poster

Staří a neklidní

 • USA

  The Maiden Heist

 • Slovensko

  Dokonalý zločin

Komedie / Krimi

USA, 2009, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mykhaluu
  **

  Zdá se, že i v Americe znají nějaké plánování v obdobě našich bývalých "pětiletek" (mladší ročníky případně naleznou význam slova na netu). Tak si naplánovali, že natočí neproblematickou komedii kombinující prvky krimi, ve které vsadí na silné herecjké obsazení a vyplní tak prostor ve výrobním plánu. Zdařilo se! Jen mi to kamarád nemusel doporučovat a mohlo být ušetřeno 90 minut života... :)(3.10.2010)

 • E lan
  **

  Velmi nepříjemné překvapení nebo spíše zklamání. Tak nadějné obsazení ničí neskutečně špatný, nevypointovaný a nudný scénář. Sem tam je hlavní trojice roztomilá, ale to je všechno, z nadějného námětu se dalo rozhodně vytěžit více. Tohle je takový lehce podprůměrný film pro sobotní novácký večer, dlouho dopředu ohlašovaný a jako vždy přinášející slušné zklamání. Jsem zvědavý kdy přijde:-)(15.8.2010)

 • Taninaca
  ***

  Na tento snímek mě nalákali tři pánové...a ti pánové se jmenovali Christopher Walken, Morgan Freeman a William H. Macy. A takovým esům se těžko odolává. Tyto „důchodce“ spojuje jedno muzeum a tři různé předměty v něm. A aby se nemuseli plahočit až do Dánska, vymyslí si šílený plán, trochu přitažený za vlasy, ale kdo jiný, než tihle tři by to mohli dokázat? Příjemné pokoukání a lepší 3*.(15.3.2011)

 • FilmFan24
  **

  Říká se, že čím starší, tím lepší...Neplatí to tak ale docela u této kriminální komedie. Herci byli "Staří a"já byl chvílemi "neklidný". Prvoligový herecký čtyřístek Morgan Freeman, Christopher Walken, William H. Macy a Marcia Gay Harden zachraňují co se dá. Nevýrazná režie za pomoci animované sekvence, která jakoby vypadla odjinud a ani chvílemi rozdělený obraz nedodají tolik potřebnou jiskru filmu, kde vynikne bohužel jen pár scén, kdy jeden z hrdinů má holou prdel...(4.4.2010)

 • Radiq
  **

  Suché jak frigidní frnda. Zasmál (teda usmál) jsem se u toho tak 3x, ale přesto to člověk chtěl vidět celý. Když to skončilo, říkal jsem si, že jsem to vlastně ani nemusel chtít vidět celý. Teď už vím, že to nechcu vidět celý. Ale už je pozdě. Kdo máte rádi minimálně jednoho ze zlodějů, tak se vám to možná bude líbit jak mě. Pokud jich máte rádi víc, tak možná i přidáte, ale na kvalitě toho filmu tím nepřidáte. Nikomu nic nepřidáte. Nepřidávejte zadarmo. Ale nepřidávejte ani s přidanou hodnotou. Přiměřeně, přiměřeně...(12.1.2010)

 • - Film byl produkován pod pracovním názvem The Lonely Maiden. (Terva)

 • - Natáčení probíhalo v amerických městech Boston a Worcester. (Terva)

 • - Film měl nesoutěžní premiéru 25. května 2009 na Mezinárodním filmovém festivalu v Edinburghu. V listopadu téhož roku byl vydán na DVD. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace