Sourozenci Patrick a Marilyn nikdy nevynechali jedinou příležitost vjet si do vlasů. I nyní, v dospělosti, se umějí řádně poškorpit, ale jsou to rozmíšky především z lásky. Takovou rovnováhu je ale tuze snadné narušit. Například stačí, aby si Marilyn přivedla do domu zděděného po rodičích nápadníka Ryana, který je zároveň populární hvězdou známého sci-fi seriálu. Něco takového si přece mladší sestřička nemůže dovolit. A proto se neurotický podivín Patrick, kterému pan snoubenec rozhodně nepadl do oka, rozhodne její vztah za každou cenu podrobit destrukci. Přičemž ve slovech „za každou cenu“ se skrývá i význam „za cenu vraždy“. Jak jeho snažení dopadne, uvidíte v parodické, absurditou překypující černé komedii, na jejímž vzniku se podílela herecká parta, kterou dozajista zná každý fanoušek seriálu Hvězdná brána: Atlantis. V hlavních rolích vystupují reální sourozenci Kate a David Hewlettovi, přičemž druhý jmenovaný si u této velmi příjemné a povedené nezávislé taškařice střihnul i režii. (oficiální text distributora)

anitae

Začátek vypadal na pořádný průšvih. Brácha magor jebne snoubence pálkou místo pozdravu, pak se ho pokouší zabit, ale mrtvola se furt vrací a nejde se ji už jednou pro vždy zbavit. Partička z Hvězdné brány to rozjela, Teal'c jako nápadník a pak to krmení psů na konci :) ()

hemoglobin

Pre nefanúšikov SG je možné že to bude iba nejaký obyčajný béčkový film, lenže ja som skôr závislák na SG, takže pre mňa to je skvelá komédia v podaní Davida Hewletta a jeho kamarátov z SG-A, ktorý ukázali že nielen v sci-fi sú borci ! pre mňa 92% 1 nominácia na cenu Leo za najlepší Make-Up ()

Ceberus

Je to bez újmy zkouknutelné, relativně zábavné, ale nutno podotknout, že celkové hodnocení na ČSFD je značně zkresleno tím, že se na tento film dívají hlavně fanoušci Stargate, kteří v rámci pobláznění svými oblíbenci velmi rádi nadhodnocují (podobný syndrom jako třeba u Dr. Horrible's Sing-Along Blog) - a to se mezi SG fanoušky sám počítám. Rozhodně tento film není žádným průkopníkem mezi komediemi nebo nějaký nedoceněný klenot - jen se při jeho tvorbě nic nezkazilo. ()

Myrddin

Občas to byla celkem dost velká sranda, David Hewlett ma zřejmě dost podobný smysl pro humor jako já, ale vypadá to skoro jako když většina herců z Hvězdně brány a Atlantidy odjela na chatu, vzali s sebou chlast a všechno různý a natočili tenhle film, bůh ví, jestli si to aspoň někdo z nich pamatuje... ()

casef

Když jsem zahlédl herecké obsazení, tak jako fanda SG jsem prostě nemohl odolat a těšil se na své oblíbené hrdiny. Bohužel se dostavilo poměrně velké zklamání, né snad, že by některé fóry nebyly dobrý, s odkazem právě na SG, ale celkově mi to přišlo nudné a místy až trapné. ()

Farley

Příjemné. Opravdu hezké, jak si dělají legraci s SG, ale tenhle filmík jí přerost a užijou si ho i nevrákaři. (Ikdyž se opravdu připraví o pár sebeironickejch narážek.) Palec nahoru. Hewlett je machr, měl by to dotáhnout dál. :-) ()

elimS

10% - komentář 20ti slovy: 71% cože? :D 2x jsem kontroloval jestli nemám stáhnutý jiný film :D Číííííčovina jak mraky. 90% lidí tu píše "protože SG", tak to teda pardóóón. ()

Daryl.Dixon

Tak tohle mě opravdu nebavilo. Napínavé to bylo asi jako zpuchřelá guma u dědových tepláků a veselé jako tvář Clinta Eastwooda. Mám raději komedie založené na vtipu a ne na iracionálním chování všech postav. ()

subic

To je taková blbina, že si říkám si celou první 3/4 hodinu, proč se na to vlastně dívám? Je to taková kanadská podoba Fantozziovek aneb plno řvaní pro nic a spousta nucených gegů. Ale dívat se na to dá. Je tu snoubenec Ryan, takže Marilyn a Ryan musí na Patricka udělat spoustu habaďůr, aby se Patrick probral a nechal Marilyn si vzít Ryana. Tak třeba že Ryan je mrtvý, je potřeba ho rozřezat a po kouskách tím krmit psa. Taky se tu objeví kámoš z internetu Chris (Christopher Judge z Hvězdné brány). Nepamatuju si Kate Hewlett , že by v něčem hrála, ale tady jí to docela slušelo. 55% ()

PlysovyMacko

Čierna komédia. Patrick neznáša snubenca svojej sestry a snaží sa ho zabiť. Podarí sa, tak sa snaží skryť telo a vyhnúť polícii. Je to tak fifty fifty smiešne a trápne. Pointa je celkom nečakaná. ()

Petrozkoz

Povedená komedie, které stačí v podstatě 3 osoby (a jeden pes). Příběh o tom, co se stane, když si přivede sestra snoubence ke svému bratrovi do domu na samotě po rodičích. Bratr tam žije sám (se psem) a snoubenec mu rozhodně napadnul do oka... David Hewlett hraje velice zdařile podivínského bratra Patricka. Zatímco Christopher Judge se objeví pouze na večeři na inzerát z internetu, kterou vymyslí Patrick pro svou sestru, Paul McGillion hraje onoho nepohodlného snoubence Ryana, televizní hvězdu ze sci-fi seriálu. Ve filmu si pak zahraje i vlastní tetu, detektiva. :) ()

M.M.i.k

Velmi povedená černá komedie podtržená osobitým humorem Davida Hewletta , který tuto skvělou komedii napsal ,režíroval a zahrál si v ní i hlavní roli. Snídaně pro psy je příběh dvou sourozenců , ale i ve skutečnosti jsou herci sourozenci. David Hewlett předvedl opravdu skvělý výkon a ty jeho úžasné grimasy… Hlavně mě potěšilo , že se ve filmu objevili známí kolegové ze Stargate Atlantis,hlavně vidět Christophera Judge v jiné roli než Teal’c . Řekla bych , že kdo není fanda SGA a nezná Davida v roli dr.McKaye , nedokáže si tento film vychutnat do posledního kousku. ()

Hanz_knife

Povedený režijní debut s oblíbenci ze Stargate. Zápletka byla sice trochu předvídatelná, nicméně film byl zábavný, měl myšlenku a bavil jsem se u něj. ()

Dr.Abe

Proč je to tak mimo provoz a zároveň tak neutrálně atraktivní. Je to tou Kanadou a tím jejich náhledem na život. Líbila se mi tam celková idylka, snaha bratra neprovdat sestru za podvodníka a zároveň i spíše jeho takovou vlastní sobeckost. Každopádně mi přišlo, že tam byl menší spoiler nebo odkaz na spolupráci dvou herců v jednom seriálu. Tohle bych nazval filmem na klidné nedělní odpoledne. ()

kolodej1

opravdu nic mimořádného to není, občas se člověk zasměje, občas pousměje, zábavné je to hlavně zpočátku, pak to jednovýrazové herectví v hlavní roli poněkud začíná unavovat. Nijak mě to neoslnilo, ale ani neurazilo a nenudilo. Kdo má chuť na nenáročnou zábavu, odreagování, není to špatná volba ()