Reklama

Reklama

Recenze (5)

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele

Taková klasica všech komediálních sérií, které jsou složené z jednotlivých scének - i když je něco fakt hodně dobrého a vtipného, je to vyváženo skečem, který je vtipný asi tolik, jako pěticentimerová dubová tříska zaražená v chodidle. Tady je bohužel poměr dobrý x slabý cca 1 ku 3. ()

Thomick 

všechny recenze uživatele

Peter si uvědomuje svou sílu - schopnost nikoliv napodobovat, ba v mnoha případech doslova ztělesňovat známé osobnosti - ale mnohdy ho bohužel načapete jak přespříliš tlačí na pilu (Brando), a jak tápe ve chvílích, kdy žádnou celebritu po ruce zrovna nemá. Nadčasová hodnota nicméně značná (Trump, další Star Wars...), takže se to vyplatí sjet. ()

dezorz 

všechny recenze uživatele

Peter Serafinowicz nie je velmi znamy. Ale pokial ste videli akykolvek pocin, v ktorom hral, nemohli ste na neho zabudnut. Uverite mu cokolvek, co zahra. Jeho vlastna skecova show? Bolo na case. Problem je, ze je taka, ako kazda druha sucasna anglicka skecova show. Trapna, jednoducha, bez cohokolvek naviac. Esteze Serafinowicz je dobry aj tak, sam o sebe. A Michaela Caina imituje paradne. ()

P1tr 

všechny recenze uživatele

Peter Serafinowicz je velice talentovaný britský komik, jehož skečová show se dočkala jen jedné série. Upřímně, ani se příliš nedivím. Ačkoliv Serafinowicz skvěle imituje celebrity a scénky žene na vrchol absurdna, nelze se zbavit dojmu, že jeho humor je cílený spíše na americké publikum. Což je vzhledem k faktu, že se show vysílala na BBC trošku problém. Serafinowicz nabízí pět vyrovnaných epizod a jednu slabší. Právě závěrečná šestá epizoda je příkladem překročení hranice absurdnosti, za kterou už humor příliš nefunguje. Ale i ve slabších chvílích táhne show Serafinowiczova silná osobnost. Snad se mu brzy dostane další příležitosti k tvůrčí realizaci, neboť by byla škoda, kdyby se komik tohoto formátu omezoval pouze na hraní v cizích scénářích, když má i jeho hlava co nabídnout. ()

Sowa 

všechny recenze uživatele

Solidní sketch show s Peterem Serafinowiczem, kteý je směšný už jenom svým "solidním" výrazem obličeje a charakteristickým hlasem ala "Do you want me to come, Fran?". Některé nápady jsou docela dobré, např parodie na známého milionáře "Heads or Tails". Uvidíme po pár epizodách... ()

Reklama

Reklama