Soused Howarda a Bernadette si nainstaloval oslňující osvětlení, které jim narušuje soukromí, navíc na balkoně, který přesahuje přes jejich plot a Howard s Bernadette nemají soukromí ve vířivce na terase. Aby zjistili, zda je sousedův balkon v souladu se stavebním úřadem, požádají Sheldona, aby jim pomohl s papírováním. Jenže to neměli dělat, protože Sheldon přijde na to, že svou terasu také postavili bez povolení. Sheldon je na vážkách, protože morálka mu káže to ohlásit, ale nakonec dá přednost přátelství. Mezitím přijde geolog Bert za Rajeshem, aby mu pomohl rozříznout nalezený meteorit. Leonard se nejprve cítí dotčený, protože nevyužili jeho nabídku rozříznout meteorit pomocí nového laseru. Potom, co si protrpí zlý sen, ve kterém rozřízne meteorit, nakazí se a začne žrát své přátele, ho to ale přejde. (TV Prima)

Necrotongue

No jo, no, já jsem si tedy nemyslel, že bych se ve zbytku dvanácté sezóny ještě dočkal jakéhokoli zlepšení, ale teď spíš uvažuji nad tím, že bych byl vděčný, kdybych to doklepal do konce s alespoň dvouhvězdičkovou kvalitou. Teď když jsem si to po sobě přečetl, jsem sám sebou znechucený. Tady kromě Vogonů fakt nic nebylo. / Poučení: Chceš se zocelit? Navštiv stavební úřad. ()