Let 29 z Guam International do Karor Airai zmizel z navigace. Původně se jednalo o ekologický výlet na Palau, na krásný tropický ostrov v Pacifiku, někde poblíž Guamu, kde mělo jedenáct účastníků z Los Angeles sedm dní tábořit uprostřed džungle. Když čtyři, kteří pád letadla přežili, odcházejí hledat pomoc, na místě ztroskotání nakonec zůstává skupinka sedmi mladých lidí, která je nucena po nedobrovolném přistání jejich malého letadla na opuštěném ostrově v jižním Pacifiku, bojovat o přežití. (oficiální text distributora)

Slimak

Ježišínku no co má tohle znamenat...prej bojovat o přežití.Tahle trapná hláška působí jako špatnej vtip přitom jak ten seriál vypadá a co se tam děje...jste mezi partou naprostejch nýmandů který se producírujou na fleku o pár metrech a chrlej ze sebe takový plky že se na to za chvilku skutečně nedá dívat....žádnou epizodu jsem nedokoukal do konce...když to není zívačka tak je to trapný napětí a směšný rozuzlení nebo kecy které už jsou stokrát ojeté.Ti na které se nadává že nic nedělají se válí a ti pracanti dělají cosi co se těžko popisuje....třeba že stojí s pometlem nebo koukají na písek a řeknou že zametli pláž.Nevim jak chtěj zametáním písku z pláže zamést pláž...tomu nerozumím.Nevim jak v osobáku může bejt taková nesmyslná skvadra(však se na ty panáky podívejte v galerii sami)...samej americkej týnejdžr se vzhledem a myšlením hovada...přesně na takovejch chudáčkách se tam demonstruje přežití v drsných podmínkách(bez maminka a bez tatínky) aby si mládež v první zemi světa udělala obrázek jak je nepřemožitelná.Nemohl jsem též vystát toho přičmoudlíka kterej má na hlavě něco jako chuchvalec z vysavače a už jenom díky tomu působí jako nejapnej blbeček...a když ještě řekne nějaký svoje káko a nenápadně se ušklíbne protože podle scénáře teďka udělal hlášku...no...to je konec!...jedna hvězda páč je to někdy opravdu dost komické...vždy však nechtěně. ()

werus odpad!

Tak jsem teď viděla něco, co bych radši neviděla. Vůbec ten nápad, udělat variaci na Lost s dětmi byl podle mě hodně špatnej, ale tady pan tvůrce se do toho pustil, hodil na pláž vrak letadla postavil tam pár strašně nesympatický dětí / mládeže a pak asi čekal co se stane (a nebo to fakt má scénář, ale pak musí být scénarista na nějakejch halucinogenech, jak jinak si to vysvětlit). Nejenom že je tento herecký ansámbl pro mě velmi nesympatikcý, ale ani jsem nepozorovala žádně větší herecké nadání. Viděla jsem jenom jeden díl, víc po mě prosím nechtějte, ale ve chvílích, kdy se jedna ta mladá ztracená rozčilovala, že přece demokracie je to co je drží při životě a velmi důrazně se o tom snažila přesvědčit ostatní, to mě nejdřív rozesmálo, pak vyděsilo a všechno co následovalo mě dorazilo. Obávám se, že tahle trapnost nemůže nikoho bavit a fanouškům Lost z toho bude fyzicky na blití. ()

kukentipla odpad!

O čem to je? Seriál Lost s reatingem 9-. Co já NATO? Musím přiznat, že seriál není určen pro mojí věkovou skupinu. To však neznamená nutnost být hloupý jako vtipy Zdenka Trošky. Nejvíc mě zarazil pohled na jednoho z hrdinů, který na krku nosí zmenšeninu německého válečného kříže. ()

Hapretor

"Lost" pro náctileté? Možná. Ten, kdo překročil již náct, ten mě nejspíš bude považovat za ujetýho, ale já si tento svým způsobem geniálně dementní seriál docela užil. Vždyť podle mě není nic zábavnějšího, než sledovat partu teen blbečků, jak se dohadují o blbostech a hádají kvůli každé kravině. Navíc je tam dost postav (ne úplně blbě vykreslených), takže jsem měl možnost někomu při sledování nadávat a někomu zase fandit. Řval jsem "vypadni!", pokud se na scéně objevil přechytralý pan Nathan, "ten hodně opálený" (nejsem rasista!!!), který, jak už zde někdo napsal, měl úžasný účes. Asi jako když mu na palici spadne čapí hnízdo. Tím víc jsem trpěl, když měl sólo proslov na kameru - do toho jejich deníčku. Dále pan Eric - se svým přístupem k ostaním byl akorát tak na pěst. Dokonale rozmazlené hovado - ale aspoň místy vtipné. Pak slečna Mellisa. Slečna úplná citlivka. Bejt tam taky bojim se cokoliv říct nebo udělat, aby se nerozbrečela. Slečna Daily - rádoby vůdkyně, všeznalka a všudebylka. Ta její "demokracie" byl nápad za všechny prachy. To její snažení a chytráctví mi lezlo dost na nervy. Ale aspoň byla hezká. Jackson - pan tichošlápek. Za celou dobu seriálu řekl nejmíň vět, ale když promluvil, spadnul jsem ze židle. Mladý delikvent a proslov měl vytříbenější než kdejaký farář. On si mé filmové sympatie ale stejně zasloužil. Blboučká fiflenka Taylor nešla přehlédnout. Taková kombinace stupidity, emocionality, egoismu a mládí je paradoxně roztomilá a přitažlivá. Že uměla rybařit mě dostalo. Bejt tam s nima, jsem nejspíš první a poslední, kdo by ji chtěl klátit hned po ztroskotání. Na nějaký komplikace give a shit. Nejvíc fajn mi přišel ten prcek (Lex). Paradoxně chytřejší než ti zbylí dohromady. A když už jsem se začal nudit, nastoupila na scénu slečna Abby - co má šikmý oči a malý kozy. Nevim, o co jí šlo, ale na Beara Gryllse zkrátka nemá! ()

Magggie

Něco jako Ztracený pro děti...pokud to ovšem lze srovnávat. Let 29 má klasickou sestavu hlavních postav: intelektuálka, blondýna, asiatka, černoch, drsňák... tak jako vždycky. Dost nuda...navíc se to neobešlo bez "morálních poučení" ()

BLADER

Nezáživné, nezaujímavé, miestami celkom otravné, zbytočne lacné a aj na tú polhodinu alebo koľko to trvalo neskutočne dlhé. Ale priznám, že keď skutočne, ale naozaj skutočne nič iné nie je, dá sa pozerať aj toto. Teda, tých 5 až 10 minút určite. ()

blazma

jasně, zmenšená, dětská verze Ztracených. V tý době, pro děcka ve věku 15 let průměr, tohle byl rozhodně lepší seriál než docela komplikovaný LOST který si užívali rodiče. Dneska, už by to asi nikoho nebavilo. ()

Jamall odpad!

Po jedné vydařené noční akci jsem ráno před spaním zapnul televizi a dokoukal jsem jeden díl tohohle skvostu. Jeden díl mi stačil na ohodnocení. Debilní dialogy, hrozně nesympatické postavy, o hereckém umění herců radši nemluvím. Na vrcholu všeho stojí neskutečná nesmyslnost. Televizní hnus pro děti. ()

Kindernay

Tak tohle byl podle mě vynikající seriál, moc mě to bavilo.. třeba na seriál Ztraceni jsem se nikdy nekoukal, ale Let 29 jsem sledoval pravidelně, bylo to napínavý a moc se mě to líbilo. ()

Mery235

3 * je možno prehnane hodnotenie, ale je to kusok mojho detstva, neda mi inak... vtedy som to priam hltala... po opatovnom zhliadnuti som to vsak uz brala s nadhladom... ziadne velke dielo to nie je, no bavila som sa na tom a vydrzala som az do konca... niektore hlasky a rozne situacie mi prisli obcas dost vtipne, takze asi preto tie 3 * ... =) ()

Kiryl

Sice jsem na to koukal dost dávno ale v mém dětství mě to bavilo, nevím jaký bych na to měl názor teď ale myslím že ty dvě hvězdičky si to zaslouží. Herecké výkony byly lehce podprůměrné ale výprava a celkový scénář se drží na dobrém středu. ()

KaterinaSkop

Videla jsem to minimalne patnact let zpatky ale pamatuju si jak jsem to hltala. Myslim ze v tu dobu jsem byla presne ta cilova skupina, ted uz bych to videla doufam jinak, ale z melancholie davam tri hvezdy. ()

Vital

Viděl jsem asi 3 díly a děs a hrůza,myšlení a problémy jaké tam zažívají je až do nebe volající a na víc kopírování "ztracených" a nebo je to parodie?! ()

Mithal odpad!

Napodobenina Lost? Parta dětí a puberťáků, jejich hlavním cílem je zachovat na ostrově demokracii a teprve až poté se zachránit? Ne děkuju... ()