Scenáristé a režisér Krvavé hostiny přicházejí s další kapitolou této nové klasické hororové série. Je ráno po prvním útoku a ohavná masožravá monstra vpadla do blízkého městečka. Ti, kteří měli to štěstí, že přežili noc, se přidávají k zvrácené skupině místních, jejichž jediným cílem je zůstat naživu – za každou cenu. Krvavá hostina II: MASAKR představuje nesourodou skupinu postav – včetně dívčího motorkářského gangu a týmu mexických wrestlerů – a servíruje dvakrát tolik krve a dvakrát tolik částí těla! (oficiální text distributora)

solaco

Po tom čo som videl prvý diel som o tohto filmu čakal niečo podobné a to som dostal. Krv a sliz strieka na všetky strany, hláškujúcich postavičiek a nápadov je tu požehnane. S nadhľadom dávam štyri. strasidelnyblog.blogspot.com ()

nooly

Po velmi zábavné a podle mého názoru celkem vydařené jedničce přichází zklamání. Jo, občas je to vtipné a správně úchylné (letící děcko), ale nevím, celkově to nějak nefunguje. Aspoň ne na mě. Všichni hrdinové mi byli nesympatičtí, ale to byl asi záměr, že? =) ()

intro

První díl se mi líbil a ani u druhého tomu není jinak. Dobrá hororová prasečinka s ještě většími uchylárny než v první hostině. Taková pitva mimozemštana, soulož s kočkou, rozpouštějící se babička, těch scén je plno. Kam na tohle ti tvůrci chodí?:) ()

mark9th

Precčo 4? :D Asi preto že som som už dlho toľko nezasmial pri 'horore'. Blbosť prvej triedy, ale až taká, že by mala byť zaradená do nového žánru: pitomost :D :D ()

kakyn odpad!

Are you fu*king kidding me?? Po jedničce, která se ještě dala lehce s nadhledem brát jako komedie a horor je tohle totální sračka, která si ani nezaslouží mít tak vysoký hodnocení. Rádoby vtipný scény kde na sebe všichni zvrací nebo je posere a pochčije mutant a nebo jak mutant ojíždí kočku, jsou akorát nechutný a trapný. A to je jen zlomek z toho co dělá tenhle film tak "unikátním". Nemluvě o "chytré" blondýnce, kde si každý musí zaťukat na čelo při jejím naprosto logickém a absolutně bravůrním počínání v obchodě. Snad jediná vtipná scéna (která ovšem nezaručí ani tu jednu zaprděnou hvězdu) byla ta s dítětem. Tady jsem se zasmál až sem se za břicho popadal. Scéna skončila a film se zase vrátil do svých starých kolejí... ()

Pitryx

Oproti prvnímu filmu zvýšené procento hluchých míst. Tak někdy dlouhá kamera. Za což musí body dolů. Ale jinak některé scény stojí opravdu za podívání. *** A PŮL ()

adakraj

Podle mého úsudku je to o něco lepší, jak první díl. Navazuje to na předchozí díl. Takže se postavy brodí ve sračká.. plných monster, kteří je chtěj sežrat a nebo vojet. Hlavně ať se blízko neobjeví nějaké díte, pak se najde jeden hrdina, který ho chce zachránit. To mě rozbilo, jak to někoho může napadnout natočit. Super. ()

djbarrel

Kdo má zájem o partičku dementů utíkajících před trapnýma monstrama, monstr kočku, monstráka co píchá kočku, pitvu monstra s prděním a stříkánám spermatu na všechny postavy, vraždu dítěte, obětování kámošky a babičky, babičku sežranou zaživa kyselinou, liliputy, motorkářskej gang plnej nahejch potetovanejch bab, ukousnutý ucho, skutečnost, že každá postava se ve filmu minimálně dvakrát pobleje než zhebne a slovo FUCK v každý větě na 1000 způsobů, tak ať si tenhle film pustí. Když jsem viděl tohle poprvé hodnotil jsem jako Odpad! nicméně teď jsem znovu shlédl všechny 3 filmy v jednom sledu a už jsem se bavil o něco víc. Bohužel jednička byla o dost lepší, ale i tak můžu hodnotic celkem slušně. 52 % ()

Gand_alf

Fuuuuuuuu, toto je......hmmmmmmmmmm....nemam slov. Viem si ale predstavit, ze keby som tento "skvost svetovej kinematografie" sledoval a popijal pri tom nejaky alkohol, dal by som tomu aj 5*, ale, bohuzial som to pozeral zatriezva. Nieco podobne ako Toxicky pomstitel, aj ked musim priznat, ze tento kusok som dopozeral dokonca, zatial co Toxika nie - to sa nedalo. ()

CrazymanM

Po shlédnutí tohoto "pokračování" bych asi měl původnímu snímku zdvihnout hodnocení,protože v porovnáním s "tímhle" to byl dobrý horor.Teď se chystám na "trojku",tak mám takovej pocit,že to asi bude odpad!!! ()

Nikolas__

Neuvěřitelně špatný film, který si je toho naštěstí vědom, takže to je většinou zábava. Mě osobně to bavilo od začátku mnohem více než jednička (první polovina filmu se pohybovala mezi dvěma až třemi hvězdami, druhá polovina byla už maximálně na hvězdu jednu). Musím ale uznat že první díl byl alespoň trochu kvalitnější, i když tohle má rozhodně vtipnější scénář, který je srážen scénami ukrutně nevtipnými. Bonus vidím v tom, že jsou monstra více vidět, vzhledem k tomu že většina filmu se odehrává za jasného denního světla. Celkově ale bída, přitom třeba scény jak ten dědek random mlátil tu typku byly actually funny :D. To místo kde to klopýtlo, byli tragičtí herci, příšerné postavy a céčkové efekty, díky čemuž to bylo ke konci už pomalu nesledovatelné. 25% ()

CabelNM

John Gulager pokračuje tým čo začal a rozhodne sa tým vyžíva, vo filme nie je núdza o veľkom množstve krvi, šablí, kopulácie, semena a iných fajnových gastro tekutín čo nám hostina ponúka a tak tvorí výstrednú, úchylnú a nechutnú záležitosť, scenár je jasný, banda neznámych netvorov chce rozpárať každého kto zostal ešte nažive, motorkárka so svojimi kumpánkami medzi ktorými bola aj krutá a pekná kladivárka túži po vendete svojej sestry ktorá zahynula ešte v predošlej časti, sa dáva dokopy s partiou ľudí s cieľom prežiť a dostať sa čo najskôr von s pekla, kamera spočiatku nebola príliš štedrá na detaili až pokým neprišla pitva netvora ktorá mala šmrnc a ich aj niečo stála, miestami ma rozčulovala roztrasenosť ale pozerať sa na to každopádne dalo a podnázov masaker je Krvavej hostine 2 udelený právom ()

MFZB

No tak toto už len bolo za pičovinu, ale potom ku koncu už celkom pozerateľnú. Už prvá Krvavá hostina sa mi nezdala a ani nemám tušenia, prečo som vlastne siahol po tomto pokračovaní, ale tak zase nemôžem tvrdiť, žeby ma to vôbec nebavilo. Práve naopak, niekde ku koncu to začalo byť až moc vtipné v niektorých momentoch a ukázali sa už aj nejaké tie cicky, na ktoré som čakal od začiatku filmu, keďže tam bolo toľko fajných kurvičiek. Ale ináč to je fakt sprostosť, film, ktorý nemá ani hlavu ani paätu proste, dej neskutočne prijebaný a každý nejaký brutálny záber nebolo poriadne ani vidieť, no hrôza. Ale na druhej strane, nechutností tam bolo neúrekom, toto sa len tak ľahko nevidí, ešte že som pri filme nevečeral. No nemám veľmi dobrý pocit z toho, ale ešte aj tak siahnem po treťom dieli, nech ma to už načisto dorazí... ()

Retimo

Tak jako scéna s miminem mě už dlouho nerozesmál žádný film.Film ubírají na kráse špatné digitální triky a zbytečná 5minutová zvracecí přehlídka.Ale plně to vynahrazují postavy a pár "kultovních" scén.Po dlouhé době film,který splnil přesně to co jsem od něj čekal))))) ()

Hrobař

Nebejt otřesnýho digitálu fláknu tomu pět hvězd ani nemrknu. Takhle skoro slabší čtyři protože ...tohle se fakt nedělá. Ty scény tam vůbec nemusely bejt, děj neposouvaj (3 příšery choděj po ulici, letící auto atd.) Nicméně vostrá bandička postav velmi baví, blondýna z jedničky je extrémně dementní, Slasher je super zmrd, barman z jedničky, hrdina s trubkou skrz držku :D. Scény jako záchrana mimina, přelet nad ulicí, poslední část s motorkářkama nahoře bez atd. zůstanou v paměti a nebejt toho digitálu (a jsem zas u toho) bude to i příjemná vzpomínka. ()

Memfiska odpad!

První díl jsem zatím neviděla, a asi ani neuvidím, protože u dvojky jsem si neustále říkala, proč se na to koukám ?? No proč ?? Děs běs. ()