Reklama

Reklama

Pořádná rána

  • USA Ladrón que roba a ladrón (více)
Trailer

Obsahy(1)

LADRÓN QUE ROBA A LADRÓN je remakem americké krimi komedie z roku 1960 pod názvem Ocean's Eleven, tedy Dannyho Jedenáctka, kde se jako Danny Ocean objevil Frank Sinatra. Trvalo to více než 40 let, aby tento neotřelý příběh největší loupeže všech dob dostal novou podobu jako Dannyho parťáci (2001) a pro svůj styl se stal kultem tohoto žánru. Druhý díl se objevuje v kinech roku 2004 a Dannyho parťáci 3 vyrazili do kin 05.07.2007. Nevídaný úspěch kterou si trilogie o světově proslulých loupežích nesla, vedla Režiséra Joe Menendeze příběh opět oprášit a původní verzi z roku 1960 dát trochu jiný pojem o loupeži tisíciletí. Danny Ocean však tentokrát nebude mít tvář Georgeho Clooneyho z úspěšné trilogie tohoto století, nýbrž se představí jako Danny mexický herec Fernardo Colunga, který má za úkol jediné, vrátit styl původního Dannyho z roku 1960 s tváří Franka Sinatry. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (17)

mysiak 

všechny recenze uživatele

Remake Danny 11? Asi ťažko...neviem čo to je, nepoznám tie tváre, ale sú tu aspoň dve pekné baby...ale stále sa snažím rozlúštiť čo chce režisér natočiť...ide tu o nejakú krádež, ale žeby to bolo na spôsob Danny 11? Ani ten čo sa má akože podobať na hlavného (George Clooney) je nesympatický. Tie 2 hviezdičky sú za tie baby a trochu narážiek na americkú verziu Dannyho Parťákov... ()

bassator 

všechny recenze uživatele

Kdybych měl hodnotit za druhou polovičku filmu musel bych minimálně hvězdičku přidat, ale kvůli první absolutně nezáživné, nesrozumitelné půlce a za to, že to mělo (údajně) představovat Dannyho parťáky (skupinu absolutních profesionálů) tak to byla v této části jen parodie na ně (a to s opravdu velkým P)... - 7. 3. 2012 - 45% ()

Reklama

honajz 

všechny recenze uživatele

Slušně natočená gangsterská komedie z pohledu španělsko-argentinských přistěhovalců do USA. Solidní scénář nemá žádná prázdná místa, tudíž je potřeba sledovat film hned od začátku, jinak můžou uniknout souvislosti. Kromě jemného humoru, slušných hereckých výkonů tu najdeme i drobnou parodii na všechny ty pitomý teleshoppingy, co nabízejí modré z nebe a přitom lidem ničí život. ()

bobin 

všechny recenze uživatele

Tyhle hispánské typy vůbec nemusím . Každý druhý je Alechandro , nebo Chúlio a všichni ochotnicky přehrávají . Jinak je celý film kopií Dannyho parťáků - ale než komedií tak spíše parodií . A nekonečně dlouho se čeká na závěrečné vyloupení trezoru . Kdy se už konečně v televizi dočkám slušnějšího filmu ? ()

uzzi 

všechny recenze uživatele

Slaboučký film, hrající na něco co není. Začátek je celkem zajímavý, ale potom už jen a jen sledujete nezábavný a předvídatelný děj, bez jediné pořádné scény, bez jediného slušného herce a bez atmosféry. Jsou to Dannyho parťáci úplně bez všech atributů zábavnosti a nechápu, proč tohle vůbec vzniklo. Šeď šeď a šeď, zadní regál videopůjčovny. 30% ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama