poster

Pořádná rána

 • USA

  Ladrón que roba a ladrón

 • USA

  Bandoleros

  (pracovní název)
 • USA

  Movidas

  (pracovní název)

Akční / Dobrodružný

USA, 2007, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • uzzi
  **

  Slaboučký film, hrající na něco co není. Začátek je celkem zajímavý, ale potom už jen a jen sledujete nezábavný a předvídatelný děj, bez jediné pořádné scény, bez jediného slušného herce a bez atmosféry. Jsou to Dannyho parťáci úplně bez všech atributů zábavnosti a nechápu, proč tohle vůbec vzniklo. Šeď šeď a šeď, zadní regál videopůjčovny. 30%(9.9.2008)

 • bobin
  **

  Tyhle hispánské typy vůbec nemusím . Každý druhý je Alechandro , nebo Chúlio a všichni ochotnicky přehrávají . Jinak je celý film kopií Dannyho parťáků - ale než komedií tak spíše parodií . A nekonečně dlouho se čeká na závěrečné vyloupení trezoru . Kdy se už konečně v televizi dočkám slušnějšího filmu ?(8.11.2009)

 • honajz
  ****

  Slušně natočená gangsterská komedie z pohledu španělsko-argentinských přistěhovalců do USA. Solidní scénář nemá žádná prázdná místa, tudíž je potřeba sledovat film hned od začátku, jinak můžou uniknout souvislosti. Kromě jemného humoru, slušných hereckých výkonů tu najdeme i drobnou parodii na všechny ty pitomý teleshoppingy, co nabízejí modré z nebe a přitom lidem ničí život.(10.9.2008)

 • ferika
  ****

  Hodnotit film podla toho, ci hercov poznam, alebo nie, tak to nie je moj styl hodnotenia. Pre mna boli herci ok, rezia mala byt v prvej polovici sviznejsia, ten rozjazd tomu ubral. Clooney ma dobru nahradu, este to nie je na Oscara, ale keby potreboval zaskok ... Ja som sa celkom bavil, aj manzelka a o to nam islo. Nie kazdy den mam naladu na grecku tragediu v originali :)(7.11.2015)

 • bassator
  **

  Kdybych měl hodnotit za druhou polovičku filmu musel bych minimálně hvězdičku přidat, ale kvůli první absolutně nezáživné, nesrozumitelné půlce a za to, že to mělo (údajně) představovat Dannyho parťáky (skupinu absolutních profesionálů) tak to byla v této části jen parodie na ně (a to s opravdu velkým P)... - 7. 3. 2012 - 45%(9.3.2012)