy až na tu smrt) tenhle film tvářil jako prima oddychový příběh. Pak nastalo klasické vyvražďování. Tady nebylo nic zajímavějšího, než v ostatních tuctových horrorech. Ovšem luxusní byl konec, i když skvrnku to mělo. Nějak tu zapomněli vysvětlit Proč? A ještě musím dodat pro tady ty pochybovače v Komentářích: Je krásná, jen mě trochu udivuje že si toho borečci nevšimli. Moje vysvětlení toho, proč to dělalal je, že asi proto, že přišla o rodiče. Všichni ostatní měli všechno, na co si vzpomněli a ona se asi cítila ukřivděná. A navíc byla krásná, a ti borci na ni pořádali pořád hony, jak na nějakou trofej. A to jí mohlo narušit duševní rovnováhu. ()

MareT.

No je to fakt bída. První půl hodina byla celkem fajn (i když se tam vlastně nic nedělo), ale potom už jsem si jen přál, aby to už skončilo a i když konec malililinko překvapil, stejně to nebylo dotažené do konce (něco jako trochu pochopitelnější motiv bych si teda prosil). A jinak postavy byly neuvěřitelně stupidní!! ()

• V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 92. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Zdroj: ČSFD)
  • Ranč, který se ve filmu objevil, patřil rodině Hilary Duff. Součástí ranče byl i hřbitov s více jak 60 hroby z 19. století. (hladass)
  • Během natáčení byli pro štáb a herce obrovským problémem červení mravenci. (hladass)