poster

Staří a neklidní

 • USA

  The Maiden Heist

 • Slovensko

  Dokonalý zločin

Komedie / Krimi

USA, 2009, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mykhaluu
  **

  Zdá se, že i v Americe znají nějaké plánování v obdobě našich bývalých "pětiletek" (mladší ročníky případně naleznou význam slova na netu). Tak si naplánovali, že natočí neproblematickou komedii kombinující prvky krimi, ve které vsadí na silné herecjké obsazení a vyplní tak prostor ve výrobním plánu. Zdařilo se! Jen mi to kamarád nemusel doporučovat a mohlo být ušetřeno 90 minut života... :)(3.10.2010)

 • IQ Tiqe
  **

  Tahle lupičská komedie, žánr, který mám hodně rád, se nepovedla. Jo, je koukatelná, neměl jsem chuť to vypnout, ale postrádá napětí, dramatický okamžik a to, co by se dalo dramatickým momentem nazvat, je strašně jednoduché, nepříliš pravděpodobné. Zkrátka - tvůrci měli vymyslet lepší rozuzlení, na něm to padá. Sice pointy se na konci dočkáte (dokonce dvou), ale kvůli nim se na film nedíváte. Průměrných 50%(20.5.2010)

 • Gary
  ***

  Obsahově je film sice průměrný, ale nad vodou jej drží fajnová parta herců (konečně zase Walken v hlavní roli!), několik vydařených vtipů a celkově pozitivní, nemoralizující vyznění. Faktem však zůstává, že Hewitt je (a nejspíš vždycky bude) takový "nijaký" režisér, který nedovede zcela využít témata, vypíchnout pořádně vtipy a dodat filmu výraznější tvář.(1.8.2011)

 • mala_kea
  ***

  Freeman není tak špatný, pointa je také poměrně povedená, jen jedna věc mi vážně vadí. Všude kde je Freeman, tam musí být nějaká ta vykrádačka, jinak by si v něm Freeman ani neuprdl. On v tom prostě žije. Jde mu to docela od ruky, jenže už je toho vážně příliš. Ale abych se vrátil zpět k filmu, sranda občas je, sice trochu laciná a děsně céčková, ale člověk se zasměje a je štastný, že mu ten čas tak nějak uteče.Peter Hewitt zase natočil něco, co je přesně v jeho osnovách.(21.1.2010)

 • HappySmile
  **

  Od trojky Morgan Freeman, Christopher Walken a William H. Macy jsem čekala opravdu hodně, nějaké dobře promyšlené krimi říznuté komedií. Bohužel to bylo celé takové plácání o ničem, kde se na pořádnou akci nedostalo. Ale odpusťme jim, že se na "stará kolena" dopustili takového přečinu. Když přivřeme jedno oko, je to taková oddychovka, která neurazí, i když u ní člověk občas zívne.(21.3.2010)

 • - Natáčení probíhalo v amerických městech Boston a Worcester. (Terva)

 • - Film měl nesoutěžní premiéru 25. května 2009 na Mezinárodním filmovém festivalu v Edinburghu. V listopadu téhož roku byl vydán na DVD. (Terva)

 • - Film byl produkován pod pracovním názvem The Lonely Maiden. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace