poster

Staří a neklidní

 • USA

  The Maiden Heist

 • Slovensko

  Dokonalý zločin

Komedie / Krimi

USA, 2009, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mala_kea
  ***

  Freeman není tak špatný, pointa je také poměrně povedená, jen jedna věc mi vážně vadí. Všude kde je Freeman, tam musí být nějaká ta vykrádačka, jinak by si v něm Freeman ani neuprdl. On v tom prostě žije. Jde mu to docela od ruky, jenže už je toho vážně příliš. Ale abych se vrátil zpět k filmu, sranda občas je, sice trochu laciná a děsně céčková, ale člověk se zasměje a je štastný, že mu ten čas tak nějak uteče.Peter Hewitt zase natočil něco, co je přesně v jeho osnovách.(21.1.2010)

 • Olík
  **

  Trojka postarších muzejních hlídačů se nehodlá smířit s převozem expozice do dalekého Norska a tak se rozhodne, že si své nejmilejší exponáty ponechá ke své potěše. Lidi, to byla ale nuda – respekt trojici hlavních představitelů, ale jak bych to celé řešil já: k Macymu byl vybral nějaké zábavnější patrony například Tima Allena, Robina Williamse nebo Martina Lawrence, přidal bych kopu jednoduchých gagů a snad by se z toho dala ještě zachránit průměrná komedie.(22.11.2010)

 • Gilmour93
  **

  Vzhledem k obsazení vypadal tento "artritida heist" bezesporu slibně, ale opak byl hořkou pravdou. Vinno však není ústřední trio pardálů, nýbrž slaboučký scénář a hlavně režisér Hewitt, který filmu dodal jiskru, co by nezapálila ani jezero benzínu uprostřed vyprahlé australské buše. Vždyť nenucené chvíle humoru zabraly méně stopáže, než Macyho holá prdel..(26.4.2012)

 • Mykhaluu
  **

  Zdá se, že i v Americe znají nějaké plánování v obdobě našich bývalých "pětiletek" (mladší ročníky případně naleznou význam slova na netu). Tak si naplánovali, že natočí neproblematickou komedii kombinující prvky krimi, ve které vsadí na silné herecjké obsazení a vyplní tak prostor ve výrobním plánu. Zdařilo se! Jen mi to kamarád nemusel doporučovat a mohlo být ušetřeno 90 minut života... :)(3.10.2010)

 • Boogeyman
  ***

  Taková stařecká tuctová sranda. Dokonalé obsazení se ale utápí v naprosto nudném scénáři, který absolutně nereaguje na věk a zázemí svých hrdinů. Oni si prostě usmyslej že vykradou muzeum a pak to provedou - normální dobře naplánovanou akcí. Hotovo. Kdyby jim bylo dvacet a byli to děcka Dannyho parťáků, tak ta akce mohla bejt úplně stejná. Prostě naprosto klasický heist, jen bezdůvodně obsazenej hereckejma veteránama.(9.1.2012)

 • - Film byl produkován pod pracovním názvem The Lonely Maiden. (Terva)

 • - Natáčení probíhalo v amerických městech Boston a Worcester. (Terva)

 • - Film měl nesoutěžní premiéru 25. května 2009 na Mezinárodním filmovém festivalu v Edinburghu. V listopadu téhož roku byl vydán na DVD. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace