poster

Tajná dohoda

 • USA

  Conspiracy

 • Slovensko

  Krvavé sprisahanie

Akční / Drama / Thriller / Mysteriózní

USA, 2008, 90 min

 • Martin741
  odpad!

  Uz len luhovanie 1 000x prevareneho caju, znie to pritom dobre bycvaly prislusnik americkej namornej pchoty, male ospale mestecko, ktosi zmizol .. .ale vyvali sa na divaka taky maglajz, a mix, ze sa to nedalo ruzlit. nerozumel som kto, co, preco, ako , s kym, kedy ..... skoda dalsich slov a rozculovania sa . 0 %(13.6.2020)

 • korndaddy
  **

  Val Kilmer sice trochu připomíná bramboru, ale pořád tvrdej jak kámen. To se musí nechat. Sice hráblej, ale tvrdej. A tak vezme spravedlnost do svých rukou. Což o to. Kdyby hrozilo potencionální píchání s Jennifer Esposito, tak proč jako ne. Ale že finální půl hodinka bude vypadat jako masakr z Moorhuhnu, tak to sem nečekal. Na to že měl jednu nohu opravdu smekám. Ale tak maximálně puntík dolů. Sorry Vale, Snad příště.(29.3.2013)

 • Pepinec
  **

  Drsnej, zamračenej, zmrzačenej a zamindrákovanej chlápek se rty připomínajícími kačera Ducka přijede do Zapadákova, aby to tam trošku porovnal. Originalita z toho přímo cáká, vůbec celej film je nápaditej asi jako kostymér Santy Clause. Kdybych měl v pokojíčku dvě televize, v klidu bych u toho zvládnul noční přenos NHL.(29.3.2013)

 • blackJag
  **

  Westernové principy ve službě laciného akčního filmu ze současnosti, v hlavní roli s opuchlým Kilmerem, který pomalu ale jistě nabírá kurz á la Madsen. 10 sraček na jeden slušný film. Nefungující režie, amatérský střih, hrozná skvadra nehereckých individuí. Chvíle, kdy se režisér Marcus snaží o cokoliv připomínající civilní formu, je těžké přijít s nějakým slušným přirovnáním. Lze jen nevěřícně hledět jako vrána do kosti. Zbytek, ve kterém je předloženo něco jako surový akční materiál, berete ledabyle zavděk, protože se alespoň něco děje a minuty do závěrečných titulků ubíhají trochu rychleji. Těžká video slabota. 30%(30.4.2010)

 • MickeyStuma
  ***

  Jedná se o takovou nízkorozpočtovou variaci na Ramba v kabátě moderního westernu a s poněkud jiným poselstvím. MacPherson stejně jako Rambo má deprese a trauma z válečných útrap a operací a stejně jako on jde navštívit svého přítele z jednotky, jen pro změnu do Arizony k mexickým hranicím. Ono městečko skutečně jakoby vypadlo z westernového filmu. Žádné asfaltové silnice, žádné chodníky se zámeckou dlažbou. Docela by mě zajímalo, jak to tam vypadá za deště. No a co se nestane, MacPherson není vítán a je mu to rázně dáno najevo. Když je po vyvolaném incidentu zatčen, přijde scéna přesně zkopírovaná z Ramba. Sprcha, bití. Když dostane nečekaně v cele nakládačku, uteče. V tuto chvíli už šli tvůrci opět svou cestou. Přesto k závěrečné tvrdé přestřelce dojde, kde MacPherson pochopitelně vítězí. Jeho hlavní nepřítel však není jako v případě Ramba šerif, ale zástupce společnosti „United Borders“ John Rhodes, který to tam celé vlastní a buduje. Val Kilmer se svou vizáží krapet budí rozpaky a skoro se divím, že si tuto roli nestřihl Steven Seagal. O drsnou akční eskapádu se však nejedná, a tak tedy budiž. Po počátečním představení co je MacPherson zač, se velmi pomalu rozjíždí hlavní dějová linka. A opravdu velmi pomalu, neboť nudou by se nejeden sežral. Když ale dojde na scénu v restauraci, kde je provokován, dostává to už konečně trochu švih. Opět ale jen opravdu trochu. Sice se říká ´co se vleče, neuteče´, ale v tomto případě je to spíše na škodu. Nízký rozpočet je setsakramentsky znát a tak nelze očekávat lecjaké dílo.  (12.3.2016)

 • - Na obale DVD drží MacPhearson (Val Kilmer) v ruke brokovnicu M-47, vo filme ju však ani raz nepoužil. (beso74)

 • - Vo filme si zahralo aj vyše 70 miestnych obyvateľov Nového Mexika. (beso74)

 • - Ranč v Novom Mexiku, nachádzajúci sa severovýchodne od Santa Fe, patriaci Val Kilmerovi (MacPherson), poslúžil filmárom na natočenie niektorých scén. (beso74)